İçeriğe Yönlendir

Hayrına Kil Ve Cila

Mehmet Yeter

Recommended Posts

Mehmet Yeter

Merhaba değerli forum üyeleri,

Dün yıkamacıda arabayı yıkatırken yıkamacı beyefendi arabanın boyasının pütürlü olduğunu ve kil uygulanması gerektiğini söyledi. Kil ve cilanın toplam maliyeti 150 lira dedi. Benim de aklıma forumumum geldi. Arada bir toplanıp kil uygulaması yapan üyelerin olduğunu bildiğim için böyle bir başlık attım. Hayrına dediysek öyle bedava da değil tabi el emeği ve maddi destek konusunda elimden geleni yaparım. Ben tuzlada ikamet ediyorum. Hafta sonları genelde müsait oluyorum. Eğer vakti olan olursa kendi aracına uygulamayı düşünen olursa haber edebilirse sevinirim. Ayrıca dışarıda yapılan işleri ve forum üyelerinin arabaları konusundaki hassaslığı bildiğim için bu konuyu açtım. Sürçü lisan ettikse şimdiden af ola.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ben işyerimdeki arkadaşları örgütledim ayda bir bizim kapının önünde toplanıp en azından yıkamamızı yapıyoruz. Wax da atıyorduk ama wax çalındı :)

Bulursunuz birilerini. Bir elin nesi var, iki elin sesi var sonuçta. Birleşince kolay oluyor.

Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Dostlar Gaziantep ekibinin buluşmasını gördüm seramik parlatma vs. onlar bi yana fena götürmüşler fıstıklı pideler filan gecenin bu saatinde canım çekdi  :D  İstanbul ekibi olarakdan havalar bozmadan bişeyler yapalım birileri ön ayak olsun ortak noktalarda görüşelim  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/197878-23-ekim-y%C4%B1ka-parlat-koru-foto%C4%9Fraflar/page-3

fotolar uçmuş tabii...

talep varsa yapalım organizasyon... 

yıka parlat koru diye yapmıştık.. ürün isteyen kendi getirmişti. yardımlaşma paylaşma mevcut. önceden büyük bidon ürünü alıp ufak fısfıslara paylaşmıştık. 3-5 kişi 1 arabaya girişince rahat oluyor.

sucuk mangal için de altyapı hazır... profesyonel kaporta boya ustası da yardımcı olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Ben gelirim yıkama bile yapmam mangala karışmam biri ekmek arası köfte ya getirirse yerim. Eee ne zaman yapıyoruz şimdi

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Misafir

Ben gelirim yıkama bile yapmam mangala karışmam biri ekmek arası köfte ya getirirse yerim. Eee ne zaman yapıyoruz şimdi

Öyle bende gelirim. [emoji23]
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

böyle bir etkinlik güzel olur aslında ama bunu örgütleyecek kişilerin başında karşıda ise Hakan bu yakada ise Köksal olmalıdır.. :D  :biggrin:

gerçi benim araç hasardan dolayı yeni çıktı servisten bir kaç yerini beğenmedim tekrar bırakıcam önümüzdeki hafta sonuna doğru. eksikleri giderdikten sonra onlarda hediye (ceza) olarak komple pasta cila yapacaklar mış. müşteri memnuniyeti adına. 

Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Havanın iyi olduğu güzel bir haftasonu yapılabilir çağlar abi mangal filan demiş  :D  o zaman efsane olur zaten arabaları bırakır mangala devam ederiz  :biggrin:  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sağ koltuğu geri yatırıp torpido ineceleme işi sende..

Pazar günü yapmıştık önceleri. hava durumuna göre tarih belirlensin yapalım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Mangal denmiş. Konu ne

sucuğu kurutmadan ekmek arasına uygulama etkinliği konumuz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

saolsun servis  benim araç şimdi komple pasta cila yapılacak ama genede sucuk yemeye gelirim :biggrin:  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
(düzenlendi)

İlk gerekli ekipman kuruldu... Bunda güzel saç tava da yapıoz

Çağlar abi bu hafta şehir dışında olucam ama bir sonra ki hafta bir etkinlik yapalım müsait olursanız

...

tarihinde Kerem Minaz tarafından düzenlendi
Tapatalk imzanızı kapatınız!
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

Kestane de güzel olur [emoji6]

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...