İçeriğe Yönlendir

Formula 1 2016 Sezonu

Kemal Korkmaz

Recommended Posts

Kemal Korkmaz

Arkadaşlar bu hafta sonu  Formula 1 de sezonun son yarışı Abu Dhabi Grandprix düzenlenecek. Şampiyonluk son yarışa kadar taşınmıştı hafta sonu bu düğüm çözülecek. Bu günkü antremanlarda Hamilton en iyi dereceyi yapan pilot oldu. Bakalım Şampiyon kim olur...?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Rosberg Verstappen'in ardında 3. olarak şampiyon olacaktır. 

Ben malesef politik bir kaza veya arıza bekliyorum. Hamilton'un son yarışta geriden gelip şampiyon olması sansasyonel olur ki Bernie amcanın çok işine gelir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Nico Rosberg Formula 1 2016 sezonunda 21 yarışın 9 unu kazanarak 385 puanla Dünya Şampiyonu oldu. Lewis Hamilton ile şampiyon arasında sadece 5 puan vardı....

58f8c17372b67916dc98bc727089b87a.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Nico Rosberg' in kararı Formula 1 dünyasını çok şaşırttı. Bakalım takımlar da ne gibi değişiklikler olacak....

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Bu Hamilton'ı da etkiler. Güçlü bir rakibi yok şu an için. Rehavete kapılabilir. Saçma sapan bir şekilde yarış dışı kalmaları beni şaşırtmaz. :) 

Yorum bağlantısı

O değilde V8 motorlar bittiğinden beri ne tadı kaldı ne tuzu, sinek vızıltısı gibi ses cıkartıyor makinalar artık.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Nico Rosberg Formula 1 2016 sezonunda 21 yarışın 9 unu kazanarak 385 puanla Dünya Şampiyonu oldu. Lewis Hamilton ile şampiyon arasında sadece 5 puan vardı....

Şimdi taşlar yerine oturmaya başladııı :f1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Şimdi taşlar yerine oturmaya başladııı :f1:

Bugüne kadar neredeydi ki o taşlar?

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Yeni araçlar, yeni lastikler.. Verstappen  Hamilton'u çok sağlam zorlayacaktır.  Bakalım boş koltuğa kim oturacak.   

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
(düzenlendi)

Evet bakalım neler olacak...

tarihinde Kemal Korkmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

nerden izlediniz F1 i

seneye nerden izlenecek. Saran medya yayın hakkını aldı diye duymuştum, Hangi kanaşla sattı acaba

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

nerden izlediniz F1 i

seneye nerden izlenecek. Saran medya yayın hakkını aldı diye duymuştum, Hangi kanaşla sattı acaba

Yayın hakları Saran Medya da ama gelecek sezonun kimde yayınlanacağı hakkında net bir bilgi yok...

Mercedes Takımı ilan yolu ile kendine F1 pilotu arıyor...

"Takımımızda yarış sürücüsü konumunda bir açıklık oluşmuştur.

"İdeal olarak başvuranlardan beklenen, pist üzerinde fren yapmayı, viraj dönmeyi ve en önemlisi hızlanmayı bilmeleridir.

FIA Süper Lisansına sahip adayla daha avantajlı olacaktır.

Servet abi zaman kaybetme derim... :D  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Yayın hakları Saran Medya da ama gelecek sezonun kimde yayınlanacağı hakkında net bir bilgi yok...

Mercedes Takımı ilan yolu ile kendine F1 pilotu arıyor...

"Takımımızda yarış sürücüsü konumunda bir açıklık oluşmuştur.

"İdeal olarak başvuranlardan beklenen, pist üzerinde fren yapmayı, viraj dönmeyi ve en önemlisi hızlanmayı bilmeleridir.

FIA Süper Lisansına sahip adayla daha avantajlı olacaktır.

Servet abi zaman kaybetme derim... :D  :D

Servet Abi kangu ile katıalcak F1 e,  :ninja:  :voltron:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Servet Abi kangu ile katıalcak F1 e,  :ninja:  :voltron:

Servet abini bırak yarış pistine, Mercedes takımının idare merkezine bile sokmazlar. AVM lerdeki oyun alanlarında jetonla çalışan şimşek makkuin neyine yetmiyormuş onun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Servet abini bırak yarış pistine, Mercedes takımının idare merkezine bile sokmazlar. AVM lerdeki oyun alanlarında jetonla çalışan şimşek makkuin neyine yetmiyormuş onun.

Abowww, :shok:   ben kenara çekileyim de üstüme kan sıçramasın.  :bomb:  :koskos:  :f1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Servo motor bu 4 kutuplu. Sürücü bulunur ama hall efect sensör vs uğraştırır. Hazır hdd alıp kartını kullan, sabit devir döner

Servet Abi nasılsın  :fiuw:  :nargile:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...