İçeriğe Yönlendir

Hızlı Cila Sonrası Aşırı Toz.

Görkem Karakaş

Recommended Posts

Onur Oflaz

Ben de sonax hızlı cilada tozdan şikayetçiydim. Kullandığım waxın ömrünü uzatmak için kullanıyordum. Artık kullanmıyorum gerekirse daha kısa periyotlarla waxlarım o tozu çekmektense :)

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Ben de sonax hızlı cilada tozdan şikayetçiydim. Kullandığım waxın ömrünü uzatmak için kullanıyordum. Artık kullanmıyorum gerekirse daha kısa periyotlarla waxlarım o tozu çekmektense :)

Hangi hızlı cilası
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Çözüm buğra höngülün önerdiği bsd sanırım. Cila bitsin deniyelim.

Tavsiye ederim onun haricindede kimseye bunu alın diyemem kendim bizzat kullanıp hem parlaklık hem su iticliği hemde uzun vadeli olarak kullandığım en güzel ürün
Yorum bağlantısı
Oğuz Tiryaki
(düzenlendi)

Bende bsd aldim ilk defa kullandim su iticilik güzel toz tutma bende pek yok araç gri renk gri belki ben görmüyorum. Sonax ı alırken idrolak ta aldım henüz kullanmadım . İkisini aynı anda kullanmalimiyim? Faydasi ne olur veya biri bitsin sonra digerini mi denemeliyim ? @köksal @buğra

tarihinde Oğuz Tiryaki tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

HighSpeedWax kırmızı kutulu cila abi

Biz bsd den açınca konuyu genelleme yapmadık her firmanın her ürünü iyi olmuyo :)
Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Biz bsd den açınca konuyu genelleme yapmadık her firmanın her ürünü iyi olmuyo :)

yok abi zaten ben sizin konuyla bağımsız yazdım :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Bende bsd aldim ilk defa kullandim su iticilik güzel toz tutma bende pek yok araç gri renk gri belki ben görmüyorum. Sonax ı alırken idrolak ta aldım henüz kullanmadım . İkisini aynı anda kullanmalimiyim? Faydasi ne olur veya biri bitsin sonra digerini mi denemeliyim ? @köksal @buğra

Kaputu bantla ikiye bölün izopropil alkolle temizleyin bir tarafta bsd bir tarafta idrolak kullanın farkı kendiniz gözlemleyin
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Tiryaki

Kaputu bantla ikiye bölün izopropil alkolle temizleyin bir tarafta bsd bir tarafta idrolak kullanın farkı kendiniz gözlemleyin

[emoji5] ben direk usta dan ögrenecektim ama [emoji22]

[emoji5] ben direk usta dan ögrenecektim ama [emoji22]
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sonax hızlı cila kullanan bir arkadaşım. Israrla arabanın daha az toz tuttuğunu söylüyordu.

Muhtemelen temizliği hatalı yapıyorsunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Sonax hızlı cila kullanan bir arkadaşım. Israrla arabanın daha az toz tuttuğunu söylüyordu.

Muhtemelen temizliği hatalı yapıyorsunuz.

Nasıl bi yöntemle uyguluyormuş ki.

O zaman bsd kullanın uzun ömürlü

Emminin yorumuna göre nasıl uygulamamız gerekiyor. Bu işin üstadı sensin?
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Nasıl bi yöntemle uyguluyormuş ki.

Emminin yorumuna göre nasıl uygulamamız gerekiyor. Bu işin üstadı sensin?

İzopropil alkol, el antiseptiği sıvı olan. yüzeyi temizleyip uygulama araç kuruyken (ilk uygulama) diğerleri durulama suyuna olacak şekilde faydalı olacaktır
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...