İçeriğe Yönlendir

Ford Radyo Teyp Kodu

Mert Can Üzger

Recommended Posts

Aytaç Bulgay

Hakan Bey bana gönderebilirmisiniz proğramı teyp şifresini açamıyorum

kitapçıkta yazan şifreyi sizin dediğinz gibi uyguluyorum sonunda 5 tuşunada basıyorum ama nafile şu an 30 dk beklemeye aldı

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir daha denemeden önce, teybi söküp M ile başlayan seri numarasını buraya yazın...

Doğru kodu veririz size.. Denemeye devam ederseniz teybi kilitlersiniz..

Yorum bağlantısı
Aytaç Bulgay

Kenan bey Teyp Kodu için Ankara da hangi servis size yardımcı olmuştu. Bu basit iş için bile para istiyorlar. Bende kitapcıktaki kod ile teyp açılmıyor serial dan bakmak lazım galiba

M279667 bide sen bak abi, bakalım siz ne bulacaksınız

Yorum bağlantısı
Aytaç Bulgay

Çok şükür sorumu çözdüm;

Benim aracın yanında kullanma klavuzu vardı ve orda Mkodu ile şifre yazılıydı ancak birtürlü şifre kabul edilmiyor hata veriyordu.

Bu sabah aklıma M ile başlayan kodun değişik olabileceği geldi ve az önce torpido gözünden M koduna baktığımda gerçekten farklı bir kod gördüm. İnternetten bulduğum key proğramı ile key kodunu buldum ve şükür teyp çalışıyor. Bu benim teybin orjinal olmayıp değiştiği anlamına geliyor galiba.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Çok şükür sorumu çözdüm;

Benim aracın yanında kullanma klavuzu vardı ve orda Mkodu ile şifre yazılıydı ancak birtürlü şifre kabul edilmiyor hata veriyordu.

Bu sabah aklıma M ile başlayan kodun değişik olabileceği geldi ve az önce torpido gözünden M koduna baktığımda gerçekten farklı bir kod gördüm. İnternetten bulduğum key proğramı ile key kodunu buldum ve şükür teyp çalışıyor. Bu benim teybin orjinal olmayıp değiştiği anlamına geliyor galiba.

Ya da kitapçığın değiştiği anlamına geliyor..

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Muharrem Karakaş
Kenan bey Teyp Kodu için Ankara da hangi servis size yardımcı olmuştu. Bu basit iş için bile para istiyorlar. Bende kitapcıktaki kod ile teyp açılmıyor serial dan bakmak lazım galiba

M279667 bide sen bak abi, bakalım siz ne bulacaksınız

Teyp Serial : M279667

Şifre :5359

Deneyn Bakalım Olumlu Olumsuz Cevap Bekliyorum :))

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
İlker Kunuguş
her türlü ford teyp kodunda yardımcı olabilirim ister M yle ister V yle başlasın

yalnız teybi sökmeniz şart

s.a. benimm type kodu için yardımcı olurmusunuz :flowers:

Yorum bağlantısı
Turgut Yüce

teyp seri no:M275621 kodu bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
teyp seri no:M275621 kodu bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

1254i.jpg

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Gökhan Ünal

öncelikle herkese iyi geceler,

2008 connect glx deki cd çalarımın kodu lazım sitede aradım bulabilenler varmış öm attım ama dönen olmadı şuana kadar bana.bu kodu çözen programlar varmış eğer elinde program olan varsa benimde şifremi bulabilirlermi yada programı indirebileceğim linkte olabilir yadımlarınızı bekliyorum...

saygılarımla.

seri numarası:v231635

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal
O teybin kodunu servis harici bulamassınız?

anladım çağlar abi teşekkür ediyorum..

Yorum bağlantısı
öncelikle herkese iyi geceler,

2008 connect glx deki cd çalarımın kodu lazım sitede aradım bulabilenler varmış öm attım ama dönen olmadı şuana kadar bana.bu kodu çözen programlar varmış eğer elinde program olan varsa benimde şifremi bulabilirlermi yada programı indirebileceğim linkte olabilir yadımlarınızı bekliyorum...

saygılarımla.

seri numarası:v231635

Bahsettiğiniz cihaz Connect'e monteli ise, torpido, güneşlik ya da kullanma klavuzunu kontrol ederseniz bulma ihtimaliniz var.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Guest Yener K?l?
selamlar

ford aracınız var ve teyp kodunu bilmiyorsanız yardımcı olabilirim.

M ile başlayan kod numaranızı iletirseniz bana yardımcı olurum.(ücret talep etmiyorum kimse yanlış anlamasın:) )

kendi başıma geldi, bulana kadar canım çıktı. Başkaları ararken çile çekmesin bari:)

merhaba

ford fiasta arabamin yanlislikla teyip sigortasini cikarttim simdi sifre istiyor Ford yetkili servisine goturdum bir sifre vermek icin 30 pound para istediler yuhhhh dedimmm Turkiyedede basima gelmisti bu olay ucretsiz olarak ford servisinden almistimm yalniz m ile baslayan bir kod numaram yok bnm

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ramazan Kar
selamlar

ford aracınız var ve teyp kodunu bilmiyorsanız yardımcı olabilirim.

M ile başlayan kod numaranızı iletirseniz bana yardımcı olurum.(ücret talep etmiyorum kimse yanlış anlamasın:) )

kendi başıma geldi, bulana kadar canım çıktı. Başkaları ararken çile çekmesin bari:)

merhaba benim radyoda kod istiyor.M376472 seri numarası.yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
merhaba benim radyoda kod istiyor.M376472 seri numarası.yardımcı olursanız sevinirim.

Ramazan Bey, muhtemelen seri numarasını yanlış veriyorsunuz, yada girmeyi bilmiyorsunuz..

Sizin kodunuz şu

1234567yh.jpg

Yorum bağlantısı
Ahmet Göksel

mehmet bey, torpido dan kafayı uzatınca ışığın geldiği delikten seri numarasına benzer ve sonu CD ile biten harf ve numaralardan oluşan etiket var ama öyle 4 sayıdan oluşan bi kod yok hangisi acaba bu teybin kodu (araç 2006 focus ghia sony teyp)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sony'leri bilmiyorum...

Kod zaten teybin üstünde yazmaz..

Teybin üstünden teybin seri numarasını bulacaksınız.. Sonra o seri numarasına göre kod bulunacak..

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Gökhan Yıldırım-2

arkadaşlar benim arabada artık teyp kodu istiyor. (akü söküldü)

torpida ve ayna kısmında yazmıyor baktım.

6000 cd modeli. seri numarasınıda bilmiyorum, galiba teyp sökmek gerekiyor ama ben onuda bilmiyorum:-)

çaresi ne acaba?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...