İçeriğe Yönlendir

Focus 1 - Araçta Yük Varken Olan Titreme

Alptuğ Özcan

Recommended Posts

Alptuğ Özcan

Arkadaşlar merhaba,

Tuhafıma giden bi olay var.aracin içinde 1-2 kişi varken herhangi bi sıkıntı yok. Fakat 5 kişi varken araç yük altındayken 3. Vites ve yukarısında bi vibrasyon oluşuyor titreme oluyo gaza bastığım sure boyunca. Nedeni nedir acaba

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Alptuğ Özcan

Fiyatları nedir peki aksların.

Birde yeni yeni beni rahatsız eden bir durum daha var

araç 1,2 veya 3. Vitesteyken gazdan ayağımı çektiğimde hafif hafif bi silkeleme durumu oluşuyor bunun nedeni ne çözümü nedir bilen varsa bilgilendirirse sevinirim, benim aklıma ateşleme bobini geldi ama eminde değilim tahmin sadece.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yalas

Arkadaşlar merhaba,

Tuhafıma giden bi olay var.aracin içinde 1-2 kişi varken herhangi bi sıkıntı yok. Fakat 5 kişi varken araç yük altındayken 3. Vites ve yukarısında bi vibrasyon oluşuyor titreme oluyo gaza bastığım sure boyunca. Nedeni nedir acaba

Hayırlı akşamlar. Aynı durum benim araçta da var. Akislerden olduğunu söyledi usta.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Hayırlı akşamlar. Aynı durum benim araçta da var. Akislerden olduğunu söyledi usta.

Su ana kadar baktırma şansım olmadı zaten aracı genelde tek basıma kullanıyorum çok nadir kalabalık biniliyor araca o yüzden daha ustaya götürme imkanım olmadı, tek seyahat ettiğim icin çok da üstünde duramadım ama yüklü olunca gereceksen rahatsız ediyor en kısa zamanda baktırmam lazım insallah çok masraf cikarmaz

aks kafalarıdır. dağılmadan tamir edilbilir

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
ömer annadinç

Aynı sorun bendede mevcut gaza basınca sanki lastikle çamurluk arasına pet şişe girmiş gibi ses geliyor gazdqn çekince kesiliyor.Tecrübesi olan arkadaşlar çözüm konusunda fikir verirse memnun olurum

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emre Şimşek
On 05.12.2016 at 00:42, ömer annadinç yazdı:

Aynı sorun bendede mevcut gaza basınca sanki lastikle çamurluk arasına pet şişe girmiş gibi ses geliyor gazdqn çekince kesiliyor.Tecrübesi olan arkadaşlar çözüm konusunda fikir verirse memnun olurum

Tamamen akslarla alakalı. Benim arabamda da var, şimdilik öyle gidiyoruz.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...