İçeriğe Yönlendir

Hgs Etiketi Hakkında

Haluk Gümüş

Recommended Posts

Çiğdem Bilen

Ben garanti bankasından aldım bayram öncesi. Görevli yapistirmaniza gerek yok , plaka otomatik tanımlı dedi. Yanlış mı söyledi şimdi?

evet bana da ptt öyle demişti ama bursa Kocaeli arası otobanda girişte hgs gişesinde bariyer açılmadı nakit fişi aldık. Devlet otoyollarında plaka okuyormuş ama özel otoyollarda hgs etiketini camda görmeyince sistem tanımıyor. O yüzden çift taraflı bantla etiketi yapıştırdım cama mecbur
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Benim ön cam rezistans ve atermik olduğu için ön camın hiçbir yerinde malesef okumuyor 3 adet hgs pert ettim plakadan düşüyor diye de 4. Kez denedim. Dikiz aynasının yanında siyah kısmın altına yapıştırdım orda duruyor resimde yeri belli sanırım

ec4759c0cc3150246ecaf038a2ebf251.jpg

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Evet Samet hocam.

Benim araçta hiçbir yerde okumuyor :) ama normal cam kullanan focus larda Şuan resimde takılı yerde okuyor
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Bende normal cam var, siyah yerde ve okuyor, bir iki kere okumamazlik yaptı sadece.

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Ben hgs ilk çıktığı günden beri siyah kısma yapıştırdım. Bir kere bile okumadı. Hep kaçak geçiş yazdı. Ama hiç şaşmadan da hep bakiyeler doğru geldi. Yapıştırmasam daha iyiymiş ya neyse.  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ben hgs ilk çıktığı günden beri siyah kısma yapıştırdım. Bir kere bile okumadı. Hep kaçak geçiş yazdı. Ama hiç şaşmadan da hep bakiyeler doğru geldi. Yapıştırmasam daha iyiymiş ya neyse. :D

Plakadan düşüyor abi :) Benim de sürekli kaçak geçiş dediği için olmasa da olur gibi :)
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ben hgs ilk çıktığı günden beri siyah kısma yapıştırdım. Bir kere bile okumadı. Hep kaçak geçiş yazdı. Ama hiç şaşmadan da hep bakiyeler doğru geldi. Yapıştırmasam daha iyiymiş ya neyse.  :D

bir süre sopnra ptt ye başvurun yeni etiket alın mesajı gelir

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

bir süre sopnra ptt ye başvurun yeni etiket alın mesajı gelir

Çağlar Bey sanırım 4 yıl gibi oldu sorun yok. plakaya yazıyorlar ödemede sorun olmadıkça bir şey diyeceklerini sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Yaklaşık 20 sefer etiketsiz geçtim, her seferinde plakama kayıtlı HGS den normal olarak düştü.

C-Max da nereye takarsanız takın okumuyor. (Sanırım ön cam rezistansı etkin bu konuda..)

http://urun.n11.com/telefon-tutucu/csi-kompact-hgs-etiket-koruma-aparati-P68100177

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/280679-hgs-kab%C4%B1-k%C4%B1l%C4%B1f-kutu-koruma-zarf%C4%B1-koruma-aparat%C4%B1/

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Bekir Çelik

Benim HGS'yi, aracı satınca motosikletin üzerine geçirdim. Alacağım aracın plakasına geçireceğim ama yedek HGS etiketim yok. Bu işe maaş bankam mı bakar PTT mi?

Bir de mümkünse etiket değil kart istiyorum. HGS kart kullanan var mı aranızda? Nereden temin ediyoruz?

Not: Maaş hesabıma talimatlı HGS.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...