İçeriğe Yönlendir

Fusion - Aracıma Focus 2.5 Sony Cd Çalar Uyar mı?

Ozan Toraman

Recommended Posts

Murat Atagenç

Bir de Fusion için, 6000 sökülüp yerine sony takılınca ses kalite ne derece artıyor?

F2.25 focus orj oval sonyli sistemin ses yüksekliği ve kalitesi benim için tatminkardı, o seviyeye geliyor mu?

Bir saat önce, ozan toraman yazdı:

Haklısınız eski tip fusion için daha uyumlu.Oval olanlar yeni teknoloji oldugundan belki +1 daha fazla ses kalitesinde değiklik olabilir ama sonuçta ikiside sony ve gayet iyiler.Oval tiplerde bluetooth oldugunu duymustum fakat o da mondeolarda kullanilan tiplerindeydi sanirim,eski tipte bluetooth yok..

Bluetooth için ek apart olması gerektiğini ve aparatın değmeyecek kadar pahalı olduğunu biliyorum.

Aradaki ses farkını birebir tecrübe eden var mı?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ben iki cihazı da kullandım. Mondeo daki teybin içini değiştirip mp3 çalar hale getirdim, aralarında bir fark görmüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu
3 saat önce, Murat Atagenç yazdı:

Bir de Fusion için, 6000 sökülüp yerine sony takılınca ses kalite ne derece artıyor?

F2.25 focus orj oval sonyli sistemin ses yüksekliği ve kalitesi benim için tatminkardı, o seviyeye geliyor mu?

Bluetooth için ek apart olması gerektiğini ve aparatın değmeyecek kadar pahalı olduğunu biliyorum.

Aradaki ses farkını birebir tecrübe eden var mı?

F2.5 kadar olmasa da bariz degisiyor ses kalitesi. F2 ve 2.5 ta kapi ici izolasyon ve tweeter faktoru var. Hoparlorlerde farkli bildigim kadariyla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...