İçeriğe Yönlendir

Aracımıza Iç Ortam Kokusunu Nasıl Kalıcı Ve Kesin Hale Getirebiliriz

Volkan Ceneviz

Recommended Posts

Serhat Emre

Yeni konu yerine buradan sorumu ileteyim.Mevcut konuda her ne kadar kokuyu kalıcı hale getirmek densede ben farklı bir yönden yaklaşıp koku önerisi istemekteyim.

Sıvı yapıda olmamasını istiyorum.Aracı aldığım kişi araçta bir ürün bırakmış fakat araştırarak bulamadım.Granül tarzında(şu nem alıcılar gibi) olanlardan tavsiye edebileceğiniz bir ürün varmıdır?

İstediğim ürüne en yakın özellikte alışveriş merkezlerinde görüyorum jel tarzında toplar var ama onlarda kullanım süresi olarak çok dayanıklı değil sanırım.

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Kahveyi cezveyle iyice pişirip ,aracın içine koyup ,camlar kapılar kapalı bekletmek kötü kokuları gideriyor, ama sabit güzel bir koku için kimyasal kullanılmasını doğru bulmuyorum ,hele de yazın. Çok tehlikeli.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kemal Mert

Daha önce de yorum yazmıştım yine söyleyim istedim,hatay sabunu kilis islahiye sabunu diye satilan saf banyo sabunları var. Yeşil renkli ve tamamen ev yapımı. 4-5 adet alın güzel bir kutuya koyun atin bagajın bir köşesine. Havalar da ısındı ki birkaç gün sonra iyice yumuşar sabunlar ve yumusadikca mis gibi defne kokusu verir içeri. Sıfır kimyasal ve kalıcı koku. Tüm döşemeleri sabun ile yikamis gibi oluyor. Sabunları öylece koymayın eriyince iz bırakabilir döşemeye. Araç hb ise bagaja koymak yeterli olacaktır. Sedan ise ve bagaja koyarsanız koku biraz geç gelebilir içeri.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Evde var kepek yapıyor diye kullanmıyordum. Atalım bagaja işe yarasın.[emoji16] [emoji122]

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Yeni konu yerine buradan sorumu ileteyim.Mevcut konuda her ne kadar kokuyu kalıcı hale getirmek densede ben farklı bir yönden yaklaşıp koku önerisi istemekteyim.
Sıvı yapıda olmamasını istiyorum.Aracı aldığım kişi araçta bir ürün bırakmış fakat araştırarak bulamadım.Granül tarzında(şu nem alıcılar gibi) olanlardan tavsiye edebileceğiniz bir ürün varmıdır?
İstediğim ürüne en yakın özellikte alışveriş merkezlerinde görüyorum jel tarzında toplar var ama onlarda kullanım süresi olarak çok dayanıklı değil sanırım.

Asma kokuları düşünürmüsün?
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Kuru kahveciden aldığım yeni çekilmiş kahveyi sol kapı cebinde unutuyorum ve araba mis gibi kahve kokuyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhat Emre
Bir saat önce, Buğra Höngül yazdı:

Asma kokuları düşünürmüsün?

Asmada olabilir.

mesala aracin sirt bolge desteginde asili gladein granul tarzinda bir kokusu var suanda.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sabun ve kahve fikri süpermiş.
İkisini de çok severim.
Ben deneyeceğim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Eskiden Galde Sensations Fruit Nectar kullanıyordum ancak artık getirilmiyor maalesef.

glade-sensations-fruit-nectar-yedek-8-gr

Şimdi ise yine Glade'den yine jel kıvamında bir ürün kullanıyorum. Glade Mini Jel Floral Buket diye geçiyor adı.

31506238_large.jpg

Ancak maalesef üstteki 3-5gr'lık ürün kadar koku veremiyor.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Sani abinin son paylaştığı ürünü bir ara kullandım. Hiç beğenmedim üç gün sonra kaldırdım araçtan.
Aslında koku sevmiyoruz ailecek ancak o kadar temizlik yaptıktan sonra mis gibi kokmasını istiyorum. Gidip kavunlu parfüm aldım.
İlk iki gün kavunlu çok güzel geldi tam ticari taksi gibi kokmaya başladı :D sonra arac kapalı kaldi bir geldim ekşimsi bir koku arabaya binen içki mi içtin diyor..

Şuanda arabayı temizleyince a101den aldığım okyanus ferahlığı kullanıyorum kalıcı değil ama kokusunu sevdim. Kahve ve sabun fikri güzel deneyeceğim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...