İçeriğe Yönlendir

İstanbul - İzmir Tatile Çıkıyorum

Gökhan Efiloğlu

Recommended Posts

Emre Sutay

45 km git gel, Susrluk daha güzel bence.

[emoji4] kişiye göre degişiyor ozaman. Balkesde daha rahatım.

Farkli nedenlerde var ama olmasa da balkes diyorum [emoji4] birde eski sakinligi olsa..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Forumda Erkam abi var. O da susurlukta bir bankada çalışıyor. Balıkesire git gel yapıyor. :) Eski bandırma üyelerinden.

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Emre beye katılıyorum Susurluk sadece yakınlığı var Balikesire onun dışında yasa ve yörsandan ibaret zaten:)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Evet Susurluk ta çalışıyorum. Balıkesirli misiniz yoksa?

Anne tarafım Balıkesir merkezden. Yörsanda Gıda mühendisi Aslı var, kardeşim gibidir, bizim yanımızda okudu. Çok selam söyleyin.

Balikesir merkezde.. Servisle git-gel yapiyorum

Ben altıeylül doğumluyum, Kurtdereli heykeline yakın bir yerde evimiz vardı. Balıkesir merkez güzeldir...
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

belki İstanbul köyünün kalabalığından olsa gerek sakin yer olduğu için Susurluk hoşuma gidiyor (yoksa hatundan tırstığım için falan değil)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Sutay

Anne tarafım Balıkesir merkezden. Yörsanda Gıda mühendisi Aslı var, kardeşim gibidir, bizim yanımızda okudu. Çok selam söyleyin.

Ben altıeylül doğumluyum, Kurtdereli heykeline yakın bir yerde evimiz vardı. Balıkesir merkez güzeldir...

Selaminizi ilettim, onunda cok selami var nerden taniyorsunuz diye merak etti [emoji1]

belki İstanbul köyünün kalabalığından olsa gerek sakin yer olduğu için Susurluk hoşuma gidiyor (yoksa hatundan tırstığım için falan değil)

Istanbul gerçeği bambaşka birşey.. Yaşama isteğimin hiç olmadiği bir yer. Güzellikleri bile cezbedemiyor çileleri yüzünden.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...