İçeriğe Yönlendir

Sakız Yapışmış

Erol Güven

Recommended Posts

Erol Güven

Arkadaşlar kendini bilmez insan mahlukları yola sakız atmış buda sıcaktan erimiş bizde nereden bilelim yolda sakız olduğunu

üzerinden geçtik tabi sol ön çamurluğu yapışmış hızını alamamış baya bir erimiş bir şekilde yapışmış akşam çıkarayım dedim

baktım baya zaman alacak bunun kolay ve pratik bir çözümü ne olabilir.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Benim Karayağız'da da vardı, ne yaptımsa çıkmamıştı ancak Mazot işi halletti. Deneyin.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Pazar günü yaşadım aynısını otoparkta fark ettim siyah arabanın ön camurlugunda beyaz sakızı hayal edin :) Cam bezine su ve sıvı şampuan (araç ) döktüm güzelce ovaladım hiçbirşey kalmadı

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İsmail Sefer

Geçen günlerde benim çamurluğa da yapışmış sakız. Benzinle sildim geçti. Benzin mazot işinizi görecektir

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Taban döşemesindeyse ne yapacağız.

test yaptırıp o sakızın asıl sahibini bulacağız ve onu birdaha aracın 5 metre çevresine yaklaştırmayacağız

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

test yaptırıp o sakızın asıl sahibini bulacağız ve onu birdaha aracın 5 metre çevresine yaklaştırmayacağız

Bulamayız.  Ayaktan bulaşmış.. :)

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Bulamayız. Ayaktan bulaşmış.. :)

Abi buz ve karbonat tozu işi çözüyor diye duymuştum deneyebilirsin
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Bulamayız. Ayaktan bulaşmış.. :)

Abi buz ve karbonat tozu işi çözüyor diye duymuştum deneyebilirsin

Ben de buz ile sertleştirip tırnakla çıkarmayı tavsiye ederim Emmi tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

%10 seviyesine kadar temizleyebildim.. Tüylerin arasındakiler kaldı. Çözecek bişey lazım. :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

%10 seviyesine kadar temizleyebildim.. Tüylerin arasındakiler kaldı. Çözecek bişey lazım. :)

Buz ile dondur ve falcata ile kes
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

Hep diyorum pevalin special her evde olmalı her derde deva bir temizleyici.Daha önce benim başına da gelmişti pevalinle sil pırıl pırıl ( yağ lekesi, boya elbisene mi bulaştı sil durula ellerin yanık yağı mi, boya mı,zift mi oldu 2gr pevalin ovala durula herhangi bir yerde bant izi mi var temizle durula dikkat edilmesi gereken su pevalini çözüyor önce temizle sonra yıka )

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Arkadaşlar kendini bilmez insan mahlukları yola sakız atmış buda sıcaktan erimiş bizde nereden bilelim yolda sakız olduğunu

üzerinden geçtik tabi sol ön çamurluğu yapışmış hızını alamamış baya bir erimiş bir şekilde yapışmış akşam çıkarayım dedim

baktım baya zaman alacak bunun kolay ve pratik bir çözümü ne olabilir.

Wd40 sıkın bekleyin silin
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...