İçeriğe Yönlendir

2004 Model Connect Için Double Teyp Tavsiyesi

Celal BAKAR

Recommended Posts

Celal BAKAR

Merhaba arkadaşlar. 

2004 model aracım var. Orjinal teyibi duruyor üstünde. Daha yeni aldım aracımı. İnşallah uzun bir süre de kullanacağım. Ben double din teyp arıyorum. Bizim bu connectlerin teyp ölçüsü 7 inç midir. Bunu tam bulamadım. 

Mesela navigasyonlu, bluetooth lu, kart okuyuculu vs. full özellikli double teyler var. Hangi ölçüde olandan almalıyım. Çerçeve falan gerekiyormu. Yada sizin kullandığınız double teypler varsa, foto paylaşırmısınız. Yada link varsa incelemek için verirmisiniz.  Ona göre araştırma yapacağım. Hatta android olan teyplerde var.

Şimdiden çok teşekkürler.

Yorum bağlantısı

Merhaba arkadaşlar. 

2004 model aracım var. Orjinal teyibi duruyor üstünde. Daha yeni aldım aracımı. İnşallah uzun bir süre de kullanacağım. Ben double din teyp arıyorum. Bizim bu connectlerin teyp ölçüsü 7 inç midir. Bunu tam bulamadım. 

Mesela navigasyonlu, bluetooth lu, kart okuyuculu vs. full özellikli double teyler var. Hangi ölçüde olandan almalıyım. Çerçeve falan gerekiyormu. Yada sizin kullandığınız double teypler varsa, foto paylaşırmısınız. Yada link varsa incelemek için verirmisiniz.  Ona göre araştırma yapacağım. Hatta android olan teyplerde var.

Şimdiden çok teşekkürler.

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Celal BAKAR

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla,

Sağolun bende konu nerde diye bakıyordum.  :)

Yorum bağlantısı
gokhan gunay

Bazi universal modeller var tabi marka olarak cok var japon cin malida var orjinalde arastirman lazim pek bilmiyorum ama ben ford fiesta flair 1.25 ime çin mali aldim aliexpress den 55 euroya 5aydir kullaniyorum ful dokunmatik ekranlı film video navigasyon bluetooth gece gorus kamerasi filan hepsi var icinde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal BAKAR

Bazi universal modeller var tabi marka olarak cok var japon cin malida var orjinalde arastirman lazim pek bilmiyorum ama ben ford fiesta flair 1.25 ime çin mali aldim aliexpress den 55 euroya 5aydir kullaniyorum ful dokunmatik ekranlı film video navigasyon bluetooth gece gorus kamerasi filan hepsi var icinde

Bende alabilirim. Ama yurt dışından alımlarda ürünün sınır ücreti neydi? 

Peki kullandığınızın linkini verebilirmisiniz. Birde boyutu kaç inç?

Yorum bağlantısı
Celal BAKAR

100$ olması lazım sınır.

Peki teyibin kaç inç olması gerekiyor. 7inç olanlar uyarmı. Forumda birkaç link baktım. Onlarda verilen teypler 6.2 inç olarak görünüyor.

Yorum bağlantısı
gokhan gunay

Peki teyibin kaç inç olması gerekiyor. 7inç olanlar uyarmı. Forumda birkaç link baktım. Onlarda verilen teypler 6.2 inç olarak görünüyor.

hic bir sorun olmadan aldim mersine 9 gunde ulasti elime aksam linkini veririm .
Yorum bağlantısı
Celal BAKAR

Arkadaslar ben şunh ogrenmek istiyorum.

Bizim araca 6.2 jnc mi 7 inc mi olcude double uyuyor. Ogrendigim kadariyla 2 din tam olmuyormus. 1.8 din oluyormus heralde. Okcuyu bilsem ona gore teyp cok zaten.

Yorum bağlantısı
Celal BAKAR

Tekrar merhaba arkadaşlar. Teyp bakcam ama hangi ölçüde bakacağımı bilmediğimden net bir sonuca ulaşamıyorum. Double din kullanan arkadaşlar kullandıkları teyibin marka modeli yada ekran ölçüsünü belirtirse çok sevinirim. Araştırma yapamıyorum bilmediğimden. Zaten ya 6.2" yada 7" de. 

Yorum bağlantısı
hakan ozbek

slm bnde aracımdan söktüğüm 7 inç bi double oem var satıorum aracın torpidosunu bi çekip göndersene

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal BAKAR

Suan cekemiyorum. Ama bildiginiz 2004 model, orjinal kaset calar teyp var uzerinde.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Celal BAKAR

Son günlerdir bu double teyp işini iyice araştırır oldum.

Arabadaki orjinal kaset çalar teyibin ölçüleri ile bir çok üniversal tip double teypler uyumlu. Çoğunun yüksekliği 10.2cm, boy olarak da 17.7cm.

Nasıl bir model almalı diye düşünürsek,

Navigasyon, Bluetooth, TV, Birçok video formatı izleyebilme, geri görüş kameralı. Bunlar standart olarak var. TV bir çoğunda yok. Olanıda tv kullanıcıları TV nin tam çekmemesinden şikayetçi. Ben bir tek DVD çalara takıldım.

Sizce cd çalar olmalımı? Artık cd ile işimiz kalmadı ama cd ile bir işlem yapılıyormu?

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

cd'mi oda ne?
şaka bir yana ben double teyb alalı 1 seneyi geçti sadece birkere çalışıyormu diye denemek için cd taktım ;) Usb veya bluetooth kullanıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal BAKAR

Sd kart ve usb girişi kafi. Tv zaten boş özellik.

Teşekkürler. TV yi, belki çocuk için veya haberdir falan birşeyler izleriz diye düşündüm. Yoksa önemli değil.

cd'mi oda ne?

şaka bir yana ben double teyb alalı 1 seneyi geçti sadece birkere çalışıyormu diye denemek için cd taktım ;) Usb veya bluetooth kullanıyorum.

Eyvallah teşekkürler. Bu arada hangi, marka model double teyp aldınız. Sanırım sizde de aynı kasa connect var.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Teşekkürler. TV yi, belki çocuk için veya haberdir falan birşeyler izleriz diye düşündüm. Yoksa önemli değil.

Eyvallah teşekkürler. Bu arada hangi, marka model double teyp aldınız. Sanırım sizde de aynı kasa connect var.

Marka ve modelini bende çözemedim.( İnternette satışı yok. Araca en güzel uyum sağlayan ve özellik olarak hoşuma giden modeli almıştım.

q9pWOW.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal BAKAR
(düzenlendi)

Sökmeden net ismini bilemeyiz. Teşekkür ederim. Gördüğüm kadarıyla çerçeve kullanmamışsınız. Ama görüntü olarak hiç sırıtma yok.

tarihinde Celal BAKAR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...