İçeriğe Yönlendir

Mondeo V - Hayalet Göstergesi Yetersiz Gibi

Mahmut Sayar

Recommended Posts

Ahmet Türedi

Ben kullanıyorum zaman zaman, kullandıkça alışıyor insan. 

Valla ben ne zaman kullanmaya niyetlensem arkama bir araba yanaşıyor.Komutları yerine getirene kadar kendim park ediyorum :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hakan  Özgün
On 27.12.2016 at 10:44, Ahmet Türedi yazdı:

4 bin TL ye sync 3 e geçiş yapmak daha mantıklı bence :)

Ahmet Bey 4 bin TL 'ye bu değişimi yatırabileceğimiz bir yer mi buldunuz? Bulduysanız bu fiyata ciddi düşünürüm. Amerikada bu işin yapıldığına dair videolar var kullanılacak kablolardan diğer parçalara kadar (aliexpressten temin edilmiş)  fakat fiyat 1.999 $. Sync 2 ve navigasyon için sd kart ücreti meselesi baya canımı sıktı açıkçası araçtan soğuttu valla. Ford destek hattına bu konu ile ilgili baya eleştirilerimi sundum bari servislerinizde ücreti karşılığı bu işi çözün diye daha cevap yok. Sync 2 sorununu yaşayan mondeo dışındaki diğer modelleri de düşünürsek servislerce çözüm geliştirilmesi gereken büyük çaplı bir sorun olduğu görülür. Aracım da sizinki ile aynı özelliklere sahip bu arada koltuk ısıtma, çift USB falan herkes de varken benimkinde de yok.

Yorum bağlantısı
Hakan  Özgün
On 29.10.2016 at 20:03, Serdar Yaman yazdı:

Anlık hız var bende aracımda sync 3 var telefonu usb kablosundan bağlanınca ekran iossa ios android ise android hale geliyor

Orta bölümde hız,navi,telefon,multimedya kontrolü var

Sağ bölüme ek olar mil seçeneği açılabilyo

Sol bölümde ise bütün ayarlar ordan yapılıyor ekran içerisinden klasik araç ayarları yapılıyor...

9c71171eae2fa0ff15460b13e465daaa.jpg

47e7928b443a2de183709a231e918f20.jpg

852a9da3b3b41f817792a1d44113924d.jpg

Serdar Bey, maşallah ön konsol gayet şık duruyor dijital hız da eklenince, Allah hata kaza vermesin gördüğüm kadarı ile 86 km gidip 6.4 lt yakıt tüketmişsiniz bu değer şehir dışı mıdır? acaba, bir de sync 3 teki sesli komut algılama performansı nasıl (sync 2 de telefon ederken teyzem diyosun eniştem olarak algılıyor navigasyonu zaten sesle yönetmen mümkün değil).

Yorum bağlantısı
Serdar Yaman
Yeniler böyle galiba???

37453501895a81fb225f8dc5a2649e0a.jpg

cf905df2aa396099837976cd50c14498.jpg

aaa4816fd90868cf8cf8842fa982d7de.jpg

Edgede basınç gösteryo bu şekilde mondeoda trde yok yurt dışında böyledir mutlaka kırpılmışız
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 2 yıl sonra...
Metin Uzunoğlu

Konuyu bir hortlatayım dedim. 2016 model mondeo 1,6 tdci titanium ile araniza katıldım. Aracı ford uşak bayisinden aldım sync 2 olsn sistemi sync 3 versiyon 2.0 yükselmişlerdi. Biraz araştırma yapınca www.fordowner.com sitesine vin ile üye oldum. Aracınız için güncelleme var uyarısı çıktı. Önce aracım sync 3 versiyon 3.0 yükseldi. 1 ay sonra siteye tekrar girdim güncelleme var  dedi  yükledim sync 3 versiyon  3.0 derleme 19xxx küsur oldu. Servise gittiğimde oradaki 2018 sıfır mondeonun sync 3 versiyon 3.0 derleme 18xxx yani benim versiyondan eski. Sorduğumda satıldıktan sonra güncelliyoruz dediler.

Siteye bir bakmanızı tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Erman Uzun
Metin Uzunoğlu yazdı:

Konuyu bir hortlatayım dedim. 2016 model mondeo 1,6 tdci titanium ile araniza katıldım. Aracı ford uşak bayisinden aldım sync 2 olsn sistemi sync 3 versiyon 2.0 yükselmişlerdi. Biraz araştırma yapınca www.fordowner.com sitesine vin ile üye oldum. Aracınız için güncelleme var uyarısı çıktı. Önce aracım sync 3 versiyon 3.0 yükseldi. 1 ay sonra siteye tekrar girdim güncelleme var  dedi  yükledim sync 3 versiyon  3.0 derleme 19xxx küsur oldu. Servise gittiğimde oradaki 2018 sıfır mondeonun sync 3 versiyon 3.0 derleme 18xxx yani benim versiyondan eski. Sorduğumda satıldıktan sonra güncelliyoruz dediler.

Siteye bir bakmanızı tavsiye ederim.

Sync 3 hangi yıl mondeodan sonra başlıyor 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Erman Uzun yazdı:

Sync 3 hangi yıl mondeodan sonra başlıyor 

Aracım 2016  mayıs çıkışlı ama sahibinden de satılık olan bazı 2016 modellerde sync 2 sürüm var.

Yorum bağlantısı
Erman Uzun

Peki sync 2 3 e güncelleme ile geçiş yapılıyor mu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...