İçeriğe Yönlendir

Focus Alacağız Yardımcı Olurmusunuz Lütfen

Ali Yıldırım00

Recommended Posts

Ali Yıldırım00

Selam aleykum arkadaşlar öncelikle Mondeo 2005 Tdci var bunu satıp focus almayı düşünüyoruz ama bir kaç sorum olacak titanyum x modeli alacaz limit 51 milyar mondeonun farları çok kötü titanyum x modelinde adaptif far var heralde nasıl iyimidir hangi modelinde usb bluetooth vardır ve bizim için en önemli olan yakıtı vergisi ve sigortasi ne kadardır yorumlarınız için çok teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Misafir

Dizel, benzinli yazmamışsınız. Eski araç dizel olduğuna göre dizeller açısından yorumlarsak; bütçeniz titanium x düşünüldüğnde focus 3 ile 2.5 arasında kalıyor. 2,5'larda adaptif far yoktur. 3'lerde vardır ancak onlarda da opsiyonel olması lazım. Genelde üst paketlere eklendiği için 60.000TL civarındaki araçlarda bulunabilecek bir opsiyon. Trafik sigortası için kimse yaklaşık bir tahmin veremez. O tarafı sürpriz. 2012 1,6 aracın vergisi senelik 850tl civarı. 2011 model araçların vergisi bu sene düşer. gelirler.gov.tr'den öğrenilebilir yaklaşık olarak.

Yorum bağlantısı
Misafir

Selam aleykum arkadaşlar öncelikle Mondeo 2005 Tdci var bunu satıp focus almayı düşünüyoruz ama bir kaç sorum olacak titanyum x modeli alacaz limit 51 milyar mondeonun farları çok kötü titanyum x modelinde adaptif far var heralde nasıl iyimidir hangi modelinde usb bluetooth vardır ve bizim için en önemli olan yakıtı vergisi ve sigortasi ne kadardır yorumlarınız için çok teşekkür ederim

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır. 

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Enes Suzen

Dizel, benzinli yazmamışsınız. Eski araç dizel olduğuna göre dizeller açısından yorumlarsak; bütçeniz titanium x düşünüldüğnde focus 3 ile 2.5 arasında kalıyor. 2,5'larda adaptif far yoktur. 3'lerde vardır ancak onlarda da opsiyonel olması lazım. Genelde üst paketlere eklendiği için 60.000TL civarındaki araçlarda bulunabilecek bir opsiyon. Trafik sigortası için kimse yaklaşık bir tahmin veremez. O tarafı sürpriz. 2012 1,6 aracın vergisi senelik 850tl civarı. 2011 model araçların vergisi bu sene düşer. gelirler.gov.tr'den öğrenilebilir yaklaşık olarak.

focus 2.5'larda adaptif far vardır titanıum x pakette mercekler döner sağa sola yalnız xenon değil helojendir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Tam tersi abi Focus 3 lerde Afs sistemi yok Focus 2 ghia Tekno paket ve titanium x pakerlerde afs far mevcut

Yorum bağlantısı
Kutay Altunordu

Herkesın düşüncesi zevki farklıdır ama focus 2.5 kasa bana kalırsa focusun en şık kasası en cok tutulanlardanda o oldu sanırım 3.kasa daha genıs heybetli dursada iç mekan olarak dıstan gorundugu gibi durmuyor biraz şişirilmiş araç ayrıca motorun guclendirilmesine ragmen 2.5 kasadan daha cok iyi performans sergilemiyor kasa cokda onemli degilse düşük km li dolu sayılacak temiz 2.5 kasalar mevcut bu aralar nedense fiyatlar biraz artmıs ama 40-45 bin liralara iyisi bulunabiliyor hayırlısı olsun  :)

Yorum bağlantısı
Misafir

focus 2.5'larda adaptif far vardır titanıum x pakette mercekler döner sağa sola yalnız xenon değil helojendir

Tam tersi abi Focus 3 lerde Afs sistemi yok Focus 2 ghia Tekno paket ve titanium x pakerlerde afs far mevcut

Bunu bilmiyordum. Vesile ile öğrendiğim iyi oldu. Benim arabada da var bu özellik ama yok diye üzüntü duyulacak veya yok diye araçtan vazgeçmeye değmez mesela benim için.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Misafir

Herkesın düşüncesi zevki farklıdır ama focus 2.5 kasa bana kalırsa focusun en şık kasası en cok tutulanlardanda o oldu sanırım 3.kasa daha genıs heybetli dursada iç mekan olarak dıstan gorundugu gibi durmuyor biraz şişirilmiş araç ayrıca motorun guclendirilmesine ragmen 2.5 kasadan daha cok iyi performans sergilemiyor kasa cokda onemli degilse düşük km li dolu sayılacak temiz 2.5 kasalar mevcut bu aralar nedense fiyatlar biraz artmıs ama 40-45 bin liralara iyisi bulunabiliyor hayırlısı olsun :)

Kesinlikle daha heybetli durmuyor alın benim araba ve 3.5 focus

Önden

0ed93e8ed101b2d0ba622729c8dbb66a.jpg

Arkadan

43954a69967b234d6e326640d713b592.jpg

Bagaj başlangıcı ile tamponu aynı hizada

Bunu bilmiyordum. Vesile ile öğrendiğim iyi oldu. Benim arabada da var bu özellik ama yok diye üzüntü duyulacak veya yok diye araçtan vazgeçmeye değmez mesela benim için.

Saygılarımla.

Olursa tadından yenmez ama olmazsa da dert değil kesinlikle abi sana katılıyorum
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

88a11940b019646bc561675fae6c876c.jpg

Bi ev alma işimiz var eğer olursa focusum satılık olacaktır 67,000k da detayları satarsam satılık bölümünde yazacağım

Yorum bağlantısı
Misafir

Önden

Arkadan

Olursa tadından yenmez ama olmazsa da dert değil kesinlikle abi sana katılıyorum

Senin araba Transporter ile aynı boyutta gözüküyor :tongue: Fotoğraf hilesi var gibi:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Senin araba Transporter ile aynı boyutta gözüküyor :tongue: Fotoğraf hilesi var gibi:)

Saygılarımla.

Yok abi ne hilesi [emoji3] Yan yana özellikle çektim boyut merak ettiğim için transporter acıda değil ondan öyle çıkmış [emoji3] Zaten kareleri sayarsan araba 5 kare var :) bitim noktalarında

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Yok abi ne hilesi [emoji3] Yan yana özellikle çektim boyut merak ettiğim için transporter acıda değil ondan öyle çıkmış [emoji3] Zaten kareleri sayarsan araba 5 kare var :) bitim noktalarında

Focus2 için 4488 uzunluk 1840 genişlik 1454 yükseklik

Focus3 için 4534 uzunluk 1858 genişlik 1484 yükseklik değerlerini gördüm..

4.5 cm daha uzun..o yüzden çok heybetli değil bencede...heybetliler D segmentte başlıyor..:)

Yorum bağlantısı
Misafir

Focus2 için 4488 uzunluk 1840 genişlik 1454 yükseklik

Focus3 için 4534 uzunluk 1858 genişlik 1484 yükseklik değerlerini gördüm..

4.5 cm daha uzun..o yüzden çok heybetli değil bencede...heybetliler D segmentte başlıyor..:)

Focus 2 gibi arka tampon dışa uzun olmadığı için kısa görünüyor o halde yoksa burunları aynı hizada arabaların..
Yorum bağlantısı
Ali Yıldırım00

Dizel olacak abi yakıtı çok önemli

Önden

Arkadan

Abi fazla ford kasası bilmem 3.5 kasası nasıl oluyor atarmısınız fotoğrafını

88a11940b019646bc561675fae6c876c.jpg

Bi ev alma işimiz var eğer olursa focusum satılık olacaktır 67,000k da detayları satarsam satılık bölümünde yazacağım

Modeli kaç abi bunun
Yorum bağlantısı
Ali Yıldırım00

009d7b9577854c35e3afd8099b1f2e7c.jpg

Bu arabalara hayranım amcamda var 2015 model bunun arkasının uzun olanı mükemmel bir şey ama trend olduğu için bluetooth böyle bazı özellikleri yok
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Focus "Can" dır. Ben Titanyum x kullanıyorum, TDCİ x paket, farlarım mercekli halojen adaptif, sürüşe duyarlı, Blutut yok ama çok ucuza o da yapılır. Mesele müzikse bir kabloya bakıyor, torpidoda aux girişi var. Yakıt gayet ekonomik (bir de yazılım yapılırsa tadından yenmez), araba sürüş zevki veriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç

focus 2.5 tercihimdir. bende focus2 var. arkadaşa 3 aldık ama benim 2 daha geniş iç hacim olarak. focus 2.5 hem kasa görüntüsü olarak , iç hacim ve genişlik olarak , ön panjur far görüntüsü olarak gerçekten çok iyi. olmazsa focus 3.5 ama onlarda çok pahalı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Yıldırım00

Focus "Can" dır. Ben Titanyum x kullanıyorum, TDCİ x paket, farlarım mercekli halojen adaptif, sürüşe duyarlı, Blutut yok ama çok ucuza o da yapılır. Mesele müzikse bir kabloya bakıyor, torpidoda aux girişi var. Yakıt gayet ekonomik (bir de yazılım yapılırsa tadından yenmez), araba sürüş zevki veriyor.

Abi yakıtından biraz bahsedermisin kaç model araç kullanıyorsun farları çok iyi mi mesela Mondeoda gözünün onunu zor aydınlatıyor

Abi yakıtından biraz bahsedermisin kaç model araç kullanıyorsun farları çok iyi mi mesela Mondeoda gözünün onunu zor aydınlatıyor

b7e3a57ab4f63835b8496f9926d996ae.jpg

Abi bu mesela 2009 model 2.5 kasa olan bumudur bunlarda koltuk ısıtma var mı?

b7e3a57ab4f63835b8496f9926d996ae.jpg

Abi bu mesela 2009 model 2.5 kasa olan bumudur bunlarda koltuk ısıtma var mı?

07a411e06807562a24a15d50179d91a3.jpg
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Ben aracın yakıtından gayet memnunum, 100 KM.'de uzun yolda 4.6, şehir içinde 5.7 falan yakıyor. Ama aldığınız performans en önemlisi, düşünmeden alın. Bir de yazılım yaptırırsınız oh misss

Yorum bağlantısı
Ali Yıldırım00

Ben aracın yakıtından gayet memnunum, 100 KM.'de uzun yolda 4.6, şehir içinde 5.7 falan yakıyor. Ama aldığınız performans en önemlisi, düşünmeden alın. Bir de yazılım yaptırırsınız oh misss

Yazılım için iyi değil diyolar abi
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Yazılım için iyi değil diyolar abi

Ben çok araştırdım. Olumsuz söyleyen olmadı.

Yorum bağlantısı
Ali Yıldırım00

Ben çok araştırdım. Olumsuz söyleyen olmadı.

Doğrudur abi
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
(düzenlendi)

07a411e06807562a24a15d50179d91a3.jpg

Bu aracı mi düşünüyorsunuz? Araç Amasya da satılikmış. Ben de Amasya'dayim.

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...