İçeriğe Yönlendir

Renault Clio Aşama Aşama Boya Yapımı

Hakan Gülsoy

Recommended Posts

Hakan Gülsoy
(düzenlendi)

7c75033d2b4d848a72fb01a524126bcd.jpg

205e5a023be2af59fefe3e3730531dd6.jpg

Sağ ön kapıda boyancak zaten daha önceden sağ arka kapı ve çamurluk boyalı belli oluyor zaten bi sol taraf kalıyor ondanda bariz belli olmaz diye düşünüyorum bizim için yanıklar kapansın düşüncesindeyiz bakalım.Usta yarın devam edicek.

tarihinde Hakan Gülsoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Hem aracınızda yaştan dolayı renk açılması var hem de kırmızı . Ton farklı olmaması mucize olur. komple boyatsanız en doğrusu olacak gibi görünüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

Plastiklerde dahil komple boyatın aracı geç olmadan. Fotoları olduktan sonra kimseye dert anlatmak zorunda değilsiniz. İsteyen 16 yıllık boyasız araç arasın dursun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Şuanda boyatmadığınız yerlerinde bazıları eskiden boyanmış diyorsunuz geriye 3 parça kalacak sanırım orjinal oda soluk durursa bence hoş olmaz ancak sizde haklısınız bu şartlarda en uygunu bence de bu şekilde olması.

Hayırlı olsun inşallah :)

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Ciddi anlamda uyarılardan sonra komple boyayı düşünmeye karar verdik bakalım ustamda ısrar ediyor:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

7c75033d2b4d848a72fb01a524126bcd.jpg

Sağ ön kapıda boyancak zaten daha önceden sağ arka kapı ve çamurluk boyalı belli oluyor zaten bi sol taraf kalıyor ondanda bariz belli olmaz diye düşünüyorum bizim için yanıklar kapansın düşüncesindeyiz bakalım.Usta yarın devam edicek.

Sanki ani bir freenle öne doğru şahlanarak, tavanın üstüne yatmış gibi bir hişs uyandırıyor.. siz resimleri kaydederek, komple boyatın..

Yorum bağlantısı

Ciddi anlamda uyarılardan sonra komple boyayı düşünmeye karar verdik bakalım ustamda ısrar ediyor:)

İyi usta ise rengi tutturamayacağını bilip ısrar etmeli zaten :D

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

İyi usta ise rengi tutturamayacağını bilip ısrar etmeli zaten :D

Abi zaten rengin tutması çok çok zor boyanmamış yerler zamanla eski tonunu kaybetmiştir fabrikadan da alınsa orjinal boya yinede fark edilir bence
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

bence komple boyatıp üstüne 1 lira ekleyin araba prim yapar. Modelli araba değil ki boya olmasın. Yaşlı arabada kaza yoksa boyası yeniyse daha tutulması gerek de bizim millet anlamaz.

Bence tavana folyo çektirin, tavanı boyatmayın daha iyi olur. Tavanda boya olursa ne olursa olsn taklalı derler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

bence komple boyatıp üstüne 1 lira ekleyin araba prim yapar. Modelli araba değil ki boya olmasın. Yaşlı arabada kaza yoksa boyası yeniyse daha tutulması gerek de bizim millet anlamaz.

Bence tavana folyo çektirin, tavanı boyatmayın daha iyi olur. Tavanda boya olursa ne olursa olsn taklalı derler.

taklalı olup olmadığını sadece boya ile anlaşılmazki. sonuçta takla atıp işlem görmeyen bir tavan varmıdır ? 

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Artık geçti :) Komple boyanıcak kısmet bakalım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

kanyon kırmızı renkli vw polo aracımı komple boyatmıştım. Tavanda kaputta bagaj kapağında vernik atması vardı sağı solu çok çizikti. Foto çekerek boyattım sonrada yazdığım fiyata sattım. Alan adam bana teşekkür dahi etti. Şuanda hala görüyorum tekirdağda tertemiz geziyor :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy
(düzenlendi)

kanyon kırmızı renkli vw polo aracımı komple boyatmıştım. Tavanda kaputta bagaj kapağında vernik atması vardı sağı solu çok çizikti. Foto çekerek boyattım sonrada yazdığım fiyata sattım. Alan adam bana teşekkür dahi etti. Şuanda hala görüyorum tekirdağda tertemiz geziyor :)

Bol bol çektim fotoğraflarını:) tarihinde Hakan Gülsoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

19d34ca7e71ac707056df75ddce70082.jpg

36a53ba470ab3ca3e8d2c653e6434d8c.jpg

cc657d2c605bfa6deac1c2d93a7b8a6f.jpg

Boyancak yerlerin son zımparası yapılmış sonradan fikir değiştik tabi komple boyanıcağı için her tarafı zımparalancak

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

İyi akşamlar arkadaşlar aracımız boyandı yarın teslim inşallah yarın bol bol çekerim fotoğraflarını...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:nazar: güzel olacak.. ilk fotolarda zaten boya altında astar var gibi gördüm?

4-5 yılda bir komple boyayınca ciladan daha basit oluyor. hem kafa da rahat.. kavşağa dalıyorum isteyen durmasın :f1:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...