İçeriğe Yönlendir

Rainx Yağmur Kaydırıcı

Buğra Höngül

Recommended Posts

Buğra Höngül

Merhaba arkadaşlar bugün yan cam ve arka camlara glaco yerine rainx yağmur kaydırıcı uyguladım hem ürünü denemek hemde deneyecek arkdaşlara destek olmak için ürünü makyaj pedine sıkarak uyguladım 10dk bekleyip sildim uzun ürünü silmesi gayet rahattı uzun paylaşımda bulunucam

6fd649673873470cb748530a7859e263.jpg

4c50cc90b4ff85e1fea74886a1001e4c.jpg

9d7d03c0c9cc476c6f60db5c5cf0f9f9.jpg

Silmeden önceki fotoğraflar bunlar dediğim gibi silmesi rahat

Ürünü dün denedim şimdilik başarılı nano olmasın iz bırakırım belki diye düşünen arkadaşlara tavsiye ederim

Ürünü www.otomaniax.com 'dan sipariş verebilirsiniz ben ordan aldım

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Can Ebren

bende yağmur kaydırıcı ürün uygulamıştım aracımıza yağmur performansı güzeldi ama çok fazla toz tutuyordu cam sizde nasıl durum?

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

bende yağmur kaydırıcı ürün uygulamıştım aracımıza yağmur performansı güzeldi ama çok fazla toz tutuyordu cam sizde nasıl durum?

Ben bunu ilk defa deniyorum uzun dönemde yorum yaparım ancak daha önceki uygulamalarımda böyle bi duruma denk gelmedim
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Ben bunu ilk defa deniyorum uzun dönemde yorum yaparım ancak daha önceki uygulamalarımda böyle bi duruma denk gelmedim

Bu ürünü 1 yıldır kullanıyorum.  @Serdar Yaman da benim önerimle kullanıyor. En son ne zaman uyguladım hatırlamıyorum bile ama hala suyu kaydırıyor. Uygulaması da çok kolay.

tarihinde Doğan Kurban tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Bu ürünü 1 yıldır kullanıyorum. @Serdar Yaman da benim önerimle kullanıyor. En son ne zaman uyguladım hatırlamıyorum bile ama hala suyu kaydırıyor. Uygulaması da çok kolay.

Serdar yaman kullanmıyor o nanoya terfi edeli çok oldu
Yorum bağlantısı
Misafir

Serdar yaman kullanmıyor o nanoya terfi edeli çok oldu

Bana kullanıyorum demişti. Bak seeeen
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Bana kullanıyorum demişti. Bak seeeen

O japon harikasını görmeden öncedir
Yorum bağlantısı
Misafir

O japon harikasını görmeden öncedir

Zaten seni dilinden düşürmüyor. Haberin olsun [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Zaten seni dilinden düşürmüyor. Haberin olsun [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Onun canı saolsun gece 2de çağırsa yaparım detayını
Yorum bağlantısı
Serdar Yaman

Şşşşş ne oluyor bakim burda :)

Aqua parktan kayan insanlar gibi yağmur damlacıklarım var benim [emoji23][emoji23][emoji23]

Onun canı saolsun gece 2de çağırsa yaparım detayını

Teşekkür ederim gülüm [emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...