İçeriğe Yönlendir

Android Tv Mi Smart Tv Mi

Osman Uslu

Recommended Posts

Osman Uslu

Lg iyidir formula da sponsor da

araştırdım baya bir Çağlar abi özellikleri falan gerçekten iyi 

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Biraz önce vatan bilgisayarın sitesinden bu ürünü 2399 TL ye satın aldım. 

Webe özel kampanyaydı geçen hafta 2499 TL ye almayıp pişman olmuştum her şeyde bir hayır varmış demek ki 100 TL kâr ettim.

Şuan 2899 TL ye satıyorlar. 40- 45 dakikada 15 tane ürün tükendi.

Geçen hafta çarşambadan beri 4 gün farklı farklı mağazalara gidip mağazada inceledim tv yi gerçekten çok beğendim. İçime de çok sindi. 

Her satış temsilcisinden farklı farklı bilgiler öğrendim. Araştırıp doğruluğunu teyit ettim ve indirime girmesini bekledim Sonunda o da oldu ve satın aldım biraz önce.

TV almak isteyen herkes bence mutlaka özelliklerine baksın ve biraz araştırsın bu televizyonu derim. 

Cevap veren yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Allah inşallah pişman etmez güzel günlerde kullanmayı nasip eder. :)

Güle güle kullanın. Teknoloji o kadar ilerledi ki, alıp eve koyunca hepsi gayet güzel gösteriyor. Alırken incelemeye kalkınca o yok, bu var diye kafamız yoruluyor. Bu özelliklerin bir çoğu ortalama hiç bir kullanıcı için önem ifade etmiyor aslında. Belki bazı özel kullanım şekilleri, mesela ağırlıklı ve titizlikle oyun, ya da maç izlerim gibi yüksek hassasiyetli seçim gerekmedikçe hepsi de çok iyi. Yeter ki ekran büyüklüğü kullanılacak mesafeye uysun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

ben yıllardır android tv nin gelmesini bekledim henüz lg çıkarmadı eğer smart tv alacaksanız sony öneririm kasma donma yok harika

ama ben android alacağım lg nin çıkarmasını bekliyorum

Yorum bağlantısı
Osman Uslu

ben yıllardır android tv nin gelmesini bekledim henüz lg çıkarmadı eğer smart tv alacaksanız sony öneririm kasma donma yok harika

ama ben android alacağım lg nin çıkarmasını bekliyorum

LG çıkaracak mıymış android tv ?

Yorum bağlantısı

LG çıkaracak mıymış android tv ?

illaki çıkartacak son teknoloji android sonuçta şuan bildiğim kadarıyla philips beko da var
Yorum bağlantısı

illaki çıkartacak son teknoloji android sonuçta şuan bildiğim kadarıyla philips beko da var

Philips var bende memnunum [emoji6]
Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç

Serdar abi nereden başlayacağımı bilemedim bende TV den başlayalım dedim :D

şöyle bir düşüncem var önümüzdeki seneye kadar ne çıkabilir? Ne kadar değişebilir tv teknolojisi. Hadi diyelim ki  gerçekten iyi bir şey çıktı bütçem ne kadar yeter?

TV lerdeki dahili uydu alıcıları normal yayını 4K kalitesine dönüştürüp öyle ekrana veriyormuş satıcılar hep bunu söylüyordu ama 60p olayını kimse dillendirmedi bende bilmiyordum açıcası. Bundan sonra onuda soracağım. Teşekkür ederim bu detaydan dolayı. 

Şimdiden teşekkür ederim iyi dileklerin için. Çok düşünme fırsatım olmadı açıkçası ama ne kadar kötü olabilir ki :D

şu an illa tv alacağım diyorsan android işletim sistemli 4K al. uzun yıllar teknolojiyi yakalamış olursun. bu saatten sonra devir android devri. 4K 60P dahili uydulu alırsan daha sırtın yere gelmez uzun yıllar. ben bu yazıyı yazana kadar tv almışsındır belkide. aldıysan ne aldın. dediğim gibi android işletim sistemli 4K 60P dahili uydulu wifi smart tv al. arkana yaslan. gerisini düşünme. marka olarakta LG tavsiye ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Uslu

şu an illa tv alacağım diyorsan android işletim sistemli 4K al. uzun yıllar teknolojiyi yakalamış olursun. bu saatten sonra devir android devri. 4K 60P dahili uydulu alırsan daha sırtın yere gelmez uzun yıllar. ben bu yazıyı yazana kadar tv almışsındır belkide. aldıysan ne aldın. dediğim gibi android işletim sistemli 4K 60P dahili uydulu wifi smart tv al. arkana yaslan. gerisini düşünme. marka olarakta LG tavsiye ederim

Serdar abi tv aldım. Bu ürünü vatan bilgisayarın sitesinde 2399 TL ye buldum fiyatı çok uygun olduğu için aldım bende.

Vatan bilgisayarın mağazasında Philipsin android tv sini kurcalıyordum. Kumandanın önü normal kumanda arkasını klavye yapmışlar. Çok hoşuma gitmişti.

Niyetim onu almaktı. Göründüğü kadar kolay değilmiş klavyeli kumandayı kullanmak oradan biraz heves kaçması oldu bende.

Sonradan bir tane çalışan geldi. Adı Fatih Vatan Bilgisayarın İzmir Bornova şubesinde çalışıyor.

Aklınıza takılan ne varsa, gidip sorma imkanı olan İzmir'deki üyeler gidip sorabilir.

Hiç bir mağazanın hiç bir çalışanı Fatih'in verdiği kadar detaylı bilgiler vermemişti. 

Kendisiyle konuştuk biraz android tv hakkında duyduğum sorunları söyledim kendisi de bir kaçını onayladı (kendiliğinden kapanıp açılması gibi)

Bana LG nin 49UH650V serisini gösterdi. Cep telefonunu kumanda gibi kullanabiliyorsun (mouse ve klavyede oluyor) dedi. Biraz kurcaladım orada aradığım özellik buymuş dedim içimden :)

Sonra bu aldığım modeli gösterdi mağazada. O zaman 2800TL idi alamadım.

Eve geldim vatanın sitesini bir açtım aynı tv 2399 TL çok uygun geldi fiyatı bende aldım.

Pişman olacağımı düşünmüyorum Allah yüzümü kara çıkarmaz inşallah.

Ben evlenip tv yi yenileme zamanı gelene kadar hem android tv ler biraz daha gelişmiş olur o zaman android tv alırım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
İbrahim Arslan

https://www.bimeks.com.tr/urun/philips-65pus6121-164-ekran-4k-ultra-ince-led-tv-152436

Normalde fiyatı 5000di.

Aksamları 4015e düşmeye basladı.

Çok büyük Tv almak isteyenlerin işine yarayabilir.

Philips ama android olmayan model.

Ben ayın13unden sonra kart taksiti müsait hale gelince almayı planlıyorum.

Yorumlarınızı beklerim.

Yorum bağlantısı
Osman Uslu

https://www.bimeks.com.tr/urun/philips-65pus6121-164-ekran-4k-ultra-ince-led-tv-152436

Normalde fiyatı 5000di.

Aksamları 4015e düşmeye basladı.

Çok büyük Tv almak isteyenlerin işine yarayabilir.

Philips ama android olmayan model.

Ben ayın13unden sonra kart taksiti müsait hale gelince almayı planlıyorum.

Yorumlarınızı beklerim.

pus serisi 2016 yılında çıkan seri diye biliyorum. puk serisinden çok daha iyimiş öyle diyorlar. philips tv alsaydım eğer tek sebebi ambilight özelliği olurdu. sanırım bu modelde yok. bunu yada bunu tercih ederdim sırf ambilight var diye. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

pus serisi 2016 yılında çıkan seri diye biliyorum. puk serisinden çok daha iyimiş öyle diyorlar. philips tv alsaydım eğer tek sebebi ambilight özelliği olurdu. sanırım bu modelde yok. bunu yada bunu tercih ederdim sırf ambilight var diye. 

2011 den beri evdeki 106 philipsde ambilight var. Evet çok güzel ama 5 kere bile kullanmamısızdır.

Onerdiğin 2 tv de cok iyi ama bu yazdıgım modelin olayı 165 ekran olması.

Diğer özellikleri vasat.

Çok özellikli 140 fiyatına, orta karar özellikli 165 ve ben gözleri iyi görmeyen bir sporseverim.

Mac dısında Tv ile hiç işim olmaz bile.

Yorum bağlantısı
Osman Uslu

2011 den beri evdeki 106 philipsde ambilight var. Evet çok güzel ama 5 kere bile kullanmamısızdır.

Onerdiğin 2 tv de cok iyi ama bu yazdıgım modelin olayı 165 ekran olması.

Diğer özellikleri vasat.

Çok özellikli 140 fiyatına, orta karar özellikli 165 ve ben gözleri iyi görmeyen bir sporseverim.

Mac dısında Tv ile hiç işim olmaz bile.

Ambilight özelliğini neden kapattınız ki sürekli açık kalması çok daha iyi olurdu özellikle geceleri. 

maç izlemek için alıyorsanız bence hz değeri daha yüksek bir ürün tavsiye edin derim.

Gerçi verilen rakamlar gerçek hz değerleri değil yazılım desteğiyle o sonuçlar alınıyor ama etkisi illaki oluyor.

Burada sizin belirttiğiniz tv ile kendi aldığım tv yi karşılaştırdım örnek olsun diye.

Sizde buradan yardım alabilirsiniz başka modeller girerse tercihleriniz arasına. 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Bekir can Kaçav
(düzenlendi)

http://www.hepsiburada.com/vestel-55ua8300-55-140-ekran-4k-ultra-hd-smr-1000-hz-dahili-uydu-alicili-smart-led-tv-p-EVVES55UA8300?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=p&utm_content=p&utm_term=k&wt_pc=akakce.p.k.pc&v=1.79.8Vestel 55UA8300 55'' 140 Ekran 4K Ultra HD SMR 1000 Hz Dahili Uydu Alıcılı Smart LED TV

bende bu ürünü aldım henüz gelmedi bilgisi olan var mı acaba 2300 t ye aldım

tarihinde Bekir can Kaçav tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...