İçeriğe Yönlendir

İstanbul'da Omvl Lpg Servisi Tavsiyesi

Rifat Berber
Çözüme git Sani Gerşon tarafından,

Recommended Posts

Rifat Berber

Aracımda OMVL marka kit takılı fakat Bursa'da ayar yapabilecek servis mevcut değil. İstanbul'da ayar yapabilecek servis tavsiyesi olan var mıdır?  Avrupa yada Anadolu farketmez haftasonları İstanbul'da oluyorum genellikle.

Aracımda bir sorun yok, çekişi yakıtı vs. gayet iyi. Fakat içime sinmediği için ayar yaptırmak istiyorum.

Bazı servisler var fakat uyumlu kablo olmadığı için ayar yapamadıklarını söylediler Bursa'da. Ayar yapabilecek güvenilir bir servis varsa kablo temin edip gidebilirim de.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

ovml mi omvl mi ilk defa duydum distribitörü kim acaba googleden bulup bilgi alın derim

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular
OMVL BAYİLERİ - BURSA

BAYİ ADI   İLÇE TELEFON YÖNEL OTOGAZ OSMANGAZİ 0224 272 85 00
Yorum bağlantısı
Rifat Berber
(düzenlendi)

Volkan bey teşekkür ederim bilgilendirme için fakat onlarında ellerinde kablo yok benim kitimle uyumlu olarak. Bir çok bayiyi aradım , Sakarya da var en yakın

tarihinde Rifat Berber tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Sani Gerşon

İngilizceniz var ise kitinizin seri numarsı ile mesaj atın aşağıya. Bayilerinde bu kablonun olmadığını ve sorun yaşadığınızı iletin. Mutlaka aksiyon alacaklarını düşünüyorum.

omvl-sales@westport.com
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rifat Berber

İngilizceniz var ise kitinizin seri numarsı ile mesaj atın aşağıya. Bayilerinde bu kablonun olmadığını ve sorun yaşadığınızı iletin. Mutlaka aksiyon alacaklarını düşünüyorum.

omvl-sales@westport.com

Sani bey,

Aynı yolla daha önce sonuç almıştım. 8 yıl önce aldığım microlab ses sisteminin kumandası için Japonyaya mail atmıştım, 1ay sonra kumandayı ücretsiz şekilde kargolamışlardı. Bu yöntemi deneyeceğim, teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...