İçeriğe Yönlendir

Turtle Wax T 10

Buğra Höngül

Recommended Posts

Buğra Höngül

Merhaba arkadaşlar turtle wax firmasının yeni serileri t10,t20,40 ve 2 serisi daha çıktı. firmanın ürünleri green line serisi ile belli bir yükseliş ve kalite artışına kesinlikle gitmiş bense sadece t10u denedim ürün cut 10da 8 seviyesinde arkasında hologram bırakmadı neredeyse ürünü m600 tiner ipa ile sildim yukarı aşşağı şeklinde sadece makyaj pedi izi çıktı gelelim fotoğraflara

Bu %50 fotoğrafı

80dd6f6d0a27bf597203256bf595ccef.jpg

81b561d5e504965ce3f66bd344ff7d02.jpg2373247a5f4caba721ad679d3387116e.jpg

M600 ve ipa ile sildikten sonra

cba33224be3fd4164340e356b822a31e.jpg

Ürün arkasında kesinlikle yağlı bir tabaka bırakmıyor silmesi rahat ısısını sürekli kontrol etmekte fayda var silikon free ürün arayan arkadaşlarıma tavsiye ederim t40 serisini kendi aracımda deneyip paylaşımını yapacağım

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Güzel bir ürüne benziyor bilgilendirme için teşekkürler [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Güzel bir ürüne benziyor bilgilendirme için teşekkürler [emoji4]

Beğenmesem atmazdımm:)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
(düzenlendi)

Buğra eline sağlık, bu sadece makine ile mi uygulanır?

Bir de elimde next2 ve turtle wax var bunların uygulama sırası ne olmalı.

Teşekkürler.

tarihinde Fikret Özsoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Buğra eline sağlık, bu sadece makine ile mi uygulanır?

Bir de elimde next2 ve turtle wax var bunların uygulama sırası ne olmalı.

Teşekkürler.

Next meguiarsın waxı da turtle wax marka yani abi sende hangisi var :)

Ürüne nasıl ulaşabiliriz?

Pek yakında Türkiye'de olur
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Next meguiarsın waxı da turtle wax marka yani abi sende hangisi var :)

İkisi de var bunların ikisi de aynı mı? yoksa önce next sonra turtle mi yapmalıyım? Yani üstüne mi uygulamam gerekir?

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

İkisi de var bunların ikisi de aynı mı? yoksa önce next sonra turtle mi yapmalıyım? Yani üstüne mi uygulamam gerekir?

Abi :) turtle ın hangi ürünü var sende onu bi desen anlaşıcazda [emoji16]
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Abi :) turtle ın hangi ürünü var sende onu bi desen anlaşıcazda [emoji16]

Valla turtle wax yazıyordu da diğer kısmı aklımda kalmadı, Arabada olduğundan şimdi bakamıyorum. Yarın tam detayı yazarım.

Teşekkürler Buğra ilgine.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Valla turtle wax yazıyordu da diğer kısmı aklımda kalmadı, Arabada olduğundan şimdi bakamıyorum. Yarın tam detayı yazarım.

Teşekkürler Buğra ilgine.

Rica ederim abi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Çok iyi ya bende turtle wax kullanıyorum fakat amatör ürünlerini makinayla yapmaya korkuyorum bilmediğimden 

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Baya baya temizlemiş. Hele hele siyah araçlarda kılcal çizikler aşırı belli oluyor. Bu ürünü bulabilirsek kullanmak isteriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Elle uygulanır mı ki?

Hiç bir ürünü (cut polish) elle uygulamadım ama çizik alma kabiliyeti çok yüksek 250ml alınıp denenebilir
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Buğra Eline sağlık. Peki bunda G3 deki gibi toz vs oluyor mu ?

Toz hiç yoktu dünkü uygulamamda
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Baya baya temizlemiş. Hele hele siyah araçlarda kılcal çizikler aşırı belli oluyor. Bu ürünü bulabilirsek kullanmak isteriz.

okadar aldın focusu hemde x paket li gidiceksin Hataya bulacaksın Buğrayı Helalleşip döneceksin abi :) Senin arabaya da ne yakışır yaa Siyahin Asaleti başka oluyor..  Sen yakınsın da bizgibi uzak değilsin Bence Bırakma bu işin peşini Arabana can gelsin  ;)

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

okadar aldın focusu hemde x paket li gidiceksin Hataya bulacaksın Buğrayı Helalleşip döneceksin abi :) Senin arabaya da ne yakışır yaa Siyahin Asaleti başka oluyor.. Sen yakınsın da bizgibi uzak değilsin Bence Bırakma bu işin peşini Arabana can gelsin ;)

Şaka maka aramız 1 saatlik yolmuş
Yorum bağlantısı

Şaka maka aramız 1 saatlik yolmuş

Buğra Yol değil 1 saat nedir ki? Adamlarda Fırsat var işte biz gibi Karabük de olsa 10 saat eyvallah da :D

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Buğra Yol değil 1 saat nedir ki? Adamlarda Fırsat var işte biz gibi Karabük de olsa 10 saat eyvallah da :D

Geçen sene oradaydım işte :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...