İçeriğe Yönlendir

Focus Iki Taban Halısı

Mustafa ÇEVİK50

Recommended Posts

Mustafa ÇEVİK50

Değerli Ford kullanıcıları sorum ve merak ettiğim şu: aracımın taban halısı çok kirli ve lekeli görünüyor, bir kaç yer de duyduğum kadarıyla bazı titiz araç kullanıcıları arabalarının orjinal koltuk döşemelerine birşey olmasın diye aynı dikiş yerlerinden başka ve su geçirmeyen bir kumaşla yeniden dikim yaptırdıklarını öğrendim, bende taban halısını yıkatmak ve değiştirmek yerine üzerine böyle bir şey yaptırabilir miyiz? nasıl olur ? deneyen var mı ya da bu konu hakkında bir bilgisi olan teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Aracın Koltuklarını söküp güzelce temizleyin yeterli. Fabrikanın koyduğu halı gayet kaliteli ve yeterli. Gerisi fuzuli masraf.

Koltuk üstüne kılıf, motor üstüne dantel vb şeyleri hiç anlamadım.

Yorum bağlantısı
Mustafa ÇEVİK50

Taban halısı komple sökülüp yıkanabilir. Sorun çıkarmaz. Yeter ki iyice kurusun.

Peki ben bu taban halısını söküp takma işini kendim yapabilir miyim onunla ilgili bir içerik göremedim ve kullanacağım temizlik malzemesi var mı bildiğiniz iyi bi leke ve kir sökücü

Aracın Koltuklarını söküp güzelce temizleyin yeterli. Fabrikanın koyduğu halı gayet kaliteli ve yeterli. Gerisi fuzuli masraf.

Koltuk üstüne kılıf, motor üstüne dantel vb şeyleri hiç anlamadım.

Söktürmeyim daha kolay olsun diye bu şekilde bi şey yapsam Nasıl olur diye düşündüm velhasıl kelam orijinallikten yanasınız benim de bi yanım orijinallik diyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...