İçeriğe Yönlendir

Kamyon'la Yaşadığım Kaza Ve Alınan Dersler. (Mondeo Mk3)

Harun Kocaçalışkan

Recommended Posts

Servet Aydın

Geçmiş olsun. Ne olursa olsun eğer kamyon 30 cm daha yanaşsa çok kötü şeyler olabilirdi. Allah korumuş

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçmiş olsun.

Görmemiş sizi. Gördükten sonra da kaçmış.

Polisin yapacağı bir şey yok.

Kamyonda bir hasar yoktur. Nasıl bulacak.

Kamera şart. Plaka okuyabilen kalitede kamera şart.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ömer Gözcü

Geçmiş olsun. Aracımı yoğun kullanmıyorum ama kesinlikle araç kamerasının gerekli olduğunu düşünüyorum bu gibi durumlar için. Bir süredir de kullanıyorum. (A119)

Yorum bağlantısı

Çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. .Size tavsiyem aracı Adapazarında bırakmayın . İstanbulda hem daha iyi ustalar var hem parça bulması nakliyesi vs daha kolay olur.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Çok geçmiş olsun. Araç kamerası şart olmuş gerçekten. Umarım en az zararla sorunu halledersiniz

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Sagolun arkadaşlar.Arabayi istanbula goturmeye karar verdim. Yavas yavas bakacagiz artik.

Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Geçmiş olsun Harun Bey. Size ve forum üyelerin de iyi bayramlar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Bahadir Korkut

Geçmiş olsun herşeyden önce.
Ben şunu da öğrenmek istiyorum.Oldu ki plakayı aldınız ve polise iletseydiniz,kamyoncuya bu tür bir olayda nasıl bir yaptırım uyguluyorlar.Tahminimce bizim memlekette doğru dürüst bir yaptırım da uygulamazlar böyle bir olayda,maalesef.

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun herşeyden önce.

Ben şunu da öğrenmek istiyorum.Oldu ki plakayı aldınız ve polise iletseydiniz,kamyoncuya bu tür bir olayda nasıl bir yaptırım uyguluyorlar.Tahminimce bizim memlekette doğru dürüst bir yaptırım da uygulamazlar böyle bir olayda,maalesef.

Surucu kabul etmedigi muddetce hicbir sey yapilamaz. Aracin kaskosu olsaydi rucu etmek icin surucunun kabulu gerekiyor.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Çok geçmiş olsun. Taze kaza yapmış birisi olarak sizi çok iyi anlıyorum. Diyeceğim bir şey yok, Allah yardımcınız olsun. Benim sağ ön çamurluk serviste değişti ben onu da beğenmedim. En iyisi böyle satmak. Araç kamerasına gelince. 200 liralık bir alet. Araba almadan önce kamera almak lazım..

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Çok büyük geçmiş olsun abicim. [emoji20] Plakaya o heyecanla bakmamanız zaten olağan. Allah korumuş resmen.[emoji56]

Yorum bağlantısı

olayın sıcağı ile plakayı okudanız dahi aklınızda kalmazdı kamera şart hatta en kaliteli en sağlamından şart sonuçta araçta kalöıyor sök yeni arabana tak

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Büyük geçmiş olsun.

Kasko çok önemli ayrıca yol takip kamerası mutlaka bulunmalı.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Çok geçmiş olsun, kamyoncu ve uğraşmayan polislere de Allah sorar hesabını

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...