İçeriğe Yönlendir

Far Temizleyemiyorum Diyenler Içeri

Buğra Höngül

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Bence yarın bi daa at üstüne koy dolaba

:D  geç bakalım dalganı  :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sonraki günde benin için at abi [emoji16]

zımparayı hallet yolla atayım  :D

1:25

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Senin far için söylemiştim [emoji23]

:D  olsun sen yolla elim değmişken....   :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

bu arada bu ürünü sağlam yada yepisyeni arabanın farlarında ve stoplarındada kullanabiliyoruz, böyle farlara pastasını kullanmadan sadece küçük şişedeki üründen sürmek yeterli gelirmiş, UV koruması tam olurmuş...

kaynak, sayfanın en altında Tips: kısmında not düşmüşler...

http://www.soft99.co.jp/english/howto/sensya-navi/q6.html

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

bu ürünü almayı düşünüyorum sofft 99 u ama aklmdakı dusunce

fara su zımparası cekıp 1000 1500 ve 2000 olarak ardındanda bu urunu uygulusam nasıl olur 

yoksa hıc su zımparası cekmıyımmı elımle daha mı kotu olur dırek bunu mu uyguluyayım 

Yorum bağlantısı

bu ürünü almayı düşünüyorum sofft 99 u ama aklmdakı dusunce

fara su zımparası cekıp 1000 1500 ve 2000 olarak ardındanda bu urunu uygulusam nasıl olur

yoksa hıc su zımparası cekmıyımmı elımle daha mı kotu olur dırek bunu mu uyguluyayım

Farin durumuna göre zımpara atılabilir çizik yoksa direk bunu uygulayın.
Yorum bağlantısı

Farin durumuna göre zımpara atılabilir çizik yoksa direk bunu uygulayın.

zımpara çizik için mi yoksa farın eskiden kalma sararan cilasını cıkarmak ıcın mı ? ona göre uygulayayım o zaman 

Yorum bağlantısı

zımpara çizik için mi yoksa farın eskiden kalma sararan cilasını cıkarmak ıcın mı ? ona göre uygulayayım o zaman

Çizik için
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Laçinkaya

Farımda çizik yok fakat sararma ve solma var.misal Aldım bu ürünü pedle damlata damlata uyguluyorum su falan kullanmadan hiç bekliyorum biraz sonra yıkadım dediğiniz gibi açıldı diyelim.Her ay düzenlide uyguluyorum ama sürekli etkisi geçince eskisinden daha kötü sararma ve solma yapar mı ????? Bence asıl önemli soru bu

Yorum bağlantısı

Farımda çizik yok fakat sararma ve solma var.misal Aldım bu ürünü pedle damlata damlata uyguluyorum su falan kullanmadan hiç bekliyorum biraz sonra yıkadım dediğiniz gibi açıldı diyelim.Her ay düzenlide uyguluyorum ama sürekli etkisi geçince eskisinden daha kötü sararma ve solma yapar mı ????? Bence asıl önemli soru bu

Yapmaz. Zımpara gören far üstündeki koruma tabakası gittiği için daha kötü hale geliyor fakat üstüne ince bir tabaka vernik yada bu koruma ürünlerinden Kullanırsanız hiçbirsey olmaz. Ayrıca bu ürün pratik yani zımpara ya vs ihtiyaç yok çizik vs yoksa farinizda alın kullanın. Eskisinden kötü olma olayı bu üründe geçerli değil. Benim kayinpederin hondaya uyguladığımız resimler vardı hala farlar temiz duruyor :)
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ömer Faruk Yılmaz

Güzel ürünmüş, sayenizde bizde faydalanalım :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Birinci

43aad107c67445bdfede004b1f58ebf3.jpg
fec7a482083af81968ecd0bece124528.jpg

Ürünü dün aldım. Bugün uygulama fırsatım oldu. Yukarıdaki resimlerde fark bariz ortada. Almayı düşünenler varsa tavsiye ederim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Uygulayalı aylar oldu, en ufak sıkıntı yok millet, ben zımpara+plastix+ bu ürünü kullanmıştım üstelik, taş gibi vallahi :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ömer Türkşanlı

Light one aldım kimyasalherifler'den tatmin etmedi, 4 gün sonra kargoya verdiler ürünü, adresi yanlış yazdılar, kargo şubesi çok uzak oraya gittim(12tlkargo) ürünü uyguladım beğenmedim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

göndermeleri vs. baya uğraştırmış evet, beğenmediğin yanı neydi? direk farı silipmi uyguladın yoksa zımpara sonrasımı?

bunun asıl faydası zımpara sonrası çünki...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
göndermeleri vs. baya uğraştırmış evet, beğenmediğin yanı neydi? direk farı silipmi uyguladın yoksa zımpara sonrasımı?

bunun asıl faydası zımpara sonrası çünki...

Zımparasız yaptım abi, konuda zımpara bahsi görmediğim için...
Neyse muayene bitsin bakalım başka planlarım var, muayene sonrası inş.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

benim 1 far sararmış ve yüzey bozulmuştu, işlem sonrası sıfır farla aynı gibi oldu, farın pek kötü değilse hafif bir tek kat 3000 zımpara atıp sonra bunu uygula, bak nasıl güzel olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Benim farın biri sararmış durumda. İlk ilandaki link uçmuş, adamların sayfasında da yok. Nerden alıyoruz bunu.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
benim 1 far sararmış ve yüzey bozulmuştu, işlem sonrası sıfır farla aynı gibi oldu, farın pek kötü değilse hafif bir tek kat 3000 zımpara atıp sonra bunu uygula, bak nasıl güzel olacak.

Zımpara üstüne olmaz bu ürün ali abi naptın :)
Benim farın biri sararmış durumda. İlk ilandaki link uçmuş, adamların sayfasında da yok. Nerden alıyoruz bunu.

Bakım ürünleri bölümüne bakın sayfada kimyasal adamlar'da
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Farım iyi şükür abi 3000 ile giriştim o zaman, muhtelif taş izleri var malum, başka bi şey yok...

Ama Buğra olmaz demiş o zaman vazcaydım[emoji20]

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...