İçeriğe Yönlendir

Sıfır Elantra Mı Ikinci El 2013 Fluance Icon Mu

İbrahim Göknar

Recommended Posts

İbrahim Göknar

Merhaba arkadaşlar kafayı yemek üzereyim Otomatik araç lazım olduğundan 63000 Tl ye elantra yeni kasa benzinli otomatik boş mu alayım, 2013 fluance icon mu alayım 58 bin km fiyat 57000 Tl değisen boya yok edc otomatik yani çok teredütte kaldım memurum parça ucuz bakım masrafları makul sadece bu iki araç arasında seçim yapsanız ne alırsınız

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

fluence dizel ize fluence derim. eğer benzinli ise daha dolu olduğu için yine fluence derim.

dizzel otomatik şansı yokmu o bütçelerle. yada çokmu az biniliyor ?

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök

boş benzinli elentra almaktansa , dizel otomatik icon fluence 100 kişinin heralda 90 ının tercihi olur tahminindeyim

Yorum bağlantısı
İbrahim Göknar

fluence dizel ize fluence derim. eğer benzinli ise daha dolu olduğu için yine fluence derim.

dizzel otomatik şansı yokmu o bütçelerle. yada çokmu az biniliyor ?

evet yani yıllık 20 bin km ortalama
Yorum bağlantısı
Misafir

Fluence daha mantıklı icon paketleri gercekten güzel hissettiriyor donanım olarak 

Yorum bağlantısı
İbrahim Göknar

Benimde gönlüm fluance den yana ama arkadaşlar o fiyata sıfır al daha iyi diyolar elentrayı c.tesi test sürüşü yaptım bu sefer hyundai hamuru tutturmuş hoşuma gitti güzelde yapmışlar ancak park sensörü ve hız sabitleyici gibi artık baz olan donanımlar bile yok şok oldum

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Benimde gönlüm fluance den yana ama arkadaşlar o fiyata sıfır al daha iyi diyolar elentrayı c.tesi test sürüşü yaptım bu sefer hyundai hamuru tutturmuş hoşuma gitti güzelde yapmışlar ancak park sensörü ve hız sabitleyici gibi artık baz olan donanımlar bile yok şok oldum

lpg takmak gerekebilir. çok yakar kötü araba asla değil yeni elentra ama dizeli olsaydı dengi ben elentra derdim çok güçlü motoru var lakin biri benzinli diğeri dizel olunca dizel ağır basar genelde

Yorum bağlantısı
İbrahim Göknar

Lpg de taktirınca 66000 TL oluyor dizeli 82000 Tl mümkün değil çıkamam

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

65 bin e Seat Leon veya toledo varken neden hyundai? ki farklı opsiyonlar ile aynı mekanik . audi de olunca 154bin TL değrinde

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

bana göre elantra varsa fluence alınmaz herşey güç değil konfor,yol tutuş ve kalite etkenlerinide düşünmek lazm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

O paraya süper bi leon FR alınır gece ledlerin karşısında 1demlik çay içilir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sevgin Yılmaz

Dsg'li Leon vergi avantajı ve sıfırın cazibesi ile bunlara alternatif olabilir. :)

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

direksiyon ayarı bile olmayan hyundai alacağıma icon daha cazip geliyor.

direksiyon ayarı olmadığına eminmisiniz benim 2007 model boş donanımlı eramda bile vardı
Yorum bağlantısı
İbrahim Göknar

65 bin e Seat Leon veya toledo varken neden hyundai? ki farklı opsiyonlar ile aynı mekanik . audi de olunca 154bin TL değrinde

neden 5 ve 1 yaşında iki çocuğum

direksiyon ayarı olmadığına eminmisiniz benim 2007 model boş donanımlı eramda bile vardı

malesef gerçekten yok hatta hiçbişey yok ama çok güzelll
Yorum bağlantısı
İbrahim Göknar

bagaj olarak toledo daha geniş gibidir?

aaaah şu Tsi belası yokmu ömrümü yedi doymadı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

elantra yola tutunamiyor.

lastikle ilgili degil arac duramiyor...

segmenti bile belli degil.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

3 adet fluence in farklı donanımlarını her türlü hava ve yol koşulunda yaklaşık 4,5 yıl  tahmini  350 000 km  kullanmış biri olarak icon donanım dizel hem sizi hemde çocuklarınızı mutlu edecektir. Az yakar konforlu ve donanımlıdır. Bagaj geniştir , bakımları üzmez ikinci eli iyidir. Tek kötü yanı almış olacağınız araç üretimden artık kalkmış bir  model olacak. Yerini megane sedana bıraktı.

Not : Focus la kıyaslamam focus bambaşka :wub::biggrin:

tarihinde Öztunç Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Ben olsam ikisini de almam. Bütçeniz dahilinde daha güvenli, sempatik araçlar bulabilmeniz olası.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Sadece iki araba için seçim yapılacak ise Elantra 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Sıfır araba sıfır arabadır boş yada dolu ikinci ele yönelmekdense sıfır alın bence

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Ben Elantrayı tercih ederim yalnız başlangıç paketinde direksiyon derinlik ayarı yok, yükseklik var. Tabi birde Leon var onada bakmadan geçmeyin.

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Göknar

Herkese teşekkürler fluance a yarın bakacağım inşallah, dizel full donanım ve düşük km cezbetti beni

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...