İçeriğe Yönlendir

Seramik Kaplama Ve Cam Filmi Tavsiye

Recep Güney

Recommended Posts

Recep Güney

Öncelikle herkese Günaydın konuyu yanlış yere actiysam moderator arkadaşlar uygun yere taşırlar sa sevinirim.arkadasim 3.20 i aldı yeni seramik kaplama ve cam filmi yaptırmak istiyor Eskişehir bmw 2200 tl istemiş Eskişehir veya Kütahya da bu işi iyi yapan ve daha uygun yaptırabilecegimiz bir yer varsa tavsiye de bulunursaniz çok seviniriz. Herkese yorumları için şimdiden teşekkürler.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı

Öncelikle herkese Günaydın konuyu yanlış yere actiysam moderator arkadaşlar uygun yere taşırlar sa sevinirim.arkadasim 3.20 i aldı yeni seramik kaplama ve cam filmi yaptırmak istiyor Eskişehir bmw 2200 tl istemiş Eskişehir veya Kütahya da bu işi iyi yapan ve daha uygun yaptırabilecegimiz bir yer varsa tavsiye de bulunursaniz çok seviniriz. Herkese yorumları için şimdiden teşekkürler.

..

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır. Tapatalk imzanızı kapatmanız rica olunur.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

arkadaşım yeni astra K aldı. seramik kaplamaya 700 tl verdi. cam filmleride en iyisi 400 tl.

ona göre kıyaslayıp fiyat alın.

Yorum bağlantısı

aslında kullanılan malzeme kalitesini ve işcilik kalitesini tam olarak bilmeden fiyat kıyaslaması yapmak pek doğru olmaz

Yorum bağlantısı

aslında kullanılan malzeme kalitesini ve işcilik kalitesini tam olarak bilmeden fiyat kıyaslaması yapmak pek doğru olmaz

+1

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

100 Tl ye kendim seramik kapladım. 4 kat gibi oldu.  :biggrin: Oldukça başarılı. 150 Tl yede film kaplattım. Mis.  :)

Kerem, bana da - bana da..  :bravo:

Yorum bağlantısı

arkadaşım yeni astra K aldı. seramik kaplamaya 700 tl verdi. cam filmleride en iyisi 400 tl.

ona göre kıyaslayıp fiyat alın.

Fiyat arabaya görede değişiyor. Opel girince 700 der Bmw girince 1000 Meresedes girince 1500 Sanayilerde de aynı değilmi ?

+1 

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Abi, ilaç benden, işçilik ücreti için alırım bi Ayfon 6..  ;) Oda sana yani.  ;)  :D

Ha haha.. Ayfın 6 kurban sana..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Fiyat arabaya görede değişiyor. Opel girince 700 der Bmw girince 1000 Meresedes girince 1500 Sanayilerde de aynı değilmi ?

+1 

samet bu işte onun ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. tamamen koruma süresi ile alakalıdır. biri 6 aylık biri yıllık olabilir. piyasada çok fazla ürün var bu iş ile ilgili firmalar kampanya yaptıklarını söylüyorlar ama gidince detaya inince bunun süresi bu kadar fiyat bu diyorlar. aynı ürün ve koruma sürelerini karşılaştırmak lazım

dediğin bir çok işte öyle olabilir ama burada öyle olduğunu düşünmüyorum. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Atla gel hemen.. :exc1:

Ben geldim usta Çorlu dışında dediler [emoji1] [emoji6] tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

Ben de Çerkezköyü yeni geçtim [emoji15] [emoji30] geri mi döneyim. [emoji33]

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Ben geldim usta Çorlu dışında dediler [emoji1] [emoji6]

Valla şans kısmet kardeşim ya.. Ailecek, arkadaşlarla falan yapılmış plan vardı. O sebeple şey oldu..  :blush:  :flowers:

Ordan geri abi..  ;)  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Abi Allah rızası için manda yoğurdu bul ye ben sevinirim senin için

b844b503065265368ef7d423b603f1af.jpg

Konu Sahibinden Özür dilerim biraz dağıttım.

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Güney

Sıkıntı yok rahat olun;)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Bende kendim yaptım, biraz tahlikeli, yaparken ve 2-3 saat içinde su değmemeli, youtube de yapılış ideosu var, nasiol zr53 olarak geçiyor bi araştırın derim, 150-200 tl maliyeti olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Nasiol seramik mi?

Ne sandın  :D

al kendin at, üstünede Sonax NPT sık ve sil, npt 6 ay dayanıyormuş zaten, Sonax ultimate detailer de kullanırsan buda 4 ay, kısaca nasiol ün üstüne sadece npt yi sıkmakla (6 ayda bir) ömürlük olur :)

bende 3 kat zr 53 var, geçen günde üstte yazdıklarımı kullandım, en baba seramikten daha beter korumam var anlayacağın, 6 ayda bir spreyi süngere sıkıp aracı sil ve parlat yaparak ömürlük koruma yaparsın, bukadar basit, boşa binlerce lira haracama, 6 ay dayanan en dandik seramik kaplama bile yapsan, bu tarz ek ürünlerle (çok ucuz üstelik) zaten  hiç aşınmayacak seramik kaplaman olur, basit ve ucuz :)

Not: Teşekkürler Buğra, sonaxlar iyiymiş, sevdim :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Ne sandın :D

al kendin at, üstünede Sonax NPT sık ve sil, npt 6 ay dayanıyormuş zaten, Sonax ultimate detailer de kullanırsan buda 4 ay, kısaca nasiol ün üstüne sadece npt yi sıkmakla (6 ayda bir) ömürlük olur :)

bende 3 kat zr 53 var, geçen günde üstte yazdıklarımı kullandım, en baba seramikten daha beter korumam var nalayacağın, 6 ayda bir spreyi süngere sıkıp aracı sil ve parlat yaparak ömürlük koruma yaparsın, bukadar basit, boşa binlerce lira haracama, 6 ay dayanan en dandik seramik kaplama bile yapsan, bu tarz ek ürünlerle (çok ucuz üstelik) zaten hiç aşınmayacak seramik kaplaman olur, basit ve ucuz :)

Not: Teşekkürler Buğra, sonaxlar iyiymiş, sevdim :)

Rica ederim ali abi beğenmene sevindim akıllı insansın vesselam doğru üründür kendisi :) şu seramik olayı da glass coat dır aslende ülkemizde seramik olarak gidiyor kullanacak arkadaşlarada kütahya tavsiye ederim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Güney

Aslında imkan olsa çok güzel olur ama benim için de arkadaş içinde evlerimiz is Yerlerimiz musait değil böyle şeyler yapabilmek için o yüzden mecburen yaptıracak biryerler arıyoruz. .

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...