İçeriğe Yönlendir

Van'da Lpg Ustası Tavsiyesi.

Mehmet Erdemir

Recommended Posts

Mehmet Erdemir

İyi akşamlar arkadaşlar. Van'da bildiğiniz iyi bir lpg dönüşüm ustası var mı acaba ? Aranızda focus 3.5 aracına lpg taktıran varsa tecrübelerini paylaşması benim için çok iyi olacaktır.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

mehmet bey merhaba.. vanda yasamiyorum ama biraz bilirim... vandan ercis istikametine giderken sag tarafta cikisa dogru olan sanayide bircok lpg ustasi var...birkac kez yolum dusmustu... ama illa van dami lazim ??

Yorum bağlantısı
Mehmet Erdemir

mehmet bey merhaba.. vanda yasamiyorum ama biraz bilirim... vandan ercis istikametine giderken sag tarafta cikisa dogru olan sanayide bircok lpg ustasi var...birkac kez yolum dusmustu... ama illa van dami lazim ??

İyi günler alpay bey. Evet Van ercişte ikamet ediyorum. Yazdan önce taktıracaksam Van olmak zorunda. Söylediğiniz yeri biliyorum. Orada prins ve brc bayileride var prins takan atiker, brc takan landirenzo da takıyor ama işçilikleri hakkında bir bilgim yok. Marka seçimimi ustanın iyiliğine göre yapmak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

valla ben tatvanda bi usta duydum.. isinin gercekten erbabiymis.. yarin bende prins taktirmayi dusunuyorum bu adama... lpg donusumu yaptiran kime sorduysam o adami soyledi.. bende arabami bayagi seviyorum o nedenle ikna oldum.. yarin takarken yaninda olamayacagim fakat guvdndik bi kere hayirlisi artik ;)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Erdemir

valla ben tatvanda bi usta duydum.. isinin gercekten erbabiymis.. yarin bende prins taktirmayi dusunuyorum bu adama... lpg donusumu yaptiran kime sorduysam o adami soyledi.. bende arabami bayagi seviyorum o nedenle ikna oldum.. yarin takarken yaninda olamayacagim fakat guvdndik bi kere hayirlisi artik ;)

Npatınız Alpay bey taktırdınız mı? Usta nasıl acaba memnun kaldınız mı? Ben Ercişte bir ustayla görüştüm, iyi bir usta bulamadığımdan lpg olayını ertelemiştim.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

3 konu asagida lpg takiliken ince detaylar yazan konuyu okuyabilisiniz... konuyu ben actim bayagi bilgi detay fikir mevcut...

sormak istediginiz seyler varsa yine yazabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...