İçeriğe Yönlendir

Roadstar Rd9115N Dokunmatik Sorunu

Fatih Belen

Recommended Posts

Fatih Belen

Dün akşam aracı park ettim. Hiçbir sorun yoktu. Sabah bindim aracı çalıştırdım. Teyp sorunsuz açıldı. Ama baktım ki dokunmatik çalışmıyor. Hiçbir yeri tepki vermiyor. Başka bir sorun yok. Direksiyon kumandasından falan şarkı değiştirip kısıtlı da olsa kontrol edebiliyorum.

Resetlemeyi deneyim. Arkadan baglantısını söküp 5 dakika sonra geri taktım. Ancak hala bir çözüm bulamadım. Ayarlarda kalibrasyon ayarı vardı fakat ayarlara giremiyorum. Ürün şubat ayında alındı. Garantisi var. Bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Fatih Belen

Garantisi DİGİCOM 

Hangi kargo ile göndermeliyim bilgisi olan var mı ? 

Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

Garantisi DİGİCOM 

Hangi kargo ile göndermeliyim bilgisi olan var mı ? 

Servisi arayıp öğrenebilirsiniz kargo şirketini,anlaşmalı kargoları vardır büyük ihtimal.

Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç

bir teknisyen olarak bilgiyer dayalı konuşuyorum dokunmatik değişecek gibi görünüyor. servisi halleder bu işi onlar için çocuk oyuncağı. garantisi varsa sakın piyasadaki merdiven altı tamircilere kurcalatmayın derim. daha beter yaparlar. bu gibi durumlarda getir abi bi bakalım diyen çok olur :) netten bulun servisini en kötü telefonla irtibata geçip destek alın

Yorum bağlantısı
Fatih Belen

Arabaya teybi sökmeye indim şimdi. Baktım ki sorunsuz çalışıyor dokunmatik:D anlamadım gitti :D

Yorum bağlantısı
Fatih Belen

Dokunmatik tekrar çalışmamaya başladı.

Yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç

yazılımsal değildir sanmıyorum. dokunmatik değişmesi gerekebilir. garantiye gönder hallederler. diğer oem cihazların neden o kadar pahalı olduğunu buradan anlıyoruz. roadstar maalesef piyasa malı olduğu için malzeme kaliteside onunla orantılı olarak böyle sıkıntılı olabiliyor. garantili ürün almak bu yüzden önemli

Yorum bağlantısı
Fatih Belen

Dokunmatikden cıkıp borda giren soket oksitlenmiş. Klimam nem yapmış. Yetkili serviste gözümün önünde sökülüp temizlendi. Dokunmatik sağlam.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...