İçeriğe Yönlendir

Dacia Sandero Stepway Makyaj Geçirdi

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

Dacia'nın başarılı modeli Sandero'nun stepway donanımı makyaj gördü. Ön tarafa krom görünümlü panjur, led tasarımlı stop ve farlar (stop'lar büyük ihtimal led değil) ve değişen iç konsol videoda görünenlerden.

En büyük değişiklik direksiyonda olmuş ve çok yakışmış. Renault grubunda ilk kez gördüğüm bir direksiyon yapısı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Direksiyon tamam ama klima kumandanları ve kadranlar çağın cok gerisinde hala.. bence makyajla bunların değişim geçiriyor olması gerekli,

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu dacia'larda bi eksiklik var ama hala çözebilmiş değilim .

Önyargı gibi bi fazlalık var, olma mı :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Önyargı gibi bi fazlalık var, olma mı :p

Yok ya , farklı bir şey tarif edemiyorum . O derece :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

fokus ve woswo direksiyonuna yakın olmuş .arka stoplar biyerde gördüm sanki ve napıyım ısınamadım demiyorum düşünüyorum.sonra patlıyor almak zorunda kalıyorum o yüzden yorum olarak eh işte diyorum  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu dacia'larda bi eksiklik var ama hala çözebilmiş değilim .

satış fiyatı?

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Güzelmiş.  Duster seneye otomatik vitesle satılacak, 2018 de ise makyajlanacakmış. Bakalım çok değişecek mi

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

arka camlar gene gırgırlı double teyp koysa ne olur direksiyonu değiştirse ne olur hangi devirdeyiz.....

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Herşey çok daha kaliteli yapılabilir ama sonra bu fiyatlara satılamaz, o yüzden bu aracı böyle kabullenip almak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yok ya , farklı bir şey tarif edemiyorum . O derece :)

rahat ol, tırtlık baki desene  :D  :p

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Herşey çok daha kaliteli yapılabilir ama sonra bu fiyatlara satılamaz, o yüzden bu aracı böyle kabullenip almak lazım.

+1

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ekmek köfte olayı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

fiyatına göre süper. aynı sınıfın dizel full olanlarıyla arasında ciddi fiyat farkı var.

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Arka stopla citroen c4 cactus stoplarina benzemis direksiyonda sanki seat direksiyonu ama guzel olmus ☺

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

ben bir önceki kasasını da beğeniyordum. bunu da beğendim. arabadan çok fazla beklentisi olmayanın, bir yerden bir yere götürsün, götürürken az yaksın ve beni sanayi ile uğraştırmasın diyenlerin tam arayıp da bulamayacağı araç...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Az evvel açılış konuşmasını izledim, 1.0litre 3 silindir 75hp'lik yeni bir motor kullanılacakmış. Renault ilk defa bu araçta kullanıyormuş. En ekonomik benzinli modelden %10 daha ekonomikmiş.

2015 yılına göre Dacia'nın Türkiye satışları 0.4'ten %11 olarak atlama kırarak 44 ülke içinde rekor kırılmış. 44 ülkenin ortalama satış artışı ise %12'miş.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Çekimin nerede ise yarısına yakın bölümü 3 kuruşluk media ekranında gerçekleştirilmiş. Millet binlerce lirayı veririken 5" ila 10 " arasındaki bir halta yaramayan şu ekrana ne kadar öenm veriyor bir türlü anlayamadım gitti. Gerçekten arabadan anlayan insan sayısı ne kadar azaldı dünyamızda...Bütün teslerin %25-30 luk bölümü bu konuya ayrılıyor maalesef...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Az evvel açılış konuşmasını izledim, 1.0litre 3 silindir 75hp'lik yeni bir motor kullanılacakmış. Renault ilk defa bu araçta kullanıyormuş. En ekonomik benzinli modelden %10 daha ekonomikmiş.

2015 yılına göre Dacia'nın Türkiye satışları 0.4'ten %11 olarak atlama kırarak 44 ülke içinde rekor kırılmış. 44 ülkenin ortalama satış artışı ise %12'miş.

Atmosferik ünite mi? Eğer atmosferik ise 1.2 75hp adamı dertli ediyor bu derbeder eder

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...