İçeriğe Yönlendir

Daiichi Müzik Sistemi Nasıldır Sizce?

Adem Öztürk

Recommended Posts

Adem Öztürk

http://www.daiichi.com.tr/tr/urunlerimiz/avn-uniteler/mondeo-focus-2-connect-avn-unit/

meraba arkadaşlar yukarda linkte vermiş olduğum cihaz hakkında bilginiz veya duyumunuz varsa fikir verirseniz sevinirim,

aracım focus 2 2011 collection geçenlerde sanayiye triger değişimi için gittim ordanda bir anahtarcıya ugradım kumandada sorun vardı neyse o esnada orada teyipler vardı bende dedimki benim araçtaki mp3 çalmıyor usb sistemi uygulaya bilirmisiniz varmı bilginiz dedim, oda dediki sana tavsiyem onlarla hiç uğraşma ben fordta çalıştım ve çalıştığım sıralarda fordlara özel bir muzik sistemi geliştiriliyordu ve test için banada geldi cihaz çok başarılı ve full, blutut tv kart okuyucusu tv tüneri ayrı bir kutu içinde ve kutuda geri görüş kamerası neyse zaten linkte özelliklerini görüyorsunuz, bu arkadaş o yıllarda ford kampanya yapmıştı bu sistem üzerine, servislerde monte ediliyordu isteye, ve bende cihazı beğendiğim için kendimede aldım fordta çalışırken, ilerde araba alırsdam takarım diye ama hiç kullanmak nasip olmadı kutusuyla duruyor dedi ve haketende kutuyu açtı herşeyiyle içinde tastamam duruyor, benim merak ettiğim bu cihazı ford kendisi özel yaptırdıysa sesi güzel olmalı sanırım, yani bizim fordlardaki sonyden sesi iyimidir kötümüdür acaba ama özellik olarak çok üstün neyse buna 1200 tl istiyor, bu cihazı kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Yerli bir firma, uzakdoğuda üretim yapıyor. YUMATU gibi uzakdoğu markası izlenimi vermeye çalışmış. Ses Kalitesi de Pioneer Sony vs kadar değildir bence. Garanti servis vs düşünerek ben olsam başka markaya yönelirdim.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

navix alsanıza 680 liraydı en son ben çok memnundum arabanın üzerinde gitti

NAvix'in gerçekten güzel özellikleri var. 307'me almıştım, sanırım 5 cd'ye kadar hafızasına alıp sanal cd changer gibi kullanılabiliyordu..

Yorum bağlantısı
Adem Öztürk

cevaplarınız için tşk ederim arkadaşlar sanırım eniyisimi titanyumlardaki mp3 çalan sony,den bulup takmak, benim sattığım araç 2008 TDCI collection ve onda sony ses sistemi vardı çok beğeniyordum, bir ay önce sattım ve 10 gün önce 2011 focus collection aldım niye yalan söyleyim tam bir hayal kırıklığı yaşadım ben müzik dinlemeyi seven biriyim kaliteli ses şart, yani neticede collection paketse neden içeriği değişirki 5-6 yaşında araç trac format çalıyor ben aldıktan sonra ögrendim, mesela solda saklama gözü vardı çekmeli bunda yok, nebilim hep bir eksik kaldım bunu alalı, aracın yapısı tutuşu performansı bunlar hariç tabi.

Yerli bir firma, uzakdoğuda üretim yapıyor. YUMATU gibi uzakdoğu markası izlenimi vermeye çalışmış. Ses Kalitesi de Pioneer Sony vs kadar değildir bence. Garanti servis vs düşünerek ben olsam başka markaya yönelirdim.

bu benim anlattığımı forda özel üretim olduğunu söyledirler yani piyasada çok satılan bilindik çin mallarından olmadığını söyledi ve zaten kutusundada yazıyordu ama şuan aklımda değil sadece fiyatı ağır geldi, aracıda yeni aldığım için biraz fazla açıldım bakımlar felan, ve şuan okadar verecek param yok işin gerçeği neyse beklemede kalacağız yada titanyumdaki sonyden bakacagım

navix alsanıza 680 liraydı en son ben çok memnundum arabanın üzerinde gitti

sağol yinede ama beğenmemek gibi olmasın ama pekte çin işlerine girmek istemiyorum, ben ses kalitesine çok önem verdiğim için sony alıcam gibi şimdilik bakalım, sağol yinede eyvallah.

Yorum bağlantısı
Ahmet Unuvar

Aynısından başka markalarda daha ucuz  :D  ama ses olarak değişir tabii. Şansınız varsa teybi denemek için taktırmayı isteyin.  :blush:

Yorum bağlantısı
Adem Öztürk

Aynısından başka markalarda daha ucuz  :D  ama ses olarak değişir tabii. Şansınız varsa teybi denemek için taktırmayı isteyin.  :blush:

elbette benzer ürünler var lakin ben bunun ford tarafından organize edildiğine göre muhakkak kalite konusundan çok fark olması gerektiği kanısındayım, eğerki fark yoksa zaten bile bile kazık demektir çünkü fiyatı piyasadaki benzer özelliklerdikne  göre iki kat var fiyatı.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ford tarafından organize edildiği hususunda teybi satan kişinin söylemi  bana gerçekçi gelmedi hiç, ford gidip böyle bir markaya teyp mi yaptırmış?

Her markada var markaya özel teyp.

Bilindik markalardan şaşmamakta fayda var..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adem Öztürk

Ford tarafından organize edildiği hususunda teybi satan kişinin söylemi  bana gerçekçi gelmedi hiç, ford gidip böyle bir markaya teyp mi yaptırmış?

Her markada var markaya özel teyp.

Bilindik markalardan şaşmamakta fayda var..

buda mantıklı tabi eniyisi sony alıp kurtulmak  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

buda mantıklı tabi eniyisi sony alıp kurtulmak  :good1:

Marka olarak nakamichi 'ye benzetilmeye çalışılmış hissi uyandırıyor bende..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adem Öztürk

özel üretim diye bir ses aurıcalığı yok. çin de 1-2 fabrikdan çıkıp 10 farklı marka olarak satışa sunuluyor bu tip cihazlar. rakm şu an için normal

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/284145-sat%C4%B1l%C4%B1k-android-teyp-gece-g%C3%B6r%C3%BC%C5%9F-%C3%B6zellikli-arka-kamera/

bence bu fırsatı değerlendirin

Tşk ederim müsait olduğumda fordların orjinal sony takmaya karar verdim 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...