İçeriğe Yönlendir

Doğan Slx Restorasyon

Buğra Höngül

Recommended Posts

Sercan Eskin

Emeğinize sağlık şimdiden.. Yapacağınız uygulamalardan sonra o aracın değerinin Muğla'da en az 18.000 lira kadar olacağını da biliyor musunuz?  :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Hadi bakalım bekliyoruz kolay gele

Teşekkürler çalışmalara yarın devam

Ben de takipteyim :good1:

Teşekkürler abi

Tofaşk... Harika görünüyor...

#emrkrtmn

Teşekkürler

Elinize sağlık... Güzel olacak... :nazar:

Teşekkürler Mehmet abi

Emeğinize sağlık şimdiden.. Yapacağınız uygulamalardan sonra o aracın değerinin Muğla'da en az 18.000 lira kadar olacağını da biliyor musunuz? :D:D

Bilmiyorum :) mal babamın ben Avrupa araca binememmi diyip satarsada adama yok diyemem
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Sutay

Taban halısını komple sökücem durumuna göre değiştirebilirim koltuklar sökülecek bagaj halısı sökülecek vs

elinize sağlık 

halılar sökülünce güzel bir yalıtım da yapılır şimdi buna.. :yes:

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

elinize sağlık

halılar sökülünce güzel bir yalıtım da yapılır şimdi buna.. :yes:

Ooo siz bana işi bitirtmeyeceksiniz :)
Yorum bağlantısı
Emre Sutay

yalıtımsız tadı olmaz o halı sökmenin  :biggrin:  sonrasında şehir içindeki o saçma sapan yollarda ve uzun yolda daha keyifli yolculuk hediye edeceksiniz babanıza.. bence değer  :)

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

yalıtımsız tadı olmaz o halı sökmenin [emoji3] sonrasında şehir içindeki o saçma sapan yollarda ve uzun yolda daha keyifli yolculuk hediye edeceksiniz babanıza.. bence değer :)

Tavsiyelere açığım tabi ne kullansamki:)
Yorum bağlantısı
Emre Sutay

yalıtımdan pek anlamam, uygulamadım ama bitüself (metresi 50-60tl) diye bir malzeme üzerine yanmaz sünger kullanılıyordu diye biliyorum. fabrikadan çıktığı güne göre daha sessiz olacaktır  :) tabi kapılar da unutulmamalı  :fiuw:  tamam demedim bişey  :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

yalıtımdan pek anlamam, uygulamadım ama bitüself (metresi 50-60tl) diye bir malzeme üzerine yanmaz sünger kullanılıyordu diye biliyorum. fabrikadan çıktığı güne göre daha sessiz olacaktır :) tabi kapılar da unutulmamalı :fiuw: tamam demedim bişey :fiuw:

Tamam ben motoru sökmeye başladım :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

176cac5616dc90b8aba603990a581e81.jpgf25969963408697778e6d2c058b1fec3.jpg7d5d957922b69b6844eb1c9ec14550c3.jpg

Bugün göstergelere el attık babam tamirciye zamanında ışıklar sönük yanıyor demiş oda sarı t10 takmış o arada çizmiş saolsun onu hallettim

70f3fbb4f7dd17cee2fc3a2b737aebb5.jpg

Menzerna 2500 ve koruma olarak soft 99 attım şimdi sıra ampulleri asıl rengine döndürmekte

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yine çok güzel iş çıkarmışsın. Tebrik ederim eline sağlık kardeşim.

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Vay Doğan SeLe Çarpı, eline sağlık çok güzel olacak inşallah.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Yine çok güzel iş çıkarmışsın. Tebrik ederim eline sağlık kardeşim.

Teşekkürler abi devam fırsat buldukça
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Ellerine sağlık Buğra.. :bravo::good1::nazar:

Teşekkürler kerem abi bu konu uzar kızmayın sonra :)
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Güngören Doğanı bekliyor :)

Harikulade olmuş.

Vay arkadaş adreside biliyosun :) senden saklayamayızda aracı
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Emeğine sağlık kardeş, sonuç her zamanki gibi harika olacak eminim  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

c6cc4e42c983e7876c9572d2c91862a7.jpgb09223233c907917e7a3e14cab31b521.jpg4e08a538e9cd3672ddd40a6009832bec.jpg76758b32d42bf042592f3fe57976bc3f.jpg5da64f5aa5daa657dc21b6fc2c576f9f.jpg

Gösterge ve ışıklarının değişimi bitti babam sarı ışıklardan kurtuldu elimi bi iki kere kestim ama değdi :)

Artı olarak hava filtresi hava filtresi termostatı gaz aksamı bakımı yapıldı c. Tesi buji buji kabloları değişimi yapılcak tavan lambasınıda değiştirdik devam

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Harika ...... Basit bir o kadarda uğraşması zevklidir. Ne yapsan yakışır.... Çok uğraşmışlığım vardır çoooook..... :bravo:  :bravo:

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Harika ...... Basit bir o kadarda uğraşması zevklidir. Ne yapsan yakışır.... Çok uğraşmışlığım vardır çoooook..... :bravo::bravo:

Teşekkürler şahin bey evet uğraşması bi okadar zevkli
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

konuyu takip etmesi bile bu kadar keyifliyse uğraşması daha da keyiflidir.

ellerinize sağlık
:bravo::nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

konuyu takip etmesi bile bu kadar keyifliyse uğraşması daha da keyiflidir.

ellerinize sağlık

:bravo::nazar:

Teşekkürler
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...