İçeriğe Yönlendir

Karadeniz Yolunun Meşhur Radarları

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Ali Gök
(düzenlendi)

yol kapalı mı ki ?

ben de yine  erzincana gidicem.  gece 3-4 gibi çıksam daha sakin olur mu acaba ?

boşaltalım :p

bayram trafiği yol çalışması varmış gibi hissetiriyor :D

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

Bugün Gerede giselerden önce yeni yapılmış olan eds lerin kaldirildigini gördüm. Tabelalara siyah bant germisler cihazları da pasif konuma almışlar. Yapılali 1 ay falan olmuştu

Yorum bağlantısı
Oğuz Tiryaki
8cebc58fcd3f38d68f3f4d2d32549c2d.jpg Bu sabah postaci geldi [emoji35] 6 ay önce yazilan osmancik cezası [emoji35] 412 TL ne desem bilemedim
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Bu sistem nasildi ki?

Hiz sinirini asinca radar cekiyor, Hiza göre ceza belirleniyor. Otomatik olarak da eve postalaniyor. Böylemiydi?

Böyleyse daha önce nasildi?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bu sabah postaci geldi [emoji35] 6 ay önce yazilan osmancik cezası [emoji35] 412 TL ne desem bilemedim

Geçmiş olsun Oğuzcum, pedere yazılan 2 noktadan biri.

Yorum bağlantısı
Oğuz Tiryaki

Geçmiş olsun Oğuzcum, pedere yazılan 2 noktadan biri.

Ah abi ah ben şok 6 ay sonra geldi e devlete baktim bu zamana kadar yoktu bu sabah postacı getirdi. Valla insan üzülüyor abi. Bakalım itiraz sonucu ne olcek
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

23.12.2016 teslimi ile bu yazın 4.cezasını yemiş bulunuyor babam. Yayında ve yapımda emeği geçenleri nasıl andığım anlaşıldığı için detaya girmiyorum.

Yer Osmancık-Merzifon İstikameti Yeni kavsak

Hız 59 km

Ceza 199 TL

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
23.12.2016 teslimi ile bu yazın 4.cezasını yemiş bulunuyor babam. Yayında ve yapımda emeği geçenleri nasıl andığım anlaşıldığı için detaya girmiyorum.

Hız 59 km
Ceza 199 TL

Oradaki radarlar kapalı. Sadece kırmızı ışık ihlali olursa aktif
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
19 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Abi bunun yazılma tarihi 25.07.2016. Bize kışa anca gelebilmiş.

Yorum bağlantısı
Oğuz Tiryaki

Hız 59 km
Ceza 199 TL

Abi emeği geçenlere bende de selam olsun diyecek laf yok yazıklar olsun bunlara bazen ödediğim ceza aklıma geliyor ne desek az
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
7 saat önce, Servet Aydın yazdı:

7 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Abi bunun yazılma tarihi 25.07.2016. Bize kışa anca gelebilmiş.

Kurban bayramindan sonra kapatildi. Eski cezalar geliyor.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Sadık Taşyürek

geçen hafta ilk kez geçtim o güzergahtan. hız limitlerini asla aşmadım, zaten istesen de tek yolda, o sıkışık trafikte çok fazla aşma şansın da yok.

dönüşte de değişiklik olsun, farklı yerleri görelim diye tüneller yolundan gideyim dedim. 110 km/h hız limiti olan çift bölünmüş yolda 105 le falan giderken 80 tabelasını görünce ayağımı gazdan çektim ve yavaşladım. Frene birdenbire asılmak gibi saçmalık yapmadım.
ben fark etmedim ama bizimkiler görmüş flaş patlamış.
Onca yolu tek bir trafik kuralı ihlal etmeden gidip Eğer burada ceza yediysem cidden çok yazık.

Şimdi her gün e devletten sürekli olarak trafik cezasını kontrol ediyorum, inşallah bir şey gelmez diye umut ediyorum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

Mersin'den önce Gaziantep E gidip kızım diplomasını aldık geldik ertesi gün Mersin'den Ankara Ankara'dan Merzifon ve Samsun üzeri Ünye. Ertesi gün Ünye Ordu, Ordu Ünye, Ünye Akkuş Niksar Tokat güzergahından Sivasın ilçesi Şarkışla ve Şarkışla dan Mersin'e dönüş yaptım. 10 gün içerisinde 2.750 kilometreye yakın yol yaptım. asla trafik kurallarını ihlal etmedim, hız limitlerini açmadım. buna rağmen yeni uygulamadaki hız koridoru süresinin altında kaldığımı fark edip tesiste bekledim. Bu işte kesinlikle ve kesinlikle bir yerlerde bi hata var.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...