İçeriğe Yönlendir

Seneler Sonra Bisiklete Dönüş :)

Cem Işık

Recommended Posts

50 olsa n'oluyo ki [emoji30] ben ufaklığın 16" bisikletine bile binebiliyom ki [emoji12]

Söyle bi baktımda geldiğimde hayatının baharında korpecik bi moderator Adnan abimiz vardı adam 50 olmuş vallahi [emoji12] Allah uzun ömürler versin abi
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

Kim ben mi 50 olmuşum [emoji30] Allah razı olsun Samet, cümlemize

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

abi garantı belgei flan aldınmı veya yazılı bı kagıt felan  calintı cıkma durumu cok oluyor  bu tip durumlarda kfa karısıklıpğı olmasında :D hapis yiyen cok duydum

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Ben en son 20 sene önce 15 yaşımda binmiştim de, çocuklukla bağdaştı kafamda sanırım bu iş, ondan bir anlık gafletle yaş dedim ama yaşı dede kıvamında olanlar varken, biz daha dünkü çocuk statüsündeyiz :)

aslına fotodaki bisikleti tam nostalji halinde bulup paylaşmak isterdim ama bu denk geldi.

ben de en son 25 yaşındayken bindim ama bir tur binişti, ondan önce binip, gezip sürdüğümde kim bilir kaç yaşındaydım hiç hatırlamıyorum.

objektiflere şöyle şehir görüntüleri hiç veremedik sanırım

ZY1VgZ.jpg

oEzZPk.jpg

lEzy2b.jpg

VEyL5r.jpg

nEGgVl.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

177b5801e38dc30e00e6f0eafb0530ab.jpge8fbb0cc5de0d3099819248ae0ecf0a6.jpg

Bu gün toplamda 10 km kadar dolaştım yeni yol arkadaşımla. Fren bakım belki de modifiye ihtiyacı var ,düz yolda iyi de yokuş inişlerde sıkıntı var gibi ama çözeceğiz..

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Zaten iki freni kullanmazsam durmak mümkün değil gibi Uğur:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hidrolik sart o zman abi
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Eyvallah cem bakacağım. Uygun olursa alacağım inşallah.

Bakmayin ortadan yayli bisiklet derim bosa yoruyor[emoji1]
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Bakmayin ortadan yayli bisiklet derim bosa yoruyor[emoji1]

Çocuk için alsam uyar mı?

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
(düzenlendi)

Çocuk için alsam uyar mı?

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi alma derim bn [emoji1] eziyet bu bisikletler bana gore tarihinde Uğur Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Abi alma derin kanimca bosa yoruyot bu bisiklet

Tamam. Uğur kardeşim. Telefon da problem olduğu için mesaj 3 kere geldi. Kusura bakma

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Tamam. Uğur kardeşim. Telefon da problem olduğu için mesaj 3 kere geldi. Kusura bakma

Ne demek abi [emoji1]
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Dağdan iniş için ortadan amortisörlü olanlar, eğer böyle birşey yapmıyorsanız sizi kullanırken yorar. Dağ bisikleti bakıyorsanız amortisörleri kilitlenebilen tiplere bakın. Şehirde kullanımda amortisörleri kilitlersiniz, dağda kullanımda açarsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Dağdan iniş için ortadan amortisörlü olanlar, eğer böyle birşey yapmıyorsanız sizi kullanırken yorar. Dağ bisikleti bakıyorsanız amortisörleri kilitlenebilen tiplere bakın. Şehirde kullanımda amortisörleri kilitlersiniz, dağda kullanımda açarsınız.

Aynen, downhill bisikleti olarak geçiyorlar, dağdan adam gibi inmeyenler için tasarlanmış, profesyonel kullanım içindirler  :exc1:  :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Cem Işık

Bugün frenlerime el attım,fren telleri gevşemiş biraz,ayarladım, çok güzel oldu. Bir de evde sıvı gres buldum,onunla giriştim,yağ gibi kayıyor artık..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

ec8951eaf5247704a504b9f48963c6e8.jpg bende dün tatili fırsat bilerek tura çıktım. Gidiş geliş.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
f0e21319eb7c5180bb3e57da9aff358d.jpg3394818585e8a22fe807d10ef9862488.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Demek mekanik disk frenmiş abi o zaman ayarı hassas oluyor. Birde belirli periyotlarla yağlarsan hem sana avantajı olur hem de dişlilerin aşınmasını en aza indirgersin abi

Aynen mekanik disk, artık duramayacağım korkum yok :)

Epey gerdim fren telini, gayet başarılı oldu.. Sıvı gres evde gözüme ilişmese aklımda yoktu aslında, wd 40 ile mi girişsem diyordum, sıvı gres daha iyi oldu..

Yorum bağlantısı

Bu bisikletle 74,9 km/h hızı nerede ve nasıl yaptınız Serhat Bey, sağlam iniş varmış  :good1:  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...