İçeriğe Yönlendir

Cam Temizliğinden Dert Yananlar:)

Buğra Höngül

Recommended Posts

Buğra Höngül

Merhaba soft 99 camlar için üretmiş olduğu glass refreshi denedim 96ec042e195ba32dbdfc78ea73aa99d3.jpg

Ürün ufak bir kutu ve uygulama takozu ile geliyor

1bcbd6a624c25b9b5f075ff1d69ff9d6.jpg

Bu kadar ürün ön cama komple yeterli geldi

Ürünün çok güçlü temizleme özelliği var su kaydırıcı nano ürünler öncesi kullanım için birebir

Ön camlarda soft99 glaco 6 month vardı

Uygularken boncuk boncuk oldu koruma kendini belli etti

3ffe0ed4be556371d9a33836b22da480.jpg

Ama bu ürüne o kadarda dayanamadı :)

d73998e346e7ae8c238f27a0a0dce1a1.jpg

Uygulayıp sildiğim bölümde su testi yaptım korumadan eser kalmamıştı ki kireç vs nin hiç şansı yok

6e1eb92b623e8aa7e3107bf9c7e60d97.jpg

ec36e8876e9b96afd3538201ced3dd82.jpg

Uygulama sonrası

80e8d8e77287c46e9b99b9f559ce75e2.jpg

Ürünü ıslak cama uyguluyoruz 1 damla yan camlara yeterli silerken nemli bez ile silmeli ön camı kuru bezle sildim canımı çıkardı ürün korumaya kadar sökmesi ile temizlik konusunda benden geçer not aldı ancak her yıkamada kullanıma uygun değil korumayı tazelemeden önce derinlemesine temizlik için güzel

Başka tavsiyesi olanlar olacaktır bimden bunu aldım a101den şu gibi ben bundan memnunum o yüzden paylaşımda bulunuyorum

Ürünü www.kimyasaladamlar.com dan temin edebilirsiniz

• Beğen 16
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Eline sağlık, içeriğinde ingilizce açıklama var mı? Seryum içeriyorsa çiziklere de iyi gelir.

Su kaydırıcı öncesi zemin ne kadar temiz olursa o kadar uzun süre etkili oluyor ürün.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Ne zor işler bunlar yav.

Napak abi kolay olsa uğraşmam :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Kardeşim eline sağlık yine güzel işler yine faydalı paylaşım olmuş sagolasin. Geçen bende bimden porcoz aldım tuz ruhuyla karıştırıp [emoji12] diye başlayan cümlelere hazır ol [emoji23]

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Kardeşim eline sağlık yine güzel işler yine faydalı paylaşım olmuş sagolasin. Geçen bende bimden porcoz aldım tuz ruhuyla karıştırıp [emoji12] diye başlayan cümlelere hazır ol [emoji23]

Ona razıyım annenizin babanınızın eşinizin yanında vakit harcayın diyen oldu nediyim artık
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmail Kızılkaya

bugra eline saglık masallah sen bu işi hakkıyla yapıyorsun kolay gelsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Can Tuncay

Eline sağlık. Çok güzel temizlenmiş.

cam temizleyiciyi bilemem ama, site iyiymiş baya Ayhan Bey.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

cam temizleyiciyi bilemem ama, site iyiymiş baya Ayhan Bey.

Konuyu ben açtım ama site iyidir sorun yaratmayan bi site
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Yine güzel bir paylaşım, teşekkürler.

Teşekkürler
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Profesyonelce olmuş ellerine sağlık abi [emoji122] bende hala sirkeli suyla kireçleri temizleyip bimdeki highgenic ile parlatmaya devam edeyim [emoji23] [emoji23] eskiden belco sürüyordum oda bitti [emoji23] [emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Profesyonelce olmuş ellerine sağlık abi [emoji122] bende hala sirkeli suyla kireçleri temizleyip bimdeki highgenic ile parlatmaya devam edeyim [emoji23] [emoji23] eskiden belco sürüyordum oda bitti [emoji23] [emoji23]

Beğendiğim ürün olunca bide fırsat tabi atmak için uğraşıyorum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezer Pamukçu

bende bu dertten yananlardan bir tanesiyim. Bu ürünü en yakın zamanda sipariş vererek deneyeceğim. Teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Arslaner

Abiler, camın iç kısmı yani kokpit tarafında kalan yer beni deli ediyor adete..

Sürekli buhar varmış gibi leke oluyor, sanırım araç içinde sigara içtiğim için. Siliyorum ama yine de sanki bir tabaka var gitmiyor.

Bunun için çözüm nedir? var mı pratik birşey?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erol YILDIRIM

Deneyip görelim bakalım...İşe yararsa çok iyi.Camlardaki kireç benzeri izleri ne yaptımsa çıkaramadım.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Deneyip görelim bakalım...İşe yararsa çok iyi.Camlardaki kireç benzeri izleri ne yaptımsa çıkaramadım.

Ürünü ıslak cama uzun uzun yedire yedire uygulama yapın sonra su ile durulayın
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...