İçeriğe Yönlendir

Focus 2.5 Için Lpg Kit Önerisi

Osman Ünal2

Recommended Posts

Osman Ünal2

Arkadaşlar hepinize merhabalar,

2008 Ford Focus Otomatik araca LPG dönüşümü yaptırmak istiyoruz. Araştırmalarım sonucunda lpg kiti kadar ustanın da işinin profesyoneli olması gerektiğini öğrendim. Sizlerden hem usta hem de lpg kiti önerisi almak istiyorum. Ayrıca birkaç lpg dönüşümü yapan yerden marka ve fiyat önerisi aldım. Fiyatlar şu şekilde : BRC 2100 TL / ATİKER GOLD 1500 TL / LANDİRENZO 2200 TL 

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Arkadaşlar hepinize merhabalar,

2008 Ford Focus Otomatik araca LPG dönüşümü yaptırmak istiyoruz. Araştırmalarım sonucunda lpg kiti kadar ustanın da işinin profesyoneli olması gerektiğini öğrendim. Sizlerden hem usta hem de lpg kiti önerisi almak istiyorum. Ayrıca birkaç lpg dönüşümü yapan yerden marka ve fiyat önerisi aldım. Fiyatlar şu şekilde : BRC 2100 TL / ATİKER GOLD 1500 TL / LANDİRENZO 2200 TL 

benim focusumda romano vardı ve gerçekten çok memnundum tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
ilyas Bilgen

Ben yaklaşık 70 bin km kullandım hala kullanıyorum landirenzo yağlamalı sistem çok uyumlu ve bana hiç bir sorun çıkartmadı şükür tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

2011 ford focus sıfır aldım, BRC taktırıp kullandım hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Osman Ünal2

Benim de BRC'e karşı eğilimim var. Ama iyi bir de usta arıyorum İstanbul içinde. Tavsiyelerinizi alabilirim. Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Ahmet Nalbantoğlu

Focusumu 50 bin km BRC ile kullandım. Ekspertizde motor durumu %99 çıktı. Bir kere arıza ikaz lambası vs. sorun yaşamadım. Şu an yeni sahibi ile de irtibattayız. O da çok memnun. Gerçekten kalite fark ediyor. :good1:

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

BRC MY11 kiti taktırın. Arkanıza bakmayın. 55bin km oldu. Sadece 1 kere filtre değişti (20 tl) tık demedi. Hiç arıza ışığı yakmadı. Performans gayet tatmin edici. Ankara mocanlar veya Çorum özençler tavsiyemdir.

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

uzun yıllar binecekseniz brc derim ama bana göre işçilikte kit kadar çok önemli istersen 8000 tl lik gaz taktır işçilik berbatsa o araba yine tekler arıza ışığı yakar canınızı sıkar tavsiye edeceğim ve kefim olacağım yerde ümraniye sanayi sitesi candan mühendisliktir eğer oraya gidecekseniz bana özelden yazın yönetimi tanıtyorum sizin için orayı ararım fiyattada biraz indirim olabilir 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...