İçeriğe Yönlendir

B Max Lpg Tavsiyesi

Mustafa Özbek

Recommended Posts

Mustafa Özbek

Merhaba Arkadaşlar,

Bende 2012 model 1.6 otomatik benzinli B Max alarak aranıza katıldım. aracı çok temiz olmasından ve km sinin daha 16000 de olmasından dolayı aldım. birde önceki aracım 206 1.4 hdi idi. b max ın biraz iç hacım genişliği hoşuma gitti. aracıom sıfır ayarında titanyum donanımlı. 

tabi dizel az yakan bir araçtan 1.6. benzili bir araca geçince yakıt tüketimi çok geldi ve lpg taktırmak istiyorum. LPG markaları çok ve kime gitsem en iyisi bu diyor. LPG taktırıp kullanan arkadaşlerın fikirlerini almak istiyorum. ( Konu daha önce açılmışşsa kusura bakmayın bulamadım) birde Lpg tankı istetmenin oraya olurmu, gaz dolum kısmını nereye monte ettirmeliyim.

Teşekkürler,

Yorum bağlantısı

ben 4 yıl olucak Tartarini kullanıyorum Allaha sukur ne lamba yaktı ne arıza yaptı. 10,000 de bir filtre değiştiriyorum. Çekişin benzinden hiçbir farkı yok yakıtım da şehir içi 23-25 krs arası uzun yolda 16-17 krs arası.  Ama Tartarini  biraz pahalıdır Brc iyidir Servisi çoktur pek problem yaşayanı duymadım. ama en önemlisi servis yaygınlığı ve ustanın referansları olması bunlara dıkkat edin.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özbek

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar, aklıma yatan BRC oldu bakalım iyi bir yer bulup taktıracam artık

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar, aklıma yatan BRC oldu bakalım iyi bir yer bulup taktıracam artık

BRC taktıracaksanız mocan otogaza gidebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...