İçeriğe Yönlendir

Türk Telekom Rezilligi

Misafir
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Misafir

@Ali Cihangiroğlu abi sag olasin. Allah herkese senin gibi komsu versin :) Yukaridaki mesajlarimda da belirtmistim. Baglamamislardi ilk seferde. Ben multimetre ile halletmistim. Ancak duvarin icinden koparinca daha da ugrasmak istemedim.

@Mehmet Pınar hemsehrim eyvallah.

@Tahir İlter eyvallah sag olasin. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

multımetre candır, ben gece gece bulamayınca ampül+transformatör ile test cihazı yapmıştım, düşün nasıl tepem atmıştı :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Cuma günü bende tam tersi oldu. Telefon ve internet gitmiş öğlen. Cumartesi sabah telekomdan gelip halletiler. Superonline'cı arkadaşlar, başkasına internet bağlarken bizimhattı iptal etmişler. :angry:

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan
Bir saat önce, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Cuma günü bende tam tersi oldu. Telefon ve internet gitmiş öğlen. Cumartesi sabah telekomdan gelip halletiler. Superonline'cı arkadaşlar, başkasına internet bağlarken bizimhattı iptal etmişler. :angry:

Ben de her süperonline servisi geldiğinde neden hattımız arıza veriyor diye işkillenirdim. Hemen arkasından süperonline tanıtımı yapan çalışanlar kapı kapı dolaşırdı, şüphelerim sizin anlattığınızdan sonra kuvvetlenmeye başladı :) Bilerek bozuyorlar ya da bozulsun diye özensiz davranıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...