İçeriğe Yönlendir

Ford Radyo Teyp Kodu

Mert Can Üzger

Recommended Posts

Hasan Tugan

m serisi ile başlayan teyp lerde kodu bulmak problem değil 0258 371 25 25 / denizli

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Guest Hhuseyin Y?lmaz

arkadaşlar merhaba,

bendede 2006 trend var. teyp kodu birkaç arkadaşdaki gibi bendede yok. akü değiştireceğim ancak bu nedenle şu aralar sallıyorum. aldığım şahıs yok şöyle yok böyle dedi ne yedek anahtarı nede teyp kodunu vermedi.(daha doğrusu arada kaynadı gitti) bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. (fordu aradım torpido dediler, güneşlik dediler ancak birşey çıkmadı. ücretli olarak yardımcı olabileceklerini söylediler)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

3. bir akü aracın yanına getirilir.. Ara kablosu ile kutup başlarına paralel bağlanır..

Bu halde iken eski akü sökülüp, yeni akü yerine takılır.. 3. akü bağlantısı iptal edilir...

Akü değişimini aracın ruhu duymamış olur...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Artık akü değiştiren firmaların çoğunda güç kaynağı var. 2 Hafta önce akümü değiştirdim. Değiştiren usta teyp kodulumu dedi bende evet dedim ozaman güç kaynağı bağlıyalımda kod istemesin dedi. Güç kaynağını bağladı, aküyü monte etti, hiç problem olmadı. Teyp kod falanda istemedi.

Yorum bağlantısı
Hasan Tugan

kısa süreli akü yü devre dışı bırakıldığında güç kaynakları işe yarar , uzun süre akü kutup başları sökülecek ise teyp kodunu bilmeniz lazım...!

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Gökhan Caner

Arkadaşlar konu varken yeni konu açmak istemedim. Akü değişimi sonucu teyp kod istiyor. Güneşlikte yazanı girdim ama 'Wait ' kelimesi çıkıp geri sayım yapıyor. Kodu nasıl öğrenebilirim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Teybi sökün, arkasında veya yanında M ile başlayan bir seri numarası vardır... Onu buraya yazın... Birimiz söyleriz kodu..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Kırız
(düzenlendi)

slmlar teybinizi yerinden söktügünüzde M ile başlayan bir kod olacak onu aşagıdaki programa girersen şifreyi verir 1234 tuşları ile şifreyi girer 5 ile ok dersiniz :rolleyes:

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Caner
slmlar teybinizi yerinden söktügünüzde M ile başlayan bir kod olacak onu aşagıdaki programa girersen şifreyi verir 1234 tuşları ile şifreyi girer 5 ile ok dersiniz :nazar:

Sağolun öğrendim. Çok makbule geçti.

Yorum bağlantısı
İsa Tuncer
slmlar teybinizi yerinden söktügünüzde M ile başlayan bir kod olacak onu aşagıdaki programa girersen şifreyi verir 1234 tuşları ile şifreyi girer 5 ile ok dersiniz :)

hani nerede program ??

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kırız
slmlar teybinizi yerinden söktügünüzde M ile başlayan bir kod olacak onu aşagıdaki programa girersen şifreyi verir 1234 tuşları ile şifreyi girer 5 ile ok dersiniz :p

Program yayınlamak yasak sanırsam editlenmiş

Ford M serial calculator olarak aratırsanız netten ulaşırsınız kolay gelsin ....

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Veysel Güngör

arkadaşlar

6000 cd çalar ım akü kutup başları çıtığı için şifre istiyor.

Kulaklarını saygıyla çınlattığım ! önceki sahibi şifre yazan kağıdı atmış. Şifre için servis dünyanın parasını istedi.

şifremi bulmama yardım cı olursanız sevinirim.

Ford 6000 CD

Serial: V141517

Yorum bağlantısı
Hakan Aydoğan
arkadaşlar

Kulaklarını saygıyla çınlattığım ! önceki sahibi şifre yazan kağıdı atmış. Şifre için servis dünyanın parasını istedi.

Ford 6000 CD

kardeş sanırım bi yanlışlık var

bendeki sony mp3 gerçi ama seri no M ile başlıyor 5 hane.

Yorum bağlantısı
Guest Murat Ortac
her türlü ford teyp kodunda yardımcı olabilirim ister M yle ister V yle başlasın

yalnız teybi sökmeniz şart

Merhabalar 2006 fiesta kaset calar yerine cıkmacıdan orjinal cd 6000 aldım seri no v 070337 dir codunu bulamadık

yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler.

murat ortaç

Yorum bağlantısı
Aydın Koçkurt
arkadaşlar

Ford 6000 CD

Selamlar,arkadaşım bizim focusun torpido kapağının içinde yazıyor,acaba sizinkinde yok mu?Saygılar.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Veysel Güngör

arkadaşlar

internet üzerinde tanıştığım biri tarafından 7 euro karşılığında şifreyi çözüp mail ile gönderdi. V serisi olan teyplerin şifresini kaybedenlere tavsiyem serviste dunyanın parasını ödemeyin hatta M serisi cd leriniz için ucretsiz bile yardım ediyorlar. gerek duyan arkadaşlara site adı veririm.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Guest Faruk Aknur
selamlar

ford aracınız var ve teyp kodunu bilmiyorsanız yardımcı olabilirim.

M ile başlayan kod numaranızı iletirseniz bana yardımcı olurum.(ücret talep etmiyorum kimse yanlış anlamasın:) )

kendi başıma geldi, bulana kadar canım çıktı. Başkaları ararken çile çekmesin bari:)

Hocam baktım boyle yazmıssın ins banada yardımcı olursun nerelerde aradım tee...

Numara bu M158932 hocam yardımcı olursan cok sevinirim ya

Bide bilmeyenlere yani bu numarayı bulamayanlara arabasınınn orasına burasına bakanlara Sunu diyeyim Teybi acın ve 2 iLe 6 ya basılı tutun M ile baslayan serial i veriyor size ama onu aldıktan sonra iste bide 4 haneli Code girmek lazım :fiuw:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Valla genelde ilk mesajda teyp şifresi sorunca genelde cevap vermeyiz :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Kiriş
Merhabalar 2006 fiesta kaset calar yerine cıkmacıdan orjinal cd 6000 aldım seri no v 070337 dir codunu bulamadık

yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler.

murat ortaç

sormaı ayıp ne kadara aldınız?2004 c-maxle aynı mı?

Yorum bağlantısı
Turgay Durak
Hocam baktım boyle yazmıssın ins banada yardımcı olursun nerelerde aradım tee...

Numara bu M158932 hocam yardımcı olursan cok sevinirim ya

Bide bilmeyenlere yani bu numarayı bulamayanlara arabasınınn orasına burasına bakanlara Sunu diyeyim Teybi acın ve 2 iLe 6 ya basılı tutun M ile baslayan serial i veriyor size ama onu aldıktan sonra iste bide 4 haneli Code girmek lazım :)

2 ile 6 ya basınca M kodunu veriyorsa süper bak :) ben bilmiyordum bunu:) bi aralar bana lazım olmuştu. o zamanlar foruma da üye değildim sanırım:) program nette var zaten. hayır duası alıyoruz işte fena mı :D

iyi akşamlar;)

Yorum bağlantısı
Taner Yer
Valla genelde ilk mesajda teyp şifresi sorunca genelde cevap vermeyiz :)

selam teyp kodu güneşlik de ve torpito içinde etiket olması lazın orada kode yazması lazım yoksa servise gidip teyip sökülüp arkasındaki şifreyle bulunuyor

Yorum bağlantısı
Guest Osman Do?u

2 ve 6 ya basınca benim arabamda kodu vermiyor başka nasıl bir yol izleyebilirim teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Aytaç Bulgay

bilgehan bey teyp kodu bana da lazım proğram sizde varsa yardımcı olabilirmisiniz yada hakan bey kim bende irtibata geçeyim onla

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...