İçeriğe Yönlendir

Turtle Wax T 10

Buğra Höngül

Recommended Posts

Buğra Höngül

Sen bizim tarafa Tayin iste bari :D

O zorda izinde uğrarım oralara efenim bi yerden bi su içirdiler su komasına girecektim o derece güzeldi
Yorum bağlantısı

O zorda izinde uğrarım oralara efenim bi yerden bi su içirdiler su komasına girecektim o derece güzeldi

Ben Safranbolu dayım. Ne suyu içirdiler ki ? Tarihi yerler bizim buralar ama bilemedim içtiğin suyu :D İnsallah bu taraflardan geçersen haberim olsun misafir etmek isterim :)

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Ben Safranbolu dayım. Ne suyu içirdiler ki ? Tarihi yerler bizim buralar ama bilemedim içtiğin suyu :D İnsallah bu taraflardan geçersen haberim olsun misafir etmek isterim :)

Liseyi kastamonudayken okumuştum tayinimiz oradaydı gezdim Safranbolu evlerini güzel yerler uğrarım inşallah
Yorum bağlantısı

Liseyi kastamonudayken okumuştum tayinimiz oradaydı gezdim Safranbolu evlerini güzel yerler uğrarım inşallah

İnşallah Kardeşim beklerim :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

okadar aldın focusu hemde x paket li gidiceksin Hataya bulacaksın Buğrayı Helalleşip döneceksin abi :) Senin arabaya da ne yakışır yaa Siyahin Asaleti başka oluyor..  Sen yakınsın da bizgibi uzak değilsin Bence Bırakma bu işin peşini Arabana can gelsin  ;)

Kardeşim benim ellerine sağlık, sen yazınca fark ettim Buğra'nın Hatay'da olduğunu, dur geçelim hemen irtibata :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Kemal Mert

Buğra Bey merhaba, Siz bu işle ilgileniyor musunuz? Ben Adanada ikamet ediyorum sizin çalışmalarınızı da takip ediyordum ama ticari amaçlı hizmet verdiğinizi düşünmemiştim. Eğer denk gelirse benim aracıma da el atabilir misiniz? Şimdilerde pek mümkün değil ama önümüzdeki aylarda yaptırmayı düşünüyordum. Antakyanın neresinde ikamet ediyorsunuz, Antakya 3. memleketim sayılır,az çok bilirim Üniversiteyi okumuştum  :)

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Turtle wax can'dır.

Paylaşım için teşekkürler Kardeşim.

Saol abi
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Buğra Bey merhaba, Siz bu işle ilgileniyor musunuz? Ben Adanada ikamet ediyorum sizin çalışmalarınızı da takip ediyordum ama ticari amaçlı hizmet verdiğinizi düşünmemiştim. Eğer denk gelirse benim aracıma da el atabilir misiniz? Şimdilerde pek mümkün değil ama önümüzdeki aylarda yaptırmayı düşünüyordum. Antakyanın neresinde ikamet ediyorsunuz, Antakya 3. memleketim sayılır,az çok bilirim Üniversiteyi okumuştum :)

Hatay İskenderundayım tabiki beklerim sadece araç için değil çay kahve :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Mert

Hatay İskenderundayım tabiki beklerim sadece araç için değil çay kahve :)

İlginize teşekkür ederim. Adanaya yolunuz düşerse bende sizi misafir etmek isterim yerim Kıvanç Tesktil. İleriki günlerde detaylı pasta polish yaptiracagim, o vakit geldiğinde Haberlesiriz inşallah Buğra Bey.
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

İlginize teşekkür ederim. Adanaya yolunuz düşerse bende sizi misafir etmek isterim yerim Kıvanç Tesktil. İleriki günlerde detaylı pasta polish yaptiracagim, o vakit geldiğinde Haberlesiriz inşallah Buğra Bey.

Olur memnun olurum :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...