İçeriğe Yönlendir

Yeni Motorum Bajaj Pulsar 200Ns

Fatih Altınoluk

Recommended Posts

Fatih Altınoluk

Selamlar

Bildiğiniz üzerek motosiklet bayiliği yapıyorum. Bu aralar tuttu bi kaşıntı bide biz deneyelim dedik kestim faturayı. 2016 model,200 cc ve 24 beygir gücünde. Bindikçe deneyimlerimi aktarırım. İlk izlenimlerim oldukça seri bir makine.Virajlara çok dengeli yatıyor motor. Lastikler çok vasat.Fren sistemleri Brembonun alt üretimi By Bre nin olmasa bu motor durmaz. Alır almaz ilk iş alarm taktırmak oldu. Vakit buldukça sırasıya arka ve yan çantalar,siperlik camı ve el rüzgarlığı yapmayı planlıyorum şimdilik.Gelsin fotolar...f41cccb3ea715763cd4f11bb4e4ad622.jpgad7af8c000329c96889810d4bcfa4eef.jpgd0ef6c960e9d1c72521915ecfa040b38.jpgde175d60e43e99b60260895cae109066.jpg3111f914c437d74fccad2190626f77c6.jpgd8d4031fc1347123e280fc3b51da0be8.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Cok begeniyorum pulsari,hayirli olsun,fiyat nedir acaba

Bizim müşteri satış fiyatımız 8290 ₺ ama fabrika bize biraz indirim yaptı.
Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun güle güe kullanın. Kenardaki Falcon yazan motorun Çelik adında olan birebir aynısı vardı bende. 15 kilometre 2 kişi tamgaz gittiğimi bilirim. Ne dayanıklı aletti maşallah :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun   :nazar:  :nazar:  böyle motor alanları gördükçe zor tutuyorum kendimi, benim göz yüksekte ama, uzun yol 600-700 km. gidip geleceğim, kış geçsin hele, ülkenin durumuda belirsiz şimdi borca girmek çok riskli yaz gelsin sağ kalırsak alacağım inşallah...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Çok güzel motor abicim kazasız belasız kullanın

200RS  daha çok hoşuma gidiyo.

küçük cc lerde en beğendiğim motor ise Hyosung GT250R.  kocaman kasası ile çok şık ve sportif bir motor. Bazen niyetlenmiyor değilim  :)

kawasaki-ninja-300-vs-honda-cbr-250r-vs-

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hayırlı olsun güle güe kullanın. Kenardaki Falcon yazan motorun Çelik adında olan birebir aynısı vardı bende. 15 kilometre 2 kişi tamgaz gittiğimi bilirim. Ne dayanıklı aletti maşallah :)

tam gaz hız kaçtı :) yaz gelsin uğrarım yanına, Edremit-Fenike touring seferlerine başlayacağımda  :biggrin:

Allah izin verirse, patronda zam  :D

Balıkesirde Houundaaaa bayii vardı dimi  :)

brands_honda_nc750x.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

tam gaz hız kaçtı :) yaz gelsin uğrarım yanına, Edremit-Fenike touring seferlerine başlayacağımda  :biggrin:

85 - 90 gibi abi. İbreye bakarsan 120 de reel hız o değil :D 

100 cc tek silindr.

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Çok güzel motor abicim kazasız belasız kullanın

200RS daha çok hoşuma gidiyo.

küçük cc lerde en beğendiğim motor ise Hyosung GT250R. kocaman kasası ile çok şık ve sportif bir motor. Bazen niyetlenmiyor değilim :)

kawasaki-ninja-300-vs-honda-cbr-250r-vs-

Eğer racin düşünüyorsanız yeni gelen Cbr 250 ye bakının. Yahut Bajaj 400 rs getiriyor. Onu bekleyin. Toplantıda ilk bayilere lansman yapılacak. Detaylı fotolu konu açarım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

85 - 90 gibi abi. İbreye bakarsan 120 de reel hız o değil :D 

100 cc tek silindr.

:biggrin:  sakin kardeş, 200.. 2...  gibi hızlarda kullandım ama iş değil, motorda hızı sevmiyorum, araba tamamda, zaten enduro tarzı motor alacağım ben, süpersportla işim olmaz, 100-110 gidince helede sessiz sedasız çalışan vibrasyonsuz bir enduro ile alacağın zevk acaip ötesi, bayıldım resmen, yağ gibi gidiyor yolda, bastınmı zaten önünde araç kalması diye bir şey yokta bizim ülkede acap riskli, neyse inşallah alırım, ekipman falan ayarlama, malzemeler koruma parçaları falan derken motor zaten pahalı, acaip tuzluya çıkıyor bu makinalar....

oto vitesli Honda nc750 dışında motorsiklet varmı acaba, Honda da varda çok pahalı, DCT tarzı şanzımanlı motor varmıdır bu çinlilerde...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hayırlı olsun. Motora yatırımdan evvel kendinize yatırım yapın derim. Kasktı, monttu vs, atlamayın derim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk
(düzenlendi)

Hayırlı olsun. Motora yatırımdan evvel kendinize yatırım yapın derim. Kasktı, monttu vs, atlamayın derim.

7509fda7db6e67ca6dc1f7667317c719.jpgHepsi emrimde abi. İşyeri bizim olduğundan ekipmandan yana sıkıntım yok abi [emoji41] tarihinde Fatih ALTINOLUK tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hepsi emrimde abi. İşyeri bizim olduğundan ekipmandan yana sıkıntım yok abi [emoji41]

Motorcu için cennettesin desene, şöyle arai şoei ayarında ne önerirsin kardeş, kaskta paraya acımamak lazım ama optimum f/p kaskta lazım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Motorcu için cennettesin desene, şöyle arai şoei ayarında ne önerirsin kardeş, kaskta paraya acımamak lazım ama optimum f/p kaskta lazım...

Shoeı yerini ancak yeni bir shoeı alır. Ama alt grupta caberg,bell,ls2,venom gibi markalar iş görürler. Ama senin düşündüğün nc750 için minimum bell yada caberg tavsiye ederim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

700 tl. ler en az bu durumda, mesela şu nasıl?

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Güzel duruyor benim çene takılıp çıkartılabiliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Çene açılanlar biraz güvensiz diyorlar, düşme anında o parça yerinden çıkıyor ve duman oluyorsun, en makbulu tam kapalılar, tabii süpersporta binmiyoruz, sakin sakin gideceğiz  :rolleyes:  bize yetermi acep, yoksa daha rahat çene açılırlar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Fatih kazasız belasız kullan, hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Fatih kazasız belasız kullan, hayırlı olsun.

Daha iyileri sana olmasın abi. Yengem yasakladı sana motoru çünkü. [emoji56]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

olsun be, şehir içi serbest biniyorum artık :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

Yeni motosikletiniz hayırlı olsun. benimde bir süredir pulsar 200 rs im var. kendisi ile şimdilik gayet mutluyuz. ancak bizim memlekette malum motosiklet sezonu biraz geç başlar çabuk kapanır. bu aralar kendisini pek bir özler oldum. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...