İçeriğe Yönlendir

Dolu Hasarı Için Ne Yaparsınız?

Salih İpek

Recommended Posts

Salih İpek
Merhaba, iyi günler focus kullanıcıları...
auto king hakkında ne düşünüyorsunuz.? autoking tecrübesi olan var mı acaba?
dolu hasarı için önerebilirmisiniz?
Yorum bağlantısı

Sırf bu işi yapan yerler var. Autoking de bulundurduğu kadro kadar iyidir. Mesela Karabük de ki Pek beğenilmiyor işçilik çok yok Zenit var mükemmel ama istanbulda Hakan Erken Autoking tek geçerim diyor. İyice araştırmak lazım. Tanesi 6 tL den yapıyorlardı sanırım onarımını.

Yorum bağlantısı

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır. Auto King in markadan çok, bölgesel olarak nasıl bir işletme olduğu önemlidir. Kimi yerlerde çok iyi olmasına karşın, kimi yerde çok kötü olabiliyorlar. Sinop taki methediliyor ise yaptırılabilir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Boyasız göçük düzeltme işi epey yaygınlaştı, çok iyi iş çıkaranlar olduğu kadar , hasarı daha kötü hale getirenler de var. Dikkatli seçmekte fayda var servisi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

İzmirde olsaydınız sıfır hata ile hallederdik.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Salih İpek

ben kocaeli-gebzedeyim, gebze ve izmitteki autokingle görüştüm. birazda netten araştırma yapıyim dedim genel izlenim olarak pek olumlu sonuc almamış aracını yaptıran vatandaşlar. bende ne yapsam diye düşünmeye başladım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

ben kocaeli-gebzedeyim, gebze ve izmitteki autokingle görüştüm. birazda netten araştırma yapıyim dedim genel izlenim olarak pek olumlu sonuc almamış aracını yaptıran vatandaşlar. bende ne yapsam diye düşünmeye başladım. 

Maslak sanayide işin hakkını veren Ustamız var, Hakan usta ile irtibata geçmekte fayda var..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

ford a dolu işlemez ama hayret. ne zaman oldu hasar

Şirketin otoparkında Araçlarımız dolu yedi. Benim Focus ve arkadaşın B6 Passat hariç hepsi Nakavt olmuş abi. Özellikle Honda  Civic FD6 ve bi adet Gets kurşuna dizilmiş gibiydi

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Geçen sene Balıkesirdeyken bir C-max gelmişti mermi yemiş gibiydi.

Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

dolu ford mord dinlemiyor Çağlar. doludan tavanı ve kaputu, hatta tavanın sert sandığım kenar kısımları dahi engebeli haritaya dönmüş focusu gördüğümde şok olmuştum. [emoji46]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Şirketin otoparkında Araçlarımız dolu yedi. Benim Focus ve arkadaşın B6 Passat hariç hepsi Nakavt olmuş abi. Özellikle Honda  Civic FD6 ve bi adet Gets kurşuna dizilmiş gibiydi

normal sonuç.. passat sağlam mı ona da hayret... japonların/lkorelerin  hiç şansı yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Salih İpek
(düzenlendi)

merhabalar...

bu dolu olayı nisan ayında olmuştu. önde yeni passat vardı o da duman oldu, toyota honda en büyük hasarı aldı.

bizim focuslar da pek bişey yok, ilçedeki tüm fokuslar aslında en az hasarla çıkmıştı bu dolu işinden, o gün iyiki fordmus aracım dedim yani. fakat ben bu aralar yaptırayım diyorum o yüzden bir araştırayım demiştim.

bir de geri geri gelirken aracın bagaj kapağının aşağı yere bükülme yerini ağaca degdirmiştim bunun içinde bakıyorum aslında. ama nerde yaptırsam bilemedim. 

tarihinde Salih İpek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Salih İpek
(düzenlendi)

Şöyle bir yer var, araştırabilirsiniz.

http://www.cokuksihirbazi.com/Default.aspx

Ahmet Bey verdiğiniz adresi inceledim, bakalım bir konuşucam bu kimselerle, burda onarım süreci yaşamış kimseler varmı acaba? teşekkür ederim.  :)

tarihinde Salih İpek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Söğütçü
(düzenlendi)

manyetik göçük düzeltme diye birşey çıktı ,şuan böyle bir teknoloji ülkemize girmişmidir bilmiyorum varsa kesinlikle denenmeli videolarını izledim sıfır hata ile yapıyorlar ayrıca 2016 tasarım ödülünü aldı.

tarihinde Fatih Söğütçü tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Ablamin Honda Jazz'i gecen senelerde Pendik tarafinda aniden bastiran doluda ciddi hasarlanmisti. Auto King nasil yaptiysa hepsini duzeltti, tek tek nasil ugrastilar anlamadik. Kaskodan 2bin TL civari bir meblag alinmisti.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün
(düzenlendi)

Adamlar 2000 liraya zamani geri almislardi :)

tarihinde Mustafa Yenigün tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Salih İpek

sinopda en başta yüksek fiyatlar verdiler hep. 2000 den biraz fazlaya kadar. sonra zamanla fiyatlar düştü.

600-800 arası insanlar kapatmıştı...

Yorum bağlantısı
Sedat Oral

normal sonuç.. passat sağlam mı ona da hayret... japonların/lkorelerin hiç şansı yok

Abi japonları bilyoruz ince sac ama vw iyi diye bilinir bilmediğimiz başka etmenlerde mi var?
Yorum bağlantısı
Özgen Acar

benim fiestayı mahvetmişti abi ,ama sağlam doluydu:)

Yorum bağlantısı
Salih İpek

merhaba,

yoo Sedat hocam başka etmenler yoktu. sadece benim ilerimde duruyordu vw.10-15 dk kadar yağdı.

baktım öyle piyasadaki herhangi bir arac nasıl etkilenirse vw de etkilendi.

en cok japon-kore araclar gitti(bunlar çok etkilendi) 
şöyle anlatabilirim doluyuda: bir elinizde sarımsak düşünün öyle bir boyutu vardı.

plastik masaları delip geçti...(gercek)

reno12 lerin camları delip gecti.(gercek)...

en az etkilenen ford oldu sonradan anladığımız haliyle ;)
fiestaları bilmiyorum ama focus harbi iyiymiş...

Yorum bağlantısı
Sedat Oral

merhaba,

yoo Sedat hocam başka etmenler yoktu. sadece benim ilerimde duruyordu vw.10-15 dk kadar yağdı.

baktım öyle piyasadaki herhangi bir arac nasıl etkilenirse vw de etkilendi.

en cok japon-kore araclar gitti(bunlar çok etkilendi)

şöyle anlatabilirim doluyuda: bir elinizde sarımsak düşünün öyle bir boyutu vardı.

plastik masaları delip geçti...(gercek)

reno12 lerin camları delip gecti.(gercek)...

en az etkilenen ford oldu sonradan anladığımız haliyle ;)

fiestaları bilmiyorum ama focus harbi iyiymiş...

3 sene önce focus 2 ile yakalamıştım sağlam bir doluya gercekten hiç çukurluk oluşmadı. Ama bir kaç yerde taş izine benzer şekilde boyaya zararı olmuştu.ford bı konuda iyiymiş. Geçmiş olsun
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...