İçeriğe Yönlendir

Seneler Sonra Bisiklete Dönüş :)

Cem Işık

Recommended Posts

Serkan Toker

Tek teker 100 metre giderim, herkes binemez usulüne göre.. :D. Bisiklet kilo verdirmez bacak kası yapar diye biliyorum ama hadi hayırlısı..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Tek teker 100 metre giderim, herkes binemez usulüne göre.. :D. Bisiklet kilo verdirmez bacak kası yapar diye biliyorum ama hadi hayırlısı..

Dur be abi, kesme hızımı .. Ben çift teker zor gidiyorum, tek teker ohoo zor iş..

Yorum bağlantısı

Herşey olur ama tayt olmaz işte, ne o öyle osmanlı sucuğu bisiklet tepesinde pedal çevirmeye çalışıyor. Çoluk çocuk var sokakta yazıktır,şoku atlatmaları zor olur. 

:biggrin:  eşim, "ben melikenin eşi tayt giyiyor dedirtmem" demişti ama sonradan razı geldi :D 

bu arada bisiklet kilo verdirir, yeter ki usülünce kullanılsın  :good1:

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Daalın

c7577b54dbaebd76035ef35ada190b68.jpg

Ooo hem aksiyon kamera hem far,combo yaptı king.

Tükkanın kapısını açık bıraksana abi bişey denicem

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

önemli olan terleyip terlememek değil, nabızı yükseltmemek, ayrıca terlemeden de olmaz ;)  :good1:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Terleme olursa metabolizma koruma moduna girip yağları stok yapmak ister. Tartıya çıkıp aa kilo verdim diyenlerde hep su eksikliği çıkıyor. Ben demiyorum bilim diyor :) nabız evet, yükselmemesi lazım

Ooo hem aksiyon kamera hem far,combo yaptı king.

Tükkanın kapısını açık bıraksana abi bişey denicem

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Terleme olursa metabolizma koruma moduna girip yağları stok yapmak ister. Tartıya çıkıp aa kilo verdim diyenlerde hep su eksikliği çıkıyor. Ben demiyorum bilim diyor :) nabız evet, yükselmemesi lazım

Kapışak mı

Elektrik motorlu bisikletle mi? Mümkünü yok:)
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Var bu işte bir tuhaflık , pek çok arkadaşım 40 ı nı geçen bisiklete merak sarmiş vaziyette.

Hatta geçenler de ben de kendimi 2. El bisiklet ararken buldum.Uğur'a da göstermiştim bir kaç tane ama bir düşündüm Benim kız kendine arkadaş arıyor ve beni kandırmak üzere .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

https://goo.gl/images/mSuq0x

Şu yukarıda ki Bisan mustang den var çatıda ama rahmetli babam lastik patlayinca diğer bisikletin jantiyla değiştirmiş sonra eski diye bunun jantini satmış falan iyice karışmış , şimdi bir takım jant bir takım lastik alsam bi ince ayar yaptırsam binilir mi ki? [emoji605]

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bana da bu virüsten lazım,bisikletim ardiyede bekliyor yıllardır.

Hayırlı olsun Cem.

Lastiklerle beraber gönder [emoji7][emoji7][emoji7]
Yorum bağlantısı

Nereden estiyse bir bisiklet sevdası hasıl oldu birden, derken 2. el bisikletlere bakarken buldum kendimi.

Bir ilan sahibiyle anlaştım, fotosunu eklerim teslim alınca .

Salcano marka, NG 750 model. 26 inch jantlı, mekanik disk frenli bir alet. Sahibinden sitesinde foto olmayan ilanlar hep ilgimi çekmiştir, gizli cevher oluyor bunlar. Bu da ucuza geldi bana.

Bakalım ne maceralar bekliyor beni, kafayı gözü yarmazsak iyidir, ne de olsa 15 senedir binmedim..

LQdPPo.jpg

rEYLLm.jpg

Senin jeep in arka bagaja asma aparatiyla ne yakışır valla abi .. araçla gidip bisiklete binersin temiz havada ormanda misss
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Seni taşımaz [emoji533]

Sen kantara baktınmı sen üstündeyken.

Ben artık baskülde tartılıyorum şükür.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Az önce gittim aldım geldim,arkaya güzel bi asma aparatıyla dağ tepe gezeceğim artık. Ufak bi temizlik yapıp frenlere vs bakım sonrası güzel fotolar gelecek inşallah:)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Hayırlı olsun bısıkletınız kazasız belasız pedallamalar dılegıyle.Bısıkletın yası olmaz keyıfle bının bosverın herkezı.Tayta karsıyım ben bıle gıymıyom rahat bol bır kaprı ustune tısort tamam.

tarihinde Efe Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Az önce gittim aldım geldim,arkaya güzel bi asma aparatıyla dağ tepe gezeceğim artık. Ufak bi temizlik yapıp frenlere vs bakım sonrası güzel fotolar gelecek inşallah:)

Sen şimdi bu söylediklerine inanıyormusun??

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Sen şimdi bu söylediklerine inanıyormusun??

İnanıyorum başkan, dağ bayır Allah ne verdiyse.. Kırıyorum zincirleri ..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...