İçeriğe Yönlendir

Glaco Ultra Su Kaydırıcı

Buğra Höngül

Recommended Posts

Buğra Höngül

Merhaba arkadaşlar serdar yamanın aracından çektiği bi videoyu paylaşayım istedim araca videodan yaklaşık 3 ay önce uygulamıştım malum kış geliyor yağmurlu bölgedeki arkadaşlar için birebir ürün 75-80km hızda tam etki gösteriyor ve silecekleri kapatıp keyfimize bakıyoruz

Videosu ürünün adı: glaco ultra

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Bir kac farklı markalar kullandım daha önce. Hepsi ilk uyguladığımda güzel sonuç çıkartıyor ama ömrü uzun olmuyor. Enson 1 yıl dayanıklı bir model aldım markası aklımda değil oda 4-5 ay sonra özelliğini kaybetti.

Düşük hızlarda çok büyük bir fark yok ama uzun yol yapan veya 80 kmnin üstünde kullanabildiği yollarda aracı kullananlar için çok faydalı bir urun. 25 km Çayeli Rize arası hiç silecek çalıştırmadan yolculuk yapmışlığım var  :)

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Bir kac farklı markalar kullandım daha önce. Hepsi ilk uyguladığımda güzel sonuç çıkartıyor ama ömrü uzun olmuyor. Enson 1 yıl dayanıklı bir model aldım markası aklımda değil oda 4-5 ay sonra özelliğini kaybetti.

Düşük hızlarda çok büyük bir fark yok ama uzun yol yapan veya 80 kmnin üstünde kullanabildiği yollarda aracı kullananlar için çok faydalı bir urun. 25 km Çayeli Rize arası hiç silecek çalıştırmadan yolculuk yapmışlığım var :)

Ben 8 aydan sonra tazeledim hala vardı etkisi
Yorum bağlantısı
Enes Suzen

Merhaba arkadaşlar serdar yamanın aracından çektiği bi videoyu paylaşayım istedim araca videodan yaklaşık 3 ay önce uygulamıştım malum kış geliyor yağmurlu bölgedeki arkadaşlar için birebir ürün 75-80km hızda tam etki gösteriyor ve silecekleri kapatıp keyfimize bakıyoruz

Videosu ürünün adı: glaco ultra

ürünü alabileceğimiz bi site bir link veririmisin?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...