İçeriğe Yönlendir

6000Cd Kod Onaylamama Sorunu (Çözüldü)

Mehmet Cihat

Recommended Posts

Mehmet Cihat

Sevgili abilerim aracımdan çıkan teybi forumdan Aydın abiye sattım fakat abimiz bütün uğraşlarına rağmen kodu onaylattıramadı. Kod arabayla birlikte gelen kod. Etiketteki seri no ile teypteki seri uyuşuyor. teybin değişme ihtimali yok fakat kodu kabul etmiyor cihaz. ne yapılabilir acaba benimde kafam karıştı ayrıca mahcup oldum  :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

En son rakamı girince 5 tuşuna basıyorsa # veya * tuşuna bassın..

bastı abi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Seri no ayni Mehmet kullaniyormus zaten . 5 tusuna basinca 1 sn surmeden ford audi yazisi gelip kapaniyor . Kodu kabul ediyo ama acmiyor kendini. Geri acinca yine kod istiyo . Soketinde cift voltaj girisi var . Bagliyorum yine acilmiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Faydası olur mu bilmiyorum ancak enerjiyi kesip tekrar verip deneseniz?

Birde kod doğru girildiğinden emin misiniz mesela birinci basamak 3 ise 1 numaralı tuşa 3 kere basılıyordu. Biliyorsunuz dur ancak aklıma başka birşey gelmedi :) kolay gelsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Denedim onlari. Tek secenek orjinal soketiyle yada arabada deneyecem acilmazsa teybe kaliyor ariza .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

En son rakamı girince 5 tuşuna basıyorsa # veya * tuşuna bassın..

Abi code girince kapanıyor taaaaa çoruma gittim codu bilakis ben girdim açmadı[emoji23] ilgileniyorum tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Abi code girince kapanıyor taaaaa çoruma gittim codu bilakis bem girdim açmadı[emoji23] ilgileniyorum

doğru söylüyo . kod için tee nerden geldi Erkan abim ama inat ediyo teyp :D

Yorum bağlantısı

doğru söylüyo . kod için tee nerden geldi Erkan abim ama inat ediyo teyp :D

Sanırım buldum ama az ustalık gerekiyor oda sende fazlasıyla mevcut [emoji6]
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Sanırım buldum ama az ustalık gerekiyor oda sende fazlasıyla mevcut [emoji6]

Az var abi hallederim bugun [emoji106]
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Az var abi hallederim bugun [emoji106]

Havyayi fişe tak.. :D Çift giriş birisi kontak diğeri 30 dakikalık kontaksiz çalışma için. İkisine de akım ver, anladığım kadarıyla araçta denemiyorsun ve teyp saat bilgisini alamadığı için kapanıyor.. Yanarsa yansın boşver.. :D

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Havyayi fişe tak.. :D Çift giriş birisi kontak diğeri 30 dakikalık kontaksiz çalışma için. İkisine de akım ver, anladığım kadarıyla araçta denemiyorsun ve teyp saat bilgisini alamadığı için kapanıyor.. Yanarsa yansın boşver.. :D

:D teyp için araba alacam söz :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Abi code girince kapanıyor taaaaa çoruma gittim codu bilakis ben girdim açmadı[emoji23] ilgileniyorum

Senin arabaya takiverseydin ya.. :D

:D teyp için araba alacam söz :D

Sana bir F16 yakışır, km. si yüksek sağlamlığını ispatlamış bir F16 mesela.. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Abi code girince kapanıyor taaaaa çoruma gittim codu bilakis ben girdim açmadı[emoji23] ilgileniyorum

Lord of the codes [emoji38] kodlarin efendisi diyeceğim sana artık [emoji12]
Yorum bağlantısı
Erkan Erkan

Araç üzerinde bağlantılarla sizin dışardan yaptığınız bağlantılarda eksikler olabilir araç üzerinde deneyiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Durmuşlu

Selamlar. Hazır konu açılmışken sorayım dedim. Ben de 6000 cd teybi sony ile değiştirdim. Eskiyi satışa çıkarayım dedim ama kodu bilmiyorum. Torpidoda key code diye bi numara var. Aynı zamanda yedek anahtarın maskotunda da 4 rakamlı farklı bir numara var. Acaba bunlardan hangisi teyp kodudur.

Teybin seri nosu da şöyle: V 350945   

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Selamlar. Hazır konu açılmışken sorayım dedim. Ben de 6000 cd teybi sony ile değiştirdim. Eskiyi satışa çıkarayım dedim ama kodu bilmiyorum. Torpidoda key code diye bi numara var. Aynı zamanda yedek anahtarın maskotunda da 4 rakamlı farklı bir numara var. Acaba bunlardan hangisi teyp kodudur.

Teybin seri nosu da şöyle: V 350945   

torpidoda yazan teyp kodudur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Aydın Akdeniz

teybi açtım . teyp soket şemasında gnd keycode yazan yere (-) voltaj verince kodu onayladı  :good1:

gXPm02.jpg

şimdi sırada teybi bozmak var :D :D 

şaka şaka tuş takımının ledlerini değiştiricem :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Oktay Bekin
On 8/30/2016 at 10:12, Serkan Toker yazdı:

Arkadaşlar merhaba benimde CD6000 teybimde code girip 5 tuşuyla enter yapıyorum code anlık çözülüp teyp kapanıp açılıyor ve tekrar code istiyor.

Bu işlemi defalarca yaptım sonuç alamadım.

Cihaz araçta takılı değil,saat bilgisiyle bir ilgisi varmı bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
3 dakika önce, Oktay Bekin yazdı:

Arkadaşlar merhaba benimde CD6000 teybimde code girip 5 tuşuyla enter yapıyorum code anlık çözülüp teyp kapanıp açılıyor ve tekrar code istiyor.

Bu işlemi defalarca yaptım sonuç alamadım.

Cihaz araçta takılı değil,saat bilgisiyle bir ilgisi varmı bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.

Elektriği kestiğiniz anda cihaz kod sorar her açılışında. Bir kontak +12v bağlantısı olmalı, onun bağlı olması gerekir cihaza. Böylelikle kontak kapandığında içindeki verileri unutmaz.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Cihaz araçta  takılı  değilse  adaptör  ile çalıştırılıyor ve bence adaptörün  gücü  yetmiyor.. Aküyle deneyebilir misiniz eğer öyleyse?

Yorum bağlantısı
Oktay Bekin

Arkadaşlar akü ile deniyorum

kontak voltajıda bağlı 

değişen birsey yok benim merak ettiğim teyp arabadan bir saat bilgisimi alması gerekir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...