İçeriğe Yönlendir

2012 Fieasta 1.4 Titanyum Sony Müzik Sistemi Entegreli Navıgasyon

Emrullah Demir

Recommended Posts

Emrullah Demir
(düzenlendi)

Merhaba hepinize İyi günler diliyorum bende 2012 model fiesta aracımı yenı aldım aracın üstünde sony müzik sistemi bulunmakta ama ben navıgasyonda olmasını ıstıyorum fordun sıtesınde sony müzik sistemine entegre navıgasyon yazmakta ben olayı anlamadım suan sony müzik sisteminde navıgasyon ve gerı gorus kamerası varmı yoksa ne yapmamız lazım servıslık bır ıslem varmı ne yapmam lazım navıgasyonu eklemem ıcın

tarihinde Aydın Akdeniz tarafından düzenlendi
imla hataları
Yorum bağlantısı
Misafir

Merhaba hepinize İyi günler diliyorum bende 2012 model fieata aracaımı yenı aldım aracın üstünde sony müzik sistemi bulunmakta ama ben navıgasyonda olmasını ıstıyorum fordun sıtesınde sony müzik sistemine entegre navıgasyon yazmakta ben olayı anlamadım suan sony müzik sisteminde navıgasyon ve gerı gorus kamerası varmı yoksa ne yapmamız lazım servıslık bır ıslem varmı ne yapmam lazım navıgasyonu eklemem ıcın

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Semih Güney

Teyp ekranının üstünde kart yuvası gibi bir şey var mı? veya kolçak içinde,torpidoda falan

Yorum bağlantısı
Emrullah Demir

Teyp ekranının üstünde kart yuvası gibi bir şey var mı? veya kolçak içinde,torpidoda falan

malesef kart gırısı yok usb portu ve aux gırısı var ama kart gırısı bulunmamakta

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...