İçeriğe Yönlendir

Focus 09 Navimex 9911 Hd Montajı

Ertugrul EROL

Recommended Posts

Ertugrul EROL

Merhabalar. Uzun süredir aklımdaydı almak ama maddi imkanlardan dolayı öncelik listemde sonlardaydı.

Tesadüf eseri ucuz fiyata denk gelince kaçırmayalım dedim.

Henüz montaj yapamadım. Montaj sonrası resim ve bilgi paylaşırım.

492e76aab3761e49575c7faec532be4b.jpg

647bf755000ad01edd9d501e6b6eaaf8.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ertugrul EROL

Hayırlı olsun ertuğrul bey :biggrin: montaj için bandırmaya beklerim.

Eyvallah. En son stop montajı yapmıştın on numara olmuştu hatırlarsan [emoji12]

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Eyvallah. En son stop montajı yapmıştın on numara olmuştu hatırlarsan [emoji12]

Niye yav mis gibi olmuştu işte

tarihinde Eren Erdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

İyi günlerde kullanın  :nazar:  sakıncası yoksa fiyatı öğrenebilirmiyim? bende aynı markanın vw uyumlularından arıyorum  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertugrul EROL

İyi günlerde kullanın  : :nazar: sakıncası yoksa fiyatı öğrenebilirmiyim? bende aynı markanın vw uyumlularından arıyorum  :)

merhabalar .. 500 tl ye aldım .. 

dediğim gibi tesadüf denk geldi..

satan arkadaş kendi aracı için almış ama kullanamamış hiç .. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

merhabalar .. 500 tl ye aldım ..

dediğim gibi tesadüf denk geldi..

satan arkadaş kendi aracı için almış ama kullanamamış hiç ..

Fiyat iyiymiş o zaman istanbulda satıcılarda 600 liraya ikinci el satılıyor ancak kullanıcıdan almak daha mantıklı
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Yasin Şimşek

http://www.atakantuning.com/Ford-Uyumlu-Navigasyonlu-Multimedia-OEM-Teyp-Navix-NVX-5550-MKV,PR-1677.html 660 olmus hatta bende cihazimi burdan aldim ayni model cok memnundum. Al tavsiye ederim :)

Bana vw uyumlu lazım onuda buldum verdiğin linkte. Teşekkürler abi iyi oldu bu siteyi öğrenmem,bütçeyi ayarlayınca alacağım inşallah :)

http://www.atakantuning.com/Volkswagen-Uyumlu-Navigasyon-Multimedia-OEM-Teyp-Navix-7705-DHD,PR-1259.html

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Android işlemci olup olmaması birşeyi değiştiriyor mu? Bilmediğimden soruyorum. Bu tür ürünlere pek ilgim olmadı da şimdiye kadar.

Android olanlar cok iyi ama onda islemci rami iyi olani bulmak lazim yoksa gec acilma vs. Sorunlar oluyor.
Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

Anladığım kadarı ile ürünler aynı yerde yapılıp farklı markalar altında satılıyor gibi. Birde navnet var.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Android işlemci olup olmaması birşeyi değiştiriyor mu? Bilmediğimden soruyorum. Bu tür ürünlere pek ilgim olmadı da şimdiye kadar.

Abi android olanlara oyun vs yüklenebiliyor internet bağlantısı yapılıp dağıtılabiliyor cihaz üzerinden face, youtube vb internet erişimi sağlanabiliyor ancak rami vs iyi olanını bulmak lazım onlarında fiyatı uçuyor. O yüzden ben android olanlara bakmıyorum fazla başka ne farkları var bilmiyorum

Anladığım kadarı ile ürünler aynı yerde yapılıp farklı markalar altında satılıyor gibi. Birde navnet var.

Necvox var navix,navimex vs var hepsi aynı benim gözümde
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

6000 CD'ye alternatif arıyorum,navigasyona ihtiyacım yok mp3 usb girişi olsun yeterli,bu ürün focuslara uyumlu sanırım,tavsiye edermisiniz? 

Yorum bağlantısı
Ertugrul EROL

9db3c66a78ee28a97462fba9f3c311a4.jpg

d35be64986cbf293e0176125a824f889.jpg

Montajı yaptım.

İlk izlenim olarak gayet güzel.

Alacaklara tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...