İçeriğe Yönlendir

1.0 Tsi Octavia Gelmiş

Evren Erakçora

Recommended Posts

Ertuğrul Büber

Max torku 2000 den itibaren vermesi kötü olmuş. Onun haricinde kağıt üstünde güzel motor. Bir de test etmek lazım.

Aynen, Tork geç açıyor, performansa etkisi önemli

Max tork 2000 olduğu için 1.2 tsi 110hpden fazla yakması olası değilmi ben 1400 devirde 175 tork yakalıyorum ve 1900 devirde vites değiştiriyorum bunda 2500 gibi atmak gerekecek ne kadar devir o kadar yakıt, yanlış mı düşünüyorum.?

Yorum bağlantısı
Ahmet Nalbantoğlu

0.9 tCe Clio ve 1.0 TSi VAG araçlarının LPG montajı ile yakıt tüketimlerini çok merak ediyorum. 0.9 tCe Clio sahipleri LPG ile motorsiklet gibi gezdiklerini söylüyorlar. Bu motor sıvı sistem kit ile hem Octavia konforu, motor güçsüz de değil; bu araba için bedavaya gezmek gibi olur herhalde.

Max torku 2000 den itibaren vermesi kötü olmuş. Onun haricinde kağıt üstünde güzel motor. Bir de test etmek lazım.

Biz ne yapalım, max torku 2300 den sonra vermeye başlıyor, biri sorsa aracım 180 beygir, ama 2200-2300 devire gelmeden adeta twinport 115bg :)

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Tamam güzel emisyon, vergi, tüketim vs vs yüzünden artık daha küçük hacimden daha fazla beygir elde etme olayını yapıyolarlar anlıyorum fakat hacim farkı elbet ortaya çıkacaktır performanslı kullanımlarda.

Kesinlikle, ben o yuzden hep israrla buyuk motor buyuk motor diyorum.

Yorum bağlantısı
Misafir

Kesinlikle, ben o yuzden hep israrla buyuk motor buyuk motor diyorum.

evet ama 1.4 TSI her zaman 1.6 TDI dan iyidir  :)  ;)

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

evet ama 1.4 TSI her zaman 1.6 TDI dan iyidir :);)

İ ih :) ilk cikista evet, son hizda evet, 60-120 arasi 1.6TDI :)

Yorum bağlantısı
Misafir

İ ih :) ilk cikista evet, son hizda evet, 60-120 arasi 1.6TDI :)

uykunu alamamışsın sen her hızda 1.4 tsi :) 150 hp den bahsediyoruz bilmem farkındamısın 

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

uykunu alamamışsın sen her hızda 1.4 tsi :) 150 hp den bahsediyoruz bilmem farkındamısın

125liktan bahsetmistim :) 150lik test araclarinda yok maalesef :(

Yorum bağlantısı
Misafir

125liktan bahsetmistim :) 150lik test araclarinda yok maalesef :(

yok yok sen 150 lik içinde dedin o lafları screenshotları çıkarttırma bana şimdi burada  ;)  :)

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

yok yok sen 150 lik içinde dedin o lafları screenshotları çıkarttırma bana şimdi burada ;):)

Onu denemedim yok, A3de sadece 1.4 ve 1.6 var testte.

Yorum bağlantısı
Misafir

Onu denemedim yok, A3de sadece 1.4 ve 1.6 var testte.

testi falan bırak şimdi olayı kıvırma 150 lik için dediklerin arşivlerde duruyor klasör halinde  :nargile:

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

1.2 110hp leonun ara hızlanmaları gayet iyi 1.4 150hp şaka makinesi :) 140 fr var arkadaşımda her kullandığımda içimdeki fr aşkı alevleniyor

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

testi falan bırak şimdi olayı kıvırma 150 lik için dediklerin arşivlerde duruyor klasör halinde :nargile:

Yok yanlis anlasilmadir, FR icin diosan o baska.

Yorum bağlantısı
Misafir

Yok yanlis anlasilmadir, FR icin diosan o baska.

FR ve 1.6 tdi için dediklerini diyorum evet  :bambam:  :seytan:

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

FR ve 1.6 tdi için dediklerini diyorum evet :bambam::seytan:

Desene:) Dogus Oto eksiklikleri hep, test araci getirmiyor, insanlar test etmeden almak zorunda.

Yorum bağlantısı
Misafir

Desene:) Dogus Oto eksiklikleri hep, test araci getirmiyor, insanlar test etmeden almak zorunda.

Valla orası benim problemim değil :) yokuşta FR ı yerim ben falan diyenler vardı ismi lazım değil  :crazy:

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

1.2 110hp leonun ara hızlanmaları gayet iyi 1.4 150hp şaka makinesi :) 140 fr var arkadaşımda her kullandığımda içimdeki fr aşkı alevleniyor

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Fr çok para da, bu ara yazılım olayı çok kurcalıyor kafamı.[emoji4]

Youtube da soft yazilimli 1.2 ile frlarin rollari var bi göz at istersen.

Yorum bağlantısı
Misafir

ecufast, paşaoğlu, 135 hp ?  ;)

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

ecufast, paşaoğlu, 135 hp ? ;)

Ben ecu da bi çay iceyim bugün [emoji4]
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

1.2 tsi kalkacak, bundan sonra 1.0 tsi devam edecek. 1.2 çıktığında da gitmez diyen çok oldu.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Videolara baktım murat oslunun videolari kendisi sct de zaten, soft yazılım var ama stock fr boy boy yapıyor:D 1.6 102hp atmosferik ile 105hp dsg roll var resmen oynuyor tsi atmosferikle :D 1.6 hdi ile roll var ondada 3boy falan atıyor, bence 1.2 tsi 110hp stok haliyle bile çok güzel atmosferiklerle falan kalktığında ciddi üzer

1.2 tsi kalkacak, bundan sonra 1.0 tsi devam edecek. 1.2 çıktığında da gitmez diyen çok oldu.

Evren abi 1.2 110hp zaten yeni revize edilmiş euro6 motor kayışlı trigere sahip ben sanmıyorum bu motorun kalkacağını motor gamı çoğaltıp satış hedefini yukseltebilirler, ayrıca seneye falan 1.5 tsi gelecek diye dedikodular dönüyordu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...