İçeriğe Yönlendir

Sürücülere Bayram Yolculuğu Uyarısı

Fikret Özsoy

Recommended Posts

kurye ile mi gideceksin ? Leon yetişmez tatiline ?

Leon kasım sonu teslim edilecek vakti var daha
Yorum bağlantısı

Leon kasım sonu teslim edilecek vakti var daha

Trim sesinden uyuyamazsın nasılsa korkma devam molasiz [emoji12]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

20 sene evvel İst-Ordu arasını 8,5 saatte giderdim, o zamanlar bölünmüş yolda yoktu arabada şahin veya Broadway idi uyku falan gelmezdi.

Şimdi tamamı bölünmüş yol, araba focus,a3 veya golf 12 saatten evvel bitmiyor anlamadım gitti.

Yollar daha sakin ve mesafeler daha kısa idi. Yollar bir çok noktada daha uzadı, ve sen yaşlandın :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Yollar daha sakin ve mesafeler daha kısa idi. Yollar bir çok noktada daha uzadı, ve sen yaşlandın :)

:D Yaşlılıktan değildir yav. Yollar daha düz, arabalar daha rahat uyku ondandır. Ucu bize dokunuyor.

Şaka bir yana da 95 de tempra ile Kars'tan gezerek neredeyse 18 saatten fazla araba kullandığımı biliyorum. Şimdi Hatay'dan Eskişehir'e gece gidersem Aksaray'da uykum geliyor. :D  Ben hala yaşlılıktan değildir diyorum. Arabalar ve yollar rahat. :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Trim sesinden uyuyamazsın nasılsa korkma devam molasiz [emoji12]

Trimcanı kullanırken uyumak ne mümkün [emoji23]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Trimcanı kullanırken uyumak ne mümkün [emoji23]

[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Fikret Abi kaçma, yaşlısın işte :D

:D Yok sizden biraz daha tecrübeliyiz sadece. :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Tek gidiş geliş yol zamanında sürekli teyakkuz halinde araç kullanılır, uyku gelmezdi, şimdiki yollar geniş ferah. Bunun etkiside olmalı

Abi bu konuda çok haklısın kaza riski daha fazla idi ama daha dikkatli davranılıyordu. Yollar bölündü kaza riski yine aynı.

20 sene evvel İst-Ordu arasını 8,5 saatte giderdim, o zamanlar bölünmüş yolda yoktu arabada şahin veya Broadway idi uyku falan gelmezdi.

Şimdi tamamı bölünmüş yol, araba focus,a3 veya golf 12 saatten evvel bitmiyor anlamadım gitti.

Rahat batıyor bize demekki tamamen aynı fikirdeyim :)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Eskiden şoförlük vardı bir de, sinyal vermeyen adamı döverlerdi kornayla. Şimdi cep telefon kullanmak sanıyorlar arabayı kullanmayı. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...