İçeriğe Yönlendir

Hgs Etiketi Hakkında

Haluk Gümüş

Recommended Posts

Haluk Gümüş

Selam arkadaşlar,

Focus'un malum ön camdaki sensor kısmı biraz uzun olduğu için HGS etiketini nereye yapıştıracağım konusunda çelişkide kaldım. Sensor sol yanındaki siyah bölüme yapıştıracaktım ama önce bir foruma danışayım dedim. Bu konudaki bilgilerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Yenilmez

2012 Focus style aracımda sensörlerin hemen bitiminde HGS etiketini yapıştırmıştım ve hiç bir sorun yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bende hiç yok hep kaçak yazıyor sonra sistemden düşüyor

bir süre sonra sms ile ptt ye gelin mesajı geliyor

Yorum bağlantısı
Haluk Gümüş

Internet üzerinden bu bölümler uygundur diye paylaşımlar gördüm, bu bölümlere yapıştırıp sorun yaşamayanlar varsa ben de buraya yapıştıracağım.

3ANoYA.jpg

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Hgs etiketini yapıştırmadan önce hepsiburadadan hgs kabı alın etiketi kabın icindeki naylona yapistirin ve etiketi kabın içine yerleştirin, ondan sonra hgs montaji, bu etiket cok zor cikiyor camdan . Kabın fiyati 9.90tl

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

bence şoför tarafına değil yolcu tarafına yapıştırın. yolda giderken bazen gözünüz takılabiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Siyah kısımların herhangi bir noktası olur,ancak yolcu tarafı daha uygun bence. Bire de yukarda söylendiği gibi direk hgs yi değil de hgs kabı alıp yapıştırsanız daha güzel olur.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Internet üzerinden bu bölümler uygundur diye paylaşımlar gördüm, bu bölümlere yapıştırıp sorun yaşamayanlar varsa ben de buraya yapıştıracağım.

Yolcu tarafına , yukarıdan sıfır yanlardan ortalı olacak şekilde kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Sensöre tam sıfır olarak yapıştırmayın bazı açılardan okunmuyor yorumları görmüştüm.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

ben etiketi yapıştırmıyorum geçerken etiketi elimle tutuyorum :) bir zaman sonra sarardığı için gözüme kötü gözüküyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Gümüş

Hgs etiketini yapıştırmadan önce hepsiburadadan hgs kabı alın etiketi kabın icindeki naylona yapistirin ve etiketi kabın içine yerleştirin, ondan sonra hgs montaji, bu etiket cok zor cikiyor camdan . Kabın fiyati 9.90tl

Çok teşekkür ederim, bu önerinizi beğendim. Benzincilerde de vardır muhtemelen, ilk fırsatta alacağım. Cevap veren ve konuyu okuyan herkese teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Kızılkaya

yapıştırdığınız zaman foto atabilirseniz yapıstırcak olanlara yardımcı olursunuz belki

Yorum bağlantısı
Fatih Ozen

Bence hıc yapıstırmayın.ben ıkı gunden berı Ist.dayım.sadece dıkız aynasının altından gösterdim.hiç hata vermedi.

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Benim makyajlı fiestada resimde gösterdiğiniz siyah yerde, herhangi bir sorun yaşamadım. Şoför tarafında, kapla birlikte yapıştırırsanız daha iyi olur, yarın bi gün bozulduğu zaman veya satacağım zaman nasıl sökülür hiç bilmiyorum  :unsure2:, camda olsa kazınır ama burayı kazırsanız siyah yer dışarıdan kötü görünebilir  

Yorum bağlantısı
Haluk Gümüş

Test etmek için çift taraf bantlı etiketlik buldum ve yolcu tarafındaki siyah kısma yapıştırıp HGS etiketini içine koydum. İzmir-Aydın otobanında sorunsuz çalıştı, online alışveriş sitesinden etiket kabını alıp aynı yere takacağım çünkü benim koyduğum etiketlik güneşin altında eridi ve esnedi :)

E3Yy78.jpg

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Siyah taralı kısıma yapıştırılabilir, orası güneşten de daha az etkileniyor.

Yorum bağlantısı

normal yapıştırsanızda 10 dakika da çıkıyor . alkolle ve bezle silince tertemiz oluyor

dikiz aynasının arkasındaki kör nokta en ideal yer bence

Yorum bağlantısı
Haluk Gümüş

dikiz aynasının arkasındaki kör nokta en ideal yer bence

Titanium ve tekno paket olan araçlarda dikiz aynasının altındaki sensör kısmı oldukça uzun ve geniş olduğu için biz de söylediğiniz yer maalesef yok.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

HGS Etiket kabı hangi ürün arkadaşlar? Link verebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Fatih Ozen

Cenk hcm bence hıc gerek yok .

Ben çift taraflı şeffaf bant uzerıne yapıştırdım.satacagım zaman sökmeside basit..

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Ben garanti bankasından aldım bayram öncesi. Görevli yapistirmaniza gerek yok , plaka otomatik tanımlı dedi. Yanlış mı söyledi şimdi?

Yorum bağlantısı
Fatih Ozen

Yanlış bılgı hocam ama hgs yı aldıktan sonra hıc denemedım.eger dedıgı gıbıyse hgs yapıştırmalarının üretılmesının manası yok.

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

O da doğru. Daha hiç kullanmadım. Nasipse haftaya istanbula gideceğim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...