İçeriğe Yönlendir

Yine Bir Kamyon Kazası

Hasan Vedat Kulak

Recommended Posts

Hasan Vedat Kulak

İyi Akşamlar arkadaşlar. Aracım 2011 focus . Aracımı dün Akşam üzeri sağ tarafa dönmeye çalışırken minübüs ün sıkıştırması sonucu park halindeki kamyona sağ arka taraftan  sürttüm. Araç Kaskolu. Tecrübeli arkadaşların tavsiyesine ihtiyacım var.

1. Resimlerde görünen hasar nasıl düzeltilir. Pasta cila veya boya .
  2. Cepten mi yaptırayım yoksa kasko yaparmı. Yada böyle mi bineyim nazarlık olsun
  3. Askari ne kadar tutat tamir işi.

3AE48O.jpg

RQn5yG.jpg

pE6Q4N.jpg

kEOPr7.jpg

NkZQVN.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Boyasız onarım yapan yerde giderilebilir. Kasko o rakamı karşılamaz. Dosya açılırsa üste ücret ödersiniz ayrıca hasarsızlık bozulur. Önceden boya yok ise cepten yaptırın derim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Vedat Kulak

Boyasız onarım yapan yerde giderilebilir. Kasko o rakamı karşılamaz. Dosya açılırsa üste ücret ödersiniz ayrıca hasarsızlık bozulur. Önceden boya yok ise cepten yaptırın derim.

ilginiz için teşekkürler önceden boya kaza vs bişey yok. ne kadar tutat tahmini

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Geçmiş olsun önecelikle. Kapıya bir pasta ile denedikten sonra bir daha bakın derim. Göçük timi diye bir aratırsanız oraya resim yolluyorsunuz size tahmini ne kadar tutabileceğini söylüyor güve yapıyor yanlız bunun için boya çatlamamış veya kalkmamış olması gerek boya kalktıysa yapılamıyor. Kapıyı pasta ile kurtarmaya çalışın çamurluğu mini onarıma sokun ne kaskınız bozulur nede tam boyanmış olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Aracınız kaskolu ve mini onarım hizmeti var ise ücretsiz ve kasko hasarsızlığınız bozulmadan tamir ettirebilirsiniz.

Geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

Bir ay kadar önce  sol arka kapıdan minibüse sürttü bir arkadaş bu görünenden çok daha fazla, sanayide 850 tl fiyat verdiler 

Geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Hasan Vedat Kulak

Aracınız kaskolu ve mini onarım hizmeti var ise ücretsiz ve kasko hasarsızlığınız bozulmadan tamir ettirebilirsiniz.

Geçmiş olsun

Evet araç kaskolu ve mini onarım varmış mini onarım bir sene içinde iki defa diye okudum sözleşmede limit olarak 500 TL olarak  yazmışlar. Her ikisi için 500 mü yoksa ayrı ayrı 500 mü tam anlayamadım. Sigortacımla konuştuktan sonra gelişmeleri  burdan paylaşırım

Bir ay kadar önce  sol arka kapıdan minibüse sürttü bir arkadaş bu görünenden çok daha fazla, sanayide 850 tl fiyat verdiler 

Geçmiş olsun

Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın.

Amin Allah herkesi beterinden saklasın

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçmiş olsun.. kaskodan yapılıp yapılmamasına en iyi sigortacınız karar verir. 

Hasarsızlık koruman var mı.. indirim yüzde kaçlık dilimde. Hasar kaç lira çıkar. Bunlar önemli.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Hasan Vedat Kulak

Dün Kasko firması ile anlaşmalı bir servise aracı gösterdim. Kaskodan yapılırsa 550 tl olur.dosya açılır. tramere işlenir dedi. önceki gibi değilmiş mini onarımlarda tramerde görünüyormuş. Peşin verirsem 400 tl olur cepten yapıldığı için hasar kaydı çıkmaz mış. Bende Yaptırmaktan vazgeçtim. çünkü yaptırdığımda kapı kolundan alt tarafı ve arka çamurluğun olduğu kısmı boyaması gerekiyormuş. Araç daha önce hasarsız ve boyasız olduğu için bu şekilde kalmasına karar verdim. Aracı satacağım zaman yaptırır satarım yada fiyattan düşerim diye düşünüyorum.   Ayrıca gözümde alıştı artık hasarlı kısma  :)  Cevap yazarak yardımcı olan fikirlerini paylaşan arkadaşlara çok teşekkürler .Yönetici Arkadaşlar Konu kapanabilir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

alacak kişi bu görünümü hasarısz olatrak mı kabul edecek?

mini onarım da dosya açılmaz. gittiğiniz yer standart hasar giderme işlemi tarif etmiş zira bu mini onarımı aşar

bu hasarın %90 nı boyasız göçük düzeltme ile onarılabilir de. 400-600 tl arası istenir

Yorum bağlantısı
Hasan Vedat Kulak

alacak kişi bu görünümü hasarısz olatrak mı kabul edecek?

mini onarım da dosya açılmaz. gittiğiniz yer standart hasar giderme işlemi tarif etmiş zira bu mini onarımı aşar

bu hasarın %90 nı boyasız göçük düzeltme ile onarılabilir de. 400-600 tl arası istenir

1.Yok hasarsız olarak kabul etmiyecek ama malum türkiye şartlarında tramer kaydı sorun yapılıyor.En azından kaydı olmayacak.

2.İlk defa böyle bişey baışma geldiği için pek bilgim yok. Usta öyle tarif etti.Zaten ayak üstü konuştuk kapanmaya yakın gitmiştim.

3.Vaktim olduğunda bir araştırayım  

ilginiz için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

önceki gibi değilmiş mini onarımlarda tramerde görünüyormuş.

Bu bilgi yanlış tabiki..

Tüm şirketlerde böyle değil.. Bu sebeple genellemek yanlış..

Yorum bağlantısı
Hasan Vedat Kulak

Ne bilgi yanlış tabiki.. 

Tüm şirketlerde böyle değil.. Bu sebeple genellemek yanlış.. 

kaskom NEOVA dan 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...