İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Sony Klavye Ve Ekran Uygulamasi

Akin Ozdeniz

Recommended Posts

Canberk Eken
Siz siyah olanlardan bahsediyorsunuz. Tamam onlar için normal o fiyat tabiki [emoji4] Benim ve arkadaşların bahsettiği PLUS paketlerle gelen üzerinde SONY yazan bluetooth destekyleyen gayet şık bir klavye [emoji4]

Ben de tam olarak onlardan bahsediyorum, sony olan ve olmayanlarının ayrımını yapabiliyorum.

Bu benim aradığım 2012 ve önceki makyajsız kasalarda plus paketle gelen;
89f84405608796c8557b2adea9be8f8a.jpg

Bu da makyajlı kasalardaki tamamı siyah renkli olanlar;
30b01fa0237b67c4b945a7c79d46ffac.jpg
Yorum bağlantısı
Deniz Öztürk
Şimdi, Emre Usta yazdı:

Buda sonradan taktigim genis ekran.Gorunumu daha guzel 6ce7bca00af4d31ef9e4bff689d5558d.jpgf894a43a2a4495154375dd980599f8c2.jpg

bu ekranı nereden buldunuz bende almak istiyorum

Yorum bağlantısı
Metin Emer

fatih bey Almanyadan ben 2 tane daha sıfır sony klavye getirttim buradan satışa koyacaktım ama 200 msj sayım veya 3 yılı doldurmadığım için ayın 15 ini beklemem gerekiyor sahibinden com dan 700 lira olarak satışa koydum forma özel 650 liraya bırakırım almanyadan ford fabrikasından 135 euroya alındı zaten sıfırı hiç bir yerde yok pert arabadan cıkmayıda en düşük bu fiyatlara satıyorlar düşünen arkadaş olursa yardımcı olurum ekran maalesef yok 1 tane renkli ekran geldi onuda kendi aracıma takacağım renkli ekran için ayarlardan açtıramam gerekli ama ekran piyasada bol tek renk olanları takınca direk çalışıyor 200 lira civarı satılıyor

On 13.11.2017 at 21:47, Canberk Eken yazdı:

Çıkma olanları hurdacılarda 200-300 arasına satıyorlar ki sırf plastik bir parça için o rakam bile absürt gelmişti ben araştırırken.

bu fiyatlara bulunabileceğini tahmin edemiyorum demek ki denk gelmiş size neyse 550 lira olarak güncelliyorum biraz sonrada ilanlar bölümüne koyacağım

Yorum bağlantısı
Fatih Duru

Hocam keşke fiestayi satmadan önce görüşseydik. Ekran varmı peki. Çevremde isteyen olursa ulastiririm 

Yorum bağlantısı
Metin Emer

kendim için getirtmiş olduğum 1. sayfadaki renkli ekrandan var sistemden açılması gerekiyormuş burada yapan yok antalya'yada zamanım olmadı gidemedim onuda ilana koyacağım

Yorum bağlantısı
Emir Yapıcı
1 saat önce, Metin Emer yazdı:

kendim için getirtmiş olduğum 1. sayfadaki renkli ekrandan var sistemden açılması gerekiyormuş burada yapan yok antalya'yada zamanım olmadı gidemedim onuda ilana koyacağım

Selamlar Metin Bey

Klavye ve ekrana talip olabilirim. Ekran şu videodaki mi?

Yorum bağlantısı
Metin Emer
1 saat önce, Emir Yapıcı yazdı:

Selamlar Metin Bey

Klavye ve ekrana talip olabilirim. Ekran şu videodaki mi?

Evet aynısı 

Yorum bağlantısı
Metin Emer

Sony klavye ve renkli ekran İsteyen varsa ilanlar bölümünde ilanım vardır 

sony klavye 500 tl

renkli ekran 250 tl

kullanilmamis sıfır ürünlerdir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...