İçeriğe Yönlendir

İstanbul - İzmir Tatile Çıkıyorum

Gökhan Efiloğlu

Recommended Posts

Gökhan Efiloğlu

merhabalar dostlarım iki yılın sonunda yıllık iznimi kullanıcam çok sevinçliyim.Öncelikle yazın resim atıp bizleri kıskandıranlara inat güzel bi tur düşünüyorum güzergahım istanbul çıkış bursa eskişehir afyon uşak ve izmir bu güzergahta görülebilecek yenilebilecek neler nereler vardır tavsiyenizi bekliyorum şimdiden teşekkürler .

Yorum bağlantısı
Sezer Pamukçu

Bursa'ya gelirseniz eğer kesinlikle yanıma uğrayın :) Osmangazi ilçesinde Tophane'de Bursa ayaklarınızın altındayken bi iskender veyahut pideli köfte ısmarlayabilirim :)

Bursa Gölyazı'ya gitmenizi ve Osmangazi, Yıldırım ilçelerinde ki türbeleri,camiileri gezebilir tarihi yerlerin keyfini çıkartabilirsiniz.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Gökhan Efiloğlu

Bursa'ya gelirseniz eğer kesinlikle yanıma uğrayın :) Osmangazi ilçesinde Tophane'de Bursa ayaklarınızın altındayken bi iskender veyahut pideli köfte ısmarlayabilirim :)

Bursa Gölyazı'ya gitmenizi ve Osmangazi, Yıldırım ilçelerinde ki türbeleri,camiileri gezebilir tarihi yerlerin keyfini çıkartabilirsiniz.

çok teşekkür ederim düşünceniz için sağolun tavsiyelerin planlamasına göre bi düzenleme yapıcam
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Eskişehirde sazova parkı var. Şenliğe gittiğimiz gün gidecektik yağmurdan dolayı gidememiştik.

Yorum bağlantısı
Emre Sutay
(düzenlendi)

gölyazı bursa-balıkesir istikametinde ancak, göl manzarasında yayın balığı ve gölden çıkartılan turna balığı karışık bir balık yemeniz tavsiye olunur. (reklam olur mu bilmem.. reklam sınıfına giriyorsa ilgili kısım sansürlenebilir) ama ben gittiğimde Apolyont diye bir yer var (hiç bir bağlantım yoktur) girişte mezarlığın karşısında, orada yerim genelde.. 

eskişehirden met helvası alınır eşe dosta ikram edilir. civarda pek tesis yok şehir içinden bulunabilir sanırım.

afyondan güzel bir sucuk alınır, ancak tesislerden almayın şehir içi fabrika satış noktaları var neredeyse yarı fiyatına  :) marka konusunda reklam olmasın halktan yardım alırsınız  ;)

o güzergahta başka da bildiğim yer yoktur.

hayırlı yolculuklar şimdiden..

tarihinde Emre Sutay tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Mevsimi degil [emoji12] [emoji12]

La leblebinin mevsimi mi olur? Allah ın leblebisi. Ben sana göndereyim. Lazım mı?

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

La leblebinin mevsimi mi olur? Allah ın leblebisi. Ben sana göndereyim. Lazım mı?

[emoji1] [emoji1] [emoji1] cikolatali olsun [emoji1]
Yorum bağlantısı
Gökhan Efiloğlu

para lazım sandım :D

iyi tatiller :flowers:

ihtiyacım yok fakat olsa yardım edicek dostlar var burada biliyorum ☺

[emoji1] [emoji1] [emoji1] cikolatali olsun [emoji1]

varmı öyle bişey
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Efiloğlu

Bizde yeme içmenin reklamı olmaz.. Gönder gelsin.. ;)

abi adam selam verdi borçlu çıktı
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emre Sutay

Bizde yeme içmenin reklamı olmaz.. Gönder gelsin.. ;)

Cevap biraz geç oldu kusura bakmayın, tatili yapan yaptı belki de [emoji1] yine de ben yazayım seneye faydası olur..

Afyonda yaşayan bir arkadaşım Ahmet İpek markalı sucukları tavsiye etmişti bana. (Test edildi[emoji6] )

Şehir içi satış noktası tesislere göre gayet farklı.Mazot ve çay parasını geçecek cinsten [emoji1]

Şehire girilir bir çay içilir yol yorgunluğu atılır, "Afyonda böyle bir şehirmiş" denip gitmedik dememiş olunur.. O kadar şehire girmişken bir de kangal kangal sucuk alınır. Forum buluşmasının birinde ikram edilir [emoji23] [emoji23]

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Emre Bey, Balıkesir'de nerede çalışıyorsunuz? Merak ettim.

Yorum bağlantısı
Emre Sutay

Emre Bey, Balıkesir'de nerede çalışıyorsunuz? Merak ettim.

Yörsanda calışıyorum Cenk bey
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Yörsan mı. Bi daha ki geçişimde bi tost yemeğe durayım bari. Bandırmadayım bende. :)

Evet Susurluk ta çalışıyorum. Balıkesirli misiniz yoksa?

Ooo bizim hanımköy, Eşim Susurluk'lu zırt pırt gidiyoruz, kayın peder tır şöförü yörsandan bişeyler taşıyorlar.

Yorum bağlantısı
Emre Sutay

Yörsan mı. Bi daha ki geçişimde bi tost yemeğe durayım bari. Bandırmadayım bende. :)

Tost yenilen kısmın arkasında fabrikadayim ama müsaitlik durumuna göre tostu ben ismarlayabilirim. Mesai saatlerinde yogun oluyoruz da..

Ooo bizim hanımköy, Eşim Susurluk'lu zırt pırt gidiyoruz, kayın peder tır şöförü yörsandan bişeyler taşıyorlar.

Enişte sayilirsiniz ozaman [emoji1]

Sevkiyat söförlerini pek tanimiyorum. Tek tük tanidiklar var. Görsem bilirim sanirim. 5 senedir burdayiz [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Tost yenilen kısmın arkasında fabrikadayim ama müsaitlik durumuna göre tostu ben ismarlayabilirim. Mesai saatlerinde yogun oluyoruz da..

Enişte sayilirsiniz ozaman [emoji1]

Sevkiyat söförlerini pek tanimiyorum. Tek tük tanidiklar var. Görsem bilirim sanirim. 5 senedir burdayiz [emoji4]

Susurluk'ta mı oturuyorsun?

Yorum bağlantısı
Emre Sutay

Susurluk'ta mı oturuyorsun?

Balikesir merkezde.. Servisle git-gel yapiyorum
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Balikesir merkezde.. Servisle git-gel yapiyorum

45 km git gel, Susrluk daha güzel bence.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...