İçeriğe Yönlendir

Beğendigimiz Kullandigimiz Kol Saatleri Ve Tavsiyeler

Misafir

Recommended Posts

Satilik saat konusuna sigmayacak kadar ilgi ve alakanin oldugunu gorerek konuyu baslatiyorum. Tavsiye ve bilgi mahiyetinde guzel paylasimlar olacaktir.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı

Uzun sure kullandigim saatlerden biri. 2010 yilindan once aldim. Faturasina bakmam lazim. Cok severek aldim. Safir cam cizilmez. Hassas kronometre ile sportura ozelliklerini tasir. Cok begenerek kullandigim icin Kıbrıs'a giderken yeni aldigim Orient'i degil bunu taktim. Yoksa eve giren hirsiz Orient yerine Seiko'yu calmis olacak ve size ilk saat olarak 2. Fotograftakini tanitiyor olacaktim:) Genelde tercihimi kronometreli, takvimli, cam genisligi ile esit buyuklukte olamayan kadrana sahip saatlerle yapiyorum. Kadranla cam arasinda kalan saat isaretlerinin yanindaki verev bolum bence saate derinlik katiyor. Kadranin da kendinden desenli olmasina gayret ederim ama her zaman bu modelleri bulmak mumkun degil. Saatte fiyat sinirim 1.500tl civaridir. Daha yukseklerini gelir/performans olarak dusunuyorum. Benim kriterim fiyat/performans:)

Saygilarimla.

00ce2e753ac001c9f0c1ce0e47d6cb2d.jpg

d69ef4d3225ff6b45d381cb298e84885.jpg

Yorum bağlantısı

Bende de hafif bir saat hastalığı var. :biggrin:

Şuan taktığım Swatch. 2007 de işe ilk başladığımda kendime hediye olarak aldığım bir saatti. Çok beğenerek ve severek aldım. Halen takıyorum. 

Bunun yanında 2 Casio, 1 Adidas var. Ek olarak 6-7 adette Esmer Yurttaşlarımızdan aldığım 10 liralık saatlerden var. En az 1 yıl gidiyorlar.  :) Pilleri saatlerden pahalı olduğundan pili biteni kenara koyuyorum.  :D 

8c4be82b3eebe2be60408230cd2743b9.jpg

906de9bb853c2fe596dea91a9ae41c76.jpg

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Valla ilgim olan alana girdiniz resmen... Şu anda resim yok elimde ama orjinal olan saatim seiko sportura chronograph. Özel günlerde takıyorum. Onun dışında Tag Heuer, Hublot, Richard Mille A++ sınıfı imitasyon saatleriyle takılıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Valla ilgim olan alana girdiniz resmen... Şu anda resim yok elimde ama orjinal olan saatim seiko sportura chronograph. Özel günlerde takıyorum. Onun dışında Tag Heuer, Hublot, Richard Mille A++ sınıfı imitasyon saatleriyle takılıyorum.

Resim sonra alırız. Ben de sırayla ekleyeceğim sonrasında diğer saatleri:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören
(düzenlendi)

Bendede saat hastalığı var bu zamana kadar swatch , tommy , guess , diesel kullandim ama kullandiklarimi
Koleksiyonda tutmuyorum sıkıldığımda satıp yenisini alıyorum:)
Şuanda kullandığım model diesel DZ4296

https://www.saatvesaat.com.tr/saat/Diesel/DZ4296/PD?gclid=CJya7ueYu84CFUE_GwodVboH4w

07a0eb515d6ac04d2bc8c3374044b62c.jpg

038de61c7690d4eb6946c41f236f2163.jpg

tarihinde Tuna İşgören tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

yV2Nkk.jpg

Resimdeki saati 2011 yılında mezuniyetimde kendi kendime hediye etmiştim. Saat çelik olduğu için biraz ağır, zaten bende ağır saat seviyorum. Çizilmez cam dediler, çizildi. Çok şükür başka vuruk darbe eziği yok. Dökümhanede bile kullandım, banamısın demedi. Hala kullanıyorum ve inşallah da kullanırım. Bende yeri bir başka. Türkiye fiyatları malesef biraz pahalı (saatten anlamayan yani bana göre). Hong Kong 'dan almıştım zamanında, 114tl 'ye gelmişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Resim sonra alırız. Ben de sırayla ekleyeceğim sonrasında diğer saatleri:)

Saygılarımla.

Özel günlerde kullandığım saatim seiko sportura chronograph 100m

048af606bfb569e0edb4c8e7dbf65a64.jpg

Gündelik kullandığım saatlerim, can sıkıntıma göre değişiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal
(düzenlendi)

Koleksiyonum yok.8 sene olmuştur sanırım aşağıdaki modeli kullanıyorum.Hala da eskimedi gözümde.

Bence saatte kontras renkler olmalı. Kordon-kadran aynı renk olanlar hoşuma gitmiyor.

rEY6n3.jpg

Ama daha yeni bozuldu :( Sanırım tatilde başına bir iş geldi.Garantisi yok hali ile. Makinesi arızalanmış. Sıradan bir saatçide alalade bir makine taktırmak istemedim.

Ne yapıcam bilmiyorum.

tarihinde Emin Önal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alper Keskin

3 yıl önce öğrenciyken aldığım Fossil JR1419 model saatim. Gündelik hayatta ve resmi ortamlarda her kıyafete uyabiliyor.Çelik kasa,metalik bezel, safir çizilmez cam.Büyük kadranlı ve kronograflı saatleri seviyorum.

jr1419-1.jpg

fossil-herrenchronograph-jr1419_85936417

Bunu da arkadaşım 2015 yılına girerken hediye olarak aldı.Kullanımı çok rahat ve çok şık bir saat.Özellikle bahar ve yaz aylarında kolumdan çıkarmıyorum desem yeridir :)  Esprit 3222 modeli.

Esprit-Animate-Yellow-3222-Black2FBlack-

Esprit-Animate-Yellow-3222-Black2FBlack-

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

resimde göründüğünden çok daha güzel ağırlığı olan bir saattir. Hediye olarak geldi. Hem mekanik hem pilli. Tek sıkıntısı deri kordonu çok koku yapması.

Alacaksan buna özellikle dikkat et...

fossil_me1122_-erkek-kol-saati_70651.jpg

tarihinde Veli Uncu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bende 1 yıl oldu I-watch marka saatimi alalı. 459 tL ye almıştım.. Gayet hoş hem spor hem klasik her türlü kıyafete uyum sağlıyor.

i-watch-5148-c2-erkek-kol-saati-73407-67

871e498db1ebd9a3be88445bd1703ba6.jpg

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Saat merakı bende de var.. Düğünümde Kayınpeder seiko marka güzel bir saat takmıştı bana, 1. senesinde havuzda yada denizde kaybettim..Hatırlamıyorum :)

Casio pro trek türü saatlere bayılmama rağmen spor giyim hariç uymayacağı için alıp takamıyorum.

Paraya kıyıp aldığım 1 adet welder'im var K24 , orjinal. 1.500 lira vermiştim bir kaç sene önce..

http://www.watchshop.com/mens-welder-k24-50mm-watch-k24-3100-p99945324.html Bundan işte.. Pili sorun ama , yılda 1 bazen 2 kez bitiyor, değişim için maslak'ta yetkili servise gidiyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onurhan Çelebi

Saat meraklılarından biri de benim. Hiç bir zaman saat almak için mağazaya gitmedim ama gayri ihtiyari vitrinlerin önünde bir süre kilitlenirim. :)

Bunlar da benim koleksiyonumun en sevdiğim modelleri. Bu arada forum olarak da bayağı zevkliymişiz. :)

AR5920.jpg diesel-deri-kahverngi-kay%C4%B1%C5%9Fl%C

tommy-hilfiger-th1790893-z.jpg 13702486.jpg

NY2163.jpg PU910631004.jpg

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

İş vakti Nacar, harici vakitlerde Seiko kullanıyorum. Özel günlerde Rolex

Sehir dışı servislerde üniversal uzaktan kumandalı Casio dijital saati kullanıyorum. Klime tv vesair için işe yarıyor

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

İş vakti Nacar, harici vakitlerde Seiko kullanıyorum. Özel günlerde Rolex

Sehir dışı servislerde üniversal uzaktan kumandalı Casio dijital saati kullanıyorum. Klime tv vesair için işe yarıyor

Rolex'i versen de abi bi fotoğraf çektirelim,namımız yürüsün

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Rolex'i versen de abi bi fotoğraf çektirelim,namımız yürüsün

Takım elbise giyince çıkıyor kasadan. Şifre hatunda :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Takım elbise giyince çıkıyor kasadan. Şifre hatunda :)

Yoksa benim kayıp sandığım seiko da bizim kasada mıdır? Hanımın anektarı bulamıyorum dediği bir kasası olacaktı ..  :shok: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bende de hafif bir saat hastalığı var. :biggrin:

Şuan taktığım Swatch. 2007 de işe ilk başladığımda kendime hediye olarak aldığım bir saatti. Çok beğenerek ve severek aldım. Halen takıyorum. 

Bunun yanında 2 Casio, 1 Adidas var. Ek olarak 6-7 adette Esmer Yurttaşlarımızdan aldığım 10 liralık saatlerden var. En az 1 yıl gidiyorlar.  :) Pilleri saatlerden pahalı olduğundan pili biteni kenara koyuyorum.  :D 

Saat güzel, :good1:  inşallah bir gün fotoğraf çekebilen bir telefonun da olur. :yes:  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Cem Işık

kıralım kasayı

Kırmak kolay da bulmak zor.. Kimbilir nereye sakladı.. :ki:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...